Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Hungary


parachutes17

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mindenki csak ígérget...A Fidesz és az MSZP is hülye. Ez a magánvéleményem, bár én vajmi keveset értek a poltikához, és nem is érdekel. Lesz, ami lesz. De a győzelem utáni beszéde Hillernek felért egy showműsorral...Dőltem a röhögéstől, az a faszi nagyon gáz..

Link to comment
Share on other sites

Ezek szerint te a FIDESZ-t szereted:D

Amúgy ha kicsit jobban megnézzük az egész egy showműsor. Amúgy én sem értek a politikához, ezt soha nem is mondtam de az ilyen nagyobb poitikai események mint egy választás azért jobban érdekli az embert, és inkább fogalma van róla mint arról hogy most épp mi megy a parlamentben

Link to comment
Share on other sites

Attól, hogy jót röhögtem Hiller fején, az nem jelenti azt, hogy Fideszt szeretem..Igazából minden politikus fején tudnék röhögni:D Nekem tök mindegy, most ki nyert, lesz ami lesz, én nem értek ehhez az egészhez, szal én csak azt a részét bírom, amikor tudok röhögni pl Gegesy Ferenc foghíjas fején, meg a többi szórólapon.. De most már nem lehetne valami más a téma?:sick:

Link to comment
Share on other sites

Na ja, én is megsültem.. De már pénteken is ilyen dög meleg volt. A metrón el is lehet ájulni, olyan fullasztó volt az egész.. Nagyon szar. Hát jobb, mint a -10, de én ezt se nagyon szeretem, de majd hozzászokuk. :P

Link to comment
Share on other sites

Nekem nem fokozódik még a kedvem, majd akkor ha június lesz, mert akkor már laza lesz a suli, most is éppen törire tanulok..:S

Én jól vagyok, csak az arcüeggyulladásom nem akar abbamaradni, pedig már összesítve 3 üveg orrcseppet lenyomtam az orromon.

Jól megy a kosár, tök jófejek ott a lányok. :) Szabad tudni, 170 centi vagyok :P

Link to comment
Share on other sites

Nekem nem fokozódik még a kedvem, majd akkor ha június lesz, mert akkor már laza lesz a suli, most is éppen törire tanulok..:S

Én jól vagyok, csak az arcüeggyulladásom nem akar abbamaradni, pedig már összesítve 3 üveg orrcseppet lenyomtam az orromon.

Jól megy a kosár, tök jófejek ott a lányok. :) Szabad tudni, 170 centi vagyok :P

 

 

Ó még mindig arcüreggyulladásod van:(

170 centi nem túl magas:P Mondjuk ez lányoknál nem számít annyira.

Bezzeg ha én próbálnék a 180 centimmel:rolleyes: ....hát lehet hogy csoportos röhögés lenne a dologból:D Szóval maradok a focinál....

Link to comment
Share on other sites

Köszi jól vagyok :) Csak ennek a hétnek lehetne már vége....ja és persze mindenből legyen meg a vizsgám:smug: Holnap is kettő:sick:

Ma végig esett itt az eső...ki se lehetett menni:(

Pedig Gumball-ra is akartam menni.....

 

És te még mindig arcüreggyulladás? Lehet nem kéne azokat a cseppeket nyomni:P

Na de viccen kívűl....remélem hamarosan jobban leszel:)

Link to comment
Share on other sites

:laugh3:

Nos őt Marina-nak hívják ha úgy érted hogy ide ebbe a topicba....nos azért írta ide mert ezeket a szavakat ismeri:D

Én tanítottam:cool: :D

 

Amúgy hogy vagy? Nekem vége a sulinak:P

Igaz még két vizsga hátra van.....:dozey:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...