April 24, 200620 yr Az MSZP megnyerte a választásokat:cool: Végre a harmadik köztársaság(azaz 1990) óta egy kormány két ciklust fog kitölteni. Meglátjuk mi lesz bár én remélem mostmár tényleg elindul valami:)
April 24, 200620 yr Mindenki csak ígérget...A Fidesz és az MSZP is hülye. Ez a magánvéleményem, bár én vajmi keveset értek a poltikához, és nem is érdekel. Lesz, ami lesz. De a győzelem utáni beszéde Hillernek felért egy showműsorral...Dőltem a röhögéstől, az a faszi nagyon gáz..
April 25, 200620 yr Ezek szerint te a FIDESZ-t szereted:D Amúgy ha kicsit jobban megnézzük az egész egy showműsor. Amúgy én sem értek a politikához, ezt soha nem is mondtam de az ilyen nagyobb poitikai események mint egy választás azért jobban érdekli az embert, és inkább fogalma van róla mint arról hogy most épp mi megy a parlamentben
April 25, 200620 yr Attól, hogy jót röhögtem Hiller fején, az nem jelenti azt, hogy Fideszt szeretem..Igazából minden politikus fején tudnék röhögni:D Nekem tök mindegy, most ki nyert, lesz ami lesz, én nem értek ehhez az egészhez, szal én csak azt a részét bírom, amikor tudok röhögni pl Gegesy Ferenc foghíjas fején, meg a többi szórólapon.. De most már nem lehetne valami más a téma?:sick:
April 25, 200620 yr Ok felőlem:D Itt a nyár:lol: Én ma majd megsületem:) De nem bánom inkább legyen 30 fok mint -10:D
April 25, 200620 yr Na ja, én is megsültem.. De már pénteken is ilyen dög meleg volt. A metrón el is lehet ájulni, olyan fullasztó volt az egész.. Nagyon szar. Hát jobb, mint a -10, de én ezt se nagyon szeretem, de majd hozzászokuk. :P
April 27, 200620 yr Szia Juli!! :) Egyre jobban vagyok...a vizsgáim a végéhez közelednek szóval a kedvem is egyre fokozódik :D És veled mi újság? Hogy megy a kosárlabda? Tényleg amúgy milyen magas vagy ha szabad tudni?:P
April 27, 200620 yr Nekem nem fokozódik még a kedvem, majd akkor ha június lesz, mert akkor már laza lesz a suli, most is éppen törire tanulok..:S Én jól vagyok, csak az arcüeggyulladásom nem akar abbamaradni, pedig már összesítve 3 üveg orrcseppet lenyomtam az orromon. Jól megy a kosár, tök jófejek ott a lányok. :) Szabad tudni, 170 centi vagyok :P
April 30, 200620 yr Gabor/Juli Hello :) What can you tell me about Kaposvar? thats where the camp will be. and how far is it from Budapest?
April 30, 200620 yr Hey Will You hardly on msn:( Well Kaposvár is about 150 km from Budapest.....it's a bit far:(
May 1, 200620 yr Nekem nem fokozódik még a kedvem, majd akkor ha június lesz, mert akkor már laza lesz a suli, most is éppen törire tanulok..:S Én jól vagyok, csak az arcüeggyulladásom nem akar abbamaradni, pedig már összesítve 3 üveg orrcseppet lenyomtam az orromon. Jól megy a kosár, tök jófejek ott a lányok. :) Szabad tudni, 170 centi vagyok :P Ó még mindig arcüreggyulladásod van:( 170 centi nem túl magas:P Mondjuk ez lányoknál nem számít annyira. Bezzeg ha én próbálnék a 180 centimmel:rolleyes: ....hát lehet hogy csoportos röhögés lenne a dologból:D Szóval maradok a focinál....
May 1, 200620 yr Köszi jól vagyok :) Csak ennek a hétnek lehetne már vége....ja és persze mindenből legyen meg a vizsgám:smug: Holnap is kettő:sick: Ma végig esett itt az eső...ki se lehetett menni:( Pedig Gumball-ra is akartam menni..... És te még mindig arcüreggyulladás? Lehet nem kéne azokat a cseppeket nyomni:P Na de viccen kívűl....remélem hamarosan jobban leszel:)
May 2, 200620 yr Kösz, mondjuk már mindegy, az egész elfogyott. Majd megyek allergiatesztre. Neked sok szerencsét a vizsgáidhoz! :)
May 7, 200620 yr :laugh3: :laugh3: Oh my God!!! well it's "hogy vagy" not vágy :P Vágy means desire :laugh3:
May 7, 200620 yr *sigh* whatever....i am already so proud i said something from your difficult language! :P
May 8, 200620 yr Te vagy az a férfi akire mindig is vágytam, Gábor!!!!!!!!! I can say only that :rolleyes: well not really.. I just copy it and paste here :P:P
May 8, 200620 yr :laugh3: Nos őt Marina-nak hívják ha úgy érted hogy ide ebbe a topicba....nos azért írta ide mert ezeket a szavakat ismeri:D Én tanítottam:cool: :D Amúgy hogy vagy? Nekem vége a sulinak:P Igaz még két vizsga hátra van.....:dozey:
May 8, 200620 yr Ja, mert délután hirtelen azt hittem, hogy ez az az idióta, tudod, aki ide irogatott, csak megváltoztatta a nevét. :D Jól vagyok, nekem még nincs vége. :(
Create an account or sign in to comment