Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Hungary


parachutes17

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marek! Mire ér be a vonatod? íés másnap reggel mivel mész? Lehet h nem tudok eléd kimenni az állomásra, de ha így is lesz, leírok pontosan mindent hogy mivel kell menned.

 

Hjajj már én sem bírom. Hihetetlenül hihetetlen jóóó lesz. Az év legszebb napja.

Link to comment
Share on other sites

pont most mezegetem a vonatokat ,olyan 5 perc mulva irom le pontossan

 

Keletire van vonat ami fel haromkor van ott es nyugatira van ami otkor van ott :)

Szoval te mond meg melyikkel menyek

 

vissza megy nyugatirol 440kor es keletirol 530kor

 

ha penz a gond en odadom mindenert...szoval hany forintra szamithatok amit hozzak magammal?

Link to comment
Share on other sites

Na az a fél 1es az tök jó lenne. Van sulim, de az uccsó két órát ellógom. Szóval én délben jövök ki az egyetemről. Nem bonyolult eljutni a stadionokig, sőt neked az a legegyszerűbb. Figyi. Ha kijössz a keletiből keresd meg a 2es metrót, ott van amugy melette, és csak 1 megálllót kell menned. Vonaljegyet ne felets el venni. És akkor ott találkozzunk. Jah és hozz hálózsákot, mert nincs több ágy. A koleszba majd fizetni kell, asszem 400 Ft, szóval nem egy nagy összeg. Hát kábé ennyi. Másnap mész suliba?

Link to comment
Share on other sites

Na az a fél 1es az tök jó lenne. Van sulim, de az uccsó két órát ellógom. Szóval én délben jövök ki az egyetemről. Nem bonyolult eljutni a stadionokig, sőt neked az a legegyszerűbb. Figyi. Ha kijössz a keletiből keresd meg a 2es metrót, ott van amugy melette, és csak 1 megálllót kell menned. Vonaljegyet ne felets el venni. És akkor ott találkozzunk. Jah és hozz hálózsákot, mert nincs több ágy. A koleszba majd fizetni kell, asszem 400 Ft, szóval nem egy nagy összeg. Hát kábé ennyi. Másnap mész suliba?

 

A penz nem gond,akkor ami 1232kor ott van azzal megyek es masnap megyek a Becsi koncertra osztalytarsokkal(nemtudtam hogy ket osztalytarsomnak a kedvenc zenekara) :laugh4: szereztem mar halozsakot is:dance:

 

Ugy orulok hogy minden masodpercbe arra gondolok

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...