Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Hungary


parachutes17

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MEGMONDTAM :D:D:D:D

Ugráltam az ágyamon :D:D

 

Nekem is rémes napom volt, de ez, egy hétig nem alszom

 

Örülök, hogy igazad lett végül!!! :lol::lol::lol:

 

Én fel-alá járkáltam a szobában, nem bírtam nyugton maradni, aztán benyomtam az egyik koncertjüket és

teljesen meg voltam kattanva:blush:, de még mindig nem tértem magamhoz! :D Nagyon boldog vagyok! :D

 

 

Szia Iringo! :)

Link to comment
Share on other sites

Helo sylvia! Ha érdekel valakit vagy keres olyan filmeket amiben az egyik betétdal coldplay tudok kettőt. Az egyik a Vadkaland egy animációs film amiben a clocks a másik az Én a nő és plusz egy fő abban a Fix you van.:)

Link to comment
Share on other sites

2005-óta halgatom őket. Még szeretem a Travist, Keanet és a U2t:). Nem tudom tudod-e miaz a keresztszemes himzés, de nekem az az egyik kedvenc időtöltésem ezért készítettem egyet a Coldplayről amin rajtavan az összes lemezük mind a dalok mind a boritók amiket én terveztem át hogy megtudjam csinálni a képet. Ezenkívül rajta van az összes maxiuk meg a DVDjük.:smug:Nem tudom láttad-e a Popszigetet az m2-őn néhány hete amiben ők voltak, én láttam és fel is vettem DVD-re. A szeptemberi koncertjükel kapcsolatban képzeld apukámtól ballagásomra megkapom a koncert jegyet.:laugh3: Te mész majd?

Link to comment
Share on other sites

2005-óta halgatom őket. Még szeretem a Travist, Keanet és a U2t:). Nem tudom tudod-e miaz a keresztszemes himzés, de nekem az az egyik kedvenc időtöltésem ezért készítettem egyet a Coldplayről amin rajtavan az összes lemezük mind a dalok mind a boritók amiket én terveztem át hogy megtudjam csinálni a képet. Ezenkívül rajta van az összes maxiuk meg a DVDjük.:smug:Nem tudom láttad-e a Popszigetet az m2-őn néhány hete amiben ők voltak, én láttam és fel is vettem DVD-re. A szeptemberi koncertjükel kapcsolatban képzeld apukámtól ballagásomra megkapom a koncert jegyet.:laugh3: Te mész majd?

 

Hűha, akkor türelmes lehetsz. :D Nincsen esetleg képed róla? Szívesen megnézném milyen.

Eddig hányat készítettél? Mennyi ideig tartott?

 

A műsorról majdnem lemaradtam. Nem láttam a legelejétől. :(

Ha esetleg lenne kedved feltölteni valahova, nagyon megköszönném. :) De annyira nem fontos, csak mégis az magyarul volt. Ritkán látni ilyet. :D

 

Örülök, hogy mész. Eddig úgy néz ki, hogy megyek, de előbb legyen meg a jegy, onnantól lesz biztos. :)

 

A Lovers In Japan-t most hallottam. Eszméletlen jó már ez a verzió is. Nehéz lenne kedvenc számot választani. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kb. 1 évig tartott azt pontosan nem tudom hogy hány része van de össze van varva lefényképezem szívesen,van a members galleryben képes albumom csak az a baj hogy elfelejtettem hogyan lehet képet feltölteni. Kérlek ne nézz hülyének!:( Ha tudsz segíteni ez ügyben megköszönném , de igérem amint megoldom a problémát felrakom.:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...