Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mes dar nenusprendėme, šiaip smagu būtų jei mūsų važiuojančių būtų daugiau ir galima būtų susiorganizuoti kokį autobusą ar pan :) Nes kažkaip nuvažiuoti tai paprasta, bet atgal nei traukinys nei autobusai tokiu metu nevažiuos į Lietuvą, tai nebent nakvoti kokiam hostelį reiktų ar kt :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kaaip aš dar džiaugiuosi, kad esu moksleivė :D

Ir dabar kaip vyresnės protingesnės daugiau gyvenimo mačiusios, jei nieko prieš, papasakokit, ką studijuojat, kur, ar patinka/verta :wideeyed:

Man panika, ką daryt su tais universitetais, kurį rinktis... Kai pasiklausai kokių nuomonių, tai vienur kaimas, kitur dėstytojai dinozaurai :D

Link to comment
Share on other sites

Aš tai MRU studijuoju, viešajį administravimą...ką žinau, iš viso, pasirinkau tokį dalyką, nes kai baiginėjau 12 klasę, tiesiog nežinojau kur stot :DDD

bet kai pradėjau mokytis, iš karto patiko ir patinka iki dabar, jau antram kurse esu ;D

O jei siūlyt tai nežinau, žiūrint kas tave labiau traukia, pvz aš visą gyvenimą sakiau, kad neturėsiu tokio darbo, kad reiktų sedėt prie kompo, tvarkyt popierius, bet jau taip išėjo ;DDDDD

Link to comment
Share on other sites

Ką studijuot norėčiau, tai maždaug žinau, tik nuomonė kartais porą kartų per dieną pasikeičia ir labai priklauso nuo nuotaikos :D

tik svarstau, ar kraustytis į Vilnių studijuot. Nors kas daugiau belieka, kai tik VU yra archeologija ir antropologija :/ dar, aišku, ir apie užsienį svaigstu. Kaip ir daugelis, manau ;D

Link to comment
Share on other sites

Aš irgi svaigau, bet supratau, kad be šeimos ir mėnesio ten neišbūčiau ;DDD

dabar labai džiaugiuosi, kad kiekviena diena grįžtu namo, į savo kambarį ;DDD

P.S. kas turit prancūzišką kanalą MCM, junkit, visą dieną Coldplay klipus rodo, o dabar iš viso vieną po kito ;DDDD aš namie ant viso garso viena tūsinu ;DD

Link to comment
Share on other sites

Na taip, o kur dar pragyvenimas, mokesčiai, kalba... Ir Vilniun man baisoka, nors ir šeima bus :D

 

:(((((((((((((( neeeeeeeeee, kodėėėėl neturiuuuuuuuuuuuuuu. Tik kažkokią suknistą MTV, kur muzikos nebūna ir VH1, kuris bent ETIAW parodo...

Link to comment
Share on other sites

Vat būtent;)

nebaisu Vilniuj, nebijok;D

Jo, MTV tai tikrai užknisa, muzikinis kanalas, bet muzikos niekada nebūna :DDD pas mane tai gal apie 14 muzikinių kanalų, tai aš tikrai nenuskriausta, visada atsiras tas, kuris gros Coldplay ;DDD

Dažniausiai per šitą MCM būna, paskui MTV Rocks, VH-1, tada A-one ( labai jiem patinka leist Life in technicolor klipą ir white shadows iš glastonbury 2005) ;DDDD ir dar per kitus, bet ten jau rečiau ;D

Link to comment
Share on other sites

Man tik praeitą savaitę pasibaigė, šią savaitę atostogos, o kitą jau vėl mokslai..žodžiu, norisi daugiau atostogų :DD

O tau kada jau mokslai prasidės?;)

Na, savaitė tai sakyčiau truputį mažokai, bet ką padarysi... ;)

man nuo vasario 1d prasidės, ir bus lieva tas, kad paskaitos bus nuo 8val, tai neįsivaizduoju, kaip atsikelsiu taip anksti, kai jau spėjau priprast prie gero gyvenimo :D

Kaaip aš dar džiaugiuosi, kad esu moksleivė :D

Ir dabar kaip vyresnės protingesnės daugiau gyvenimo mačiusios, jei nieko prieš, papasakokit, ką studijuojat, kur, ar patinka/verta :wideeyed:

Man panika, ką daryt su tais universitetais, kurį rinktis... Kai pasiklausai kokių nuomonių, tai vienur kaimas, kitur dėstytojai dinozaurai :D

Aš tai anglų filologiją studijuoju VDU dar tik pirmi metai. Neturiu kuo skųstis, šis semestras tikrai nebuvo sunkus, kitas, manau, bus sunkesnis. Šiaip ar taip, pagyvensim - pamatysim :)

Visur yra visokių dėstytojų, čia nuo tavęs priklauso, ko sieki, ko nori ir kaip pati mokaisi ;)

Link to comment
Share on other sites

Ką studijuot norėčiau, tai maždaug žinau, tik nuomonė kartais porą kartų per dieną pasikeičia ir labai priklauso nuo nuotaikos :D

tik svarstau, ar kraustytis į Vilnių studijuot. Nors kas daugiau belieka, kai tik VU yra archeologija ir antropologija :/ dar, aišku, ir apie užsienį svaigstu. Kaip ir daugelis, manau ;D

Mano viena draugė pernai įstojo kaip tik į šitą specialybę ;) Sakė, kad nėra lengva, nors ji mokykloj vien dešimtukais mokėsi, čia turi ką veikt, bet sakė, kad įdomu tik nežino ar gaus darbą pabaigus.

Link to comment
Share on other sites

Oi, aš tai dažnai labai matau, visus per tv mačius, bet per tv žymiai kažkaip įdomiau žiūrėt nei per pc, kažkokia euforija atsiranda ;DDD

 

 

 

Na matai, mum buvo atostogos dar prieš pat sesiją, mes jau nuo gruodžio 15d. jau nesimokėm ;D man pasisekė ir šį semestrą, nebus 8h paskaitų :DDD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...