Jump to content
🌙 COLDPLAY ANNOUNCE MOON MUSIC OUT OCTOBER 4TH 🎵

Czech Fans


janula

Recommended Posts

  • Replies 838
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vivu hraju vsade,to mas pravdu

 

jo...a to je možná i problém...protože plno lidí zná jen VLV, která je časem omrzí....česká rádia asi nic jiného neznají.... a přitom Coldplay mají tolik úžasných songů.......

 

hi

Hi!!;)

Link to comment
Share on other sites

no právě..dost málo (nepochopitelně), ale když už jo, tak jenom VLV..jako kdyby nikdy nic jinýho neudělali.....:angry:...

 

 

Přesně.. Když slyším Coldplay v rádiu, tak mám svátek :) Mi přijde, že nejvíc jde slyšet VLV nebo In My Place... A zbytek suprovních písniček zůstává neznámých..

Link to comment
Share on other sites

Přesně.. Když slyším Coldplay v rádiu, tak mám svátek :) Mi přijde, že nejvíc jde slyšet VLV nebo In My Place... A zbytek suprovních písniček zůstává neznámých..

 

svátek, to je přesný!!! ;) Nechápu, proč některý písničky hrajou na rádiích hodinu co hodinu a takovou skupinu jako jsou Coldplay ..kolikrát..jednou za tejden? i to je možná moc...:laugh3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdravím :D

Trochu se zapojím do diskuze nade mnou.

Je fakt, že nic jiného než Viva la vida jsem v českých rádiích taky neslyšela. Nejsem nějaký skalní fanda, na to mám jinou kapelu, ale coldplayovská hudba se mi dost zamlouvá, něco už mám naposloucháno a Viva la vida podle mě není to nejlepší, co kdy složili (i když to hodně lidí tvrdí, asi to bude tím, že od nich ani nic jiného neznají). Hodně nezasvěcených si udělá o kapele obrázek právě jen z toho jednoho ohraného hitu... a teď nemluvím jen o Coldplay. Pár dní zpátky mi tu hrálo rádio Orion. Slyšela jsem Viva la vidu, Beautiful Day od U2, Take on me od a-ha a nakonec The Verve a jejich Bittersweet symphony... co k tomu dodat...

Link to comment
Share on other sites

Zdravím :D

Trochu se zapojím do diskuze nade mnou.

Je fakt, že nic jiného než Viva la vida jsem v českých rádiích taky neslyšela. Nejsem nějaký skalní fanda, na to mám jinou kapelu, ale coldplayovská hudba se mi dost zamlouvá, něco už mám naposloucháno a Viva la vida podle mě není to nejlepší, co kdy složili (i když to hodně lidí tvrdí, asi to bude tím, že od nich ani nic jiného neznají). Hodně nezasvěcených si udělá o kapele obrázek právě jen z toho jednoho ohraného hitu... a teď nemluvím jen o Coldplay. Pár dní zpátky mi tu hrálo rádio Orion. Slyšela jsem Viva la vidu, Beautiful Day od U2, Take on me od a-ha a nakonec The Verve a jejich Bittersweet symphony... co k tomu dodat...

 

myslím, že není co dodávat..to je přesně ono.....já mám pocit, že lidi v Čechách rozhodně neposlouchají tyhle skupiny tolik jako lidi ve světě, protože se dokola omílá jedna a ta samá písnička (když vůbec teda :D ) a oni si k nim třeba ani nenajdou cestu..

Link to comment
Share on other sites

ale v případě Coldplay se docela divím... světový hudební fenomén, ale v rádiu moc slyšet není...

 

....přesně....:cry: .. hlavně, že třeba Eminema hrajou pomalu dvakrát do hodiny... no kam ten svět spěje.....:laugh3:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...