September 10, 200916 yr Ha :D bet matai, pažįsti save, kad esi dvipusiška. :D O šiaip manau visi žmonės turi daug įvairių pusių, tiesiog kartais susisiaurina susigalvodami tam tikras etiketes... Hesse man pritartų, paskutinėje skaitytoje jo knygoje jis taip rašė. :D
September 10, 200916 yr Tai tikiu, bet būt dvigubu ženklu yra tiesiog prakeikimas, nes net negali atsakyt į paprastą klausimą, "gersi žalią ar juodą arbatą?" arba "nori eit kartu, ar ne?" :D
September 11, 200916 yr Author Labas!Grįžau po ilgos savaitės darbų :cool: Kaip laikotės jūs? Onute,tau patinka H.Hesse?Jis mano vienas mėgstamiausių rašytojų ;)
September 11, 200916 yr Labas, Agna...na, dar lyg ir gyvi po savaitės mokslų, šiaip ne taip... o kaip tu? :)
September 11, 200916 yr Labas, Agna. aš dar irgi gyva. :D Haha, mes skambam kaip kokie vyrai grįžę po sunkių medžioklės darbų, tokios nusiplūkusios. :D och ta mūsų švietimo sistema nuvargina žmones. :D Taip, Agna, man jis patinka. Kokia tau mėgstamiausia jo knyga?
September 11, 200916 yr Ačiū, pati dariau šitą nuotrauką ir po to biškį patobulinau su fotoshopu. :smug:
September 12, 200916 yr Author Tikrai bloga ta švietimo sistema :rolleyes: Man labiausiai patinka Stepių Vilkas ir dbr skaitau Narcizas ir Auksaburnis,lbai gera ir įdomi knyga.O tau? Gal kuri iš jūsų žino kur būtų galima gauti Carlos Castaneda knygų? Jos gan senos,todėl knygynuose nėra,o kur daugiau būtų galima gauti nežinau.Bibliotekoje irgi nėra :confused:
September 12, 200916 yr Na, niekuo negaliu padėt, nieko apie ją nežinau..gal pabandyk kur intere paieškot orginalo kalba ;)
September 12, 200916 yr Author Skaičiau aš jo vieną knygą jau,labai patiko,tokia filosofinė ir įdomi,kai skaitai net nesuvoki,kad taip iš tiesų gali būti :dozey: Ir dar yra kelios dalys tos knygos išleistos,tai tikriausiai,gerai sakai Karolina,reikės internete paieškoti :cool:
September 12, 200916 yr aš tai visada ieškau orginalų, kai beviltiška rast lietuviškai... ;) [ame=http://www.youtube.com/watch?v=VstO79fRLm8]YouTube - Green Day-Last Night on Earth Live at the fox theatre[/ame] Na,čia šiaip graži daina...ne, aš dar panke netapau :D
September 12, 200916 yr Karolina,man irgi ta daina labai patinka. ;) Agna, negali būti! Tas dvi knygas aš kaip tik ir esu perskaičiusi!! :D O Kastanedos tai nežinau.... :\
September 12, 200916 yr ane? :stunned: na, aš tai taip biskį mažai miegojus, nes viduriai užkietėję, tai nei valgyt reikia, nei į tualetą eit, ir visai gerai :D
September 12, 200916 yr Taip pat, kaip laimėjom su lenkais ir turkais :D :( kažkas atsitiko mūsų komandai :(
September 12, 200916 yr tai, kad mūsų komanda lieva, nėra kam normaliai žaist, kaip Javtokas sakė, "mums trūksta lyderio"
Create an account or sign in to comment