September 8, 200817 yr Szívesen! :) Néha eszméletlen fordításokat látok a magyar cikkekben:confused:, mintha azt sem tudnák, hogy miről írnak...
September 9, 200817 yr Szóval akinek állójegye van, mikor megy ki? :) Kinek van állójegye 1általán? :D
September 16, 200817 yr Hossssssszú egy hét lesz! Ez jó kérdés... nincs ötletem, de remélem, hogy minden tetszik majd nekik és jól érzik majd magukat nálunk. :)
September 16, 200817 yr Marek! Mire ér be a vonatod? íés másnap reggel mivel mész? Lehet h nem tudok eléd kimenni az állomásra, de ha így is lesz, leírok pontosan mindent hogy mivel kell menned. Hjajj már én sem bírom. Hihetetlenül hihetetlen jóóó lesz. Az év legszebb napja.
September 17, 200817 yr pont most mezegetem a vonatokat ,olyan 5 perc mulva irom le pontossan Keletire van vonat ami fel haromkor van ott es nyugatira van ami otkor van ott :) Szoval te mond meg melyikkel menyek vissza megy nyugatirol 440kor es keletirol 530kor ha penz a gond en odadom mindenert...szoval hany forintra szamithatok amit hozzak magammal?
September 17, 200817 yr Nem a pénz a gond, hanem az idő. Mi már nagyon korán ki akarunk menni. Akkor gyere a fél 3assal. Nem kell a stadionig eljönni egyedül, csak 1 darabig, és ott találkozun. Amugy előbb nincs vonat?
September 18, 200817 yr hat megnezem,nemgondoltam hogy olyan koran mentek,aszt hittem hogy sulid van...hany baratod megy veled? ha metroval mennek es a stadionok alomasnal kiszalnam ,az nagyon bonyorult ut? es van ami fel egykor van ott keletin es korabban csak reggel fel kilenckor
September 19, 200817 yr Na az a fél 1es az tök jó lenne. Van sulim, de az uccsó két órát ellógom. Szóval én délben jövök ki az egyetemről. Nem bonyolult eljutni a stadionokig, sőt neked az a legegyszerűbb. Figyi. Ha kijössz a keletiből keresd meg a 2es metrót, ott van amugy melette, és csak 1 megálllót kell menned. Vonaljegyet ne felets el venni. És akkor ott találkozzunk. Jah és hozz hálózsákot, mert nincs több ágy. A koleszba majd fizetni kell, asszem 400 Ft, szóval nem egy nagy összeg. Hát kábé ennyi. Másnap mész suliba?
September 20, 200817 yr Na az a fél 1es az tök jó lenne. Van sulim, de az uccsó két órát ellógom. Szóval én délben jövök ki az egyetemről. Nem bonyolult eljutni a stadionokig, sőt neked az a legegyszerűbb. Figyi. Ha kijössz a keletiből keresd meg a 2es metrót, ott van amugy melette, és csak 1 megálllót kell menned. Vonaljegyet ne felets el venni. És akkor ott találkozzunk. Jah és hozz hálózsákot, mert nincs több ágy. A koleszba majd fizetni kell, asszem 400 Ft, szóval nem egy nagy összeg. Hát kábé ennyi. Másnap mész suliba? A penz nem gond,akkor ami 1232kor ott van azzal megyek es masnap megyek a Becsi koncertra osztalytarsokkal(nemtudtam hogy ket osztalytarsomnak a kedvenc zenekara) :laugh4: szereztem mar halozsakot is:dance: Ugy orulok hogy minden masodpercbe arra gondolok
September 20, 200817 yr Tök jó, nem megyek suliba se kedden se szerdán.:) A hétfőt meg csak túlélem valahogy.:)
September 20, 200817 yr hat ense,mert kedden magyaba kell mennem,es szerdan becsi koncertra megyek,szoval talan meg csutortokon se megyek suliba es osztan meg szombaton megyek egy fesztivalra:D
September 20, 200817 yr Kívánom hogy úgy legyen :). Amit kaptam pénzt a ballagásomra abból laptopot vettem, de a felét apukám álta, ez volt a coldplay-es torta mellett a szülinapi ajándékom.
September 21, 200817 yr Elkaptam valami köhögős, torokfájós betegséget:sick2:, így hétfőn se megyek suliba. Anyukám szerint majd pont a koncerten fogok meggyógyulni. Remélem igaza van.:)
September 21, 200817 yr Elkaptam valami köhögős, torokfájós betegséget:sick2:, így hétfőn se megyek suliba. Anyukám szerint majd pont a koncerten fogok meggyógyulni. Remélem igaza van.:) Mikor kaptad?
Create an account or sign in to comment