Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aš turiu Golden Circle su ankstyvu įėjimu ir taip pat atsiėmimu koncerto dieną :)

Jaučiu tokia nemenka eilutė bus, kai reikės atsiimt...

 

O kelintą iš viso koncertas prasideda? xD

Jaučiu reiks kokiom 6 valandom ankščiau ateit, kad bilietus pasiimt :DDD

Link to comment
Share on other sites

aš taip pat nežinau, nes kaip ir turėtų per kitus vartus įleist EE, na, bent jau būtų logiška. Gal ant bilietų parašyta, bet kadangi mes jų negausim ilgai ilgaaaai.. :D Reiktų paklaust koncertų veteranų :rolleyes:

Kitus, man atrodo, 17:00 įleis

Link to comment
Share on other sites

Man irgi labai įdomu, tik keista, kad po kelis postus čia parašė ir daugiau nebesirodo ;O

Šiaip tai atrodo visai turėtų ir nemažai būt, dar plius yra tokių, kurie visai neskaito jokių forumų ir t.t ;D

O šiaip mane dabar nervina tas ilgas laukimas iki koncerto ;D taip norisi kuo greičiau ;D

Link to comment
Share on other sites

Aš kartais tikiuos, kad atsibusiu ir tądien jau reikės judėt link Varšuvos :D

Dar nepadeda tas, kad neturiu bilieto rankose. Bet užtai bus galima rašyt emailus, nes neaišku man, kaip dera EE ir bilietų atsiėmimas koncerto dieną :thinking:

Link to comment
Share on other sites

Mes irgi viską atsispausdinom :) ten buvo parašyta, kad svarbiausia tą numeriuką turėti ir tapatybę patvirtinantį dokumentą, bet vistiek geriausia įrodymą turėt su savim. Kažkaip baisoka, kai neturi bilieto savo rankose :D

Link to comment
Share on other sites

Mes irgi viską atsispausdinom :) ten buvo parašyta, kad svarbiausia tą numeriuką turėti ir tapatybę patvirtinantį dokumentą, bet vistiek geriausia įrodymą turėt su savim. Kažkaip baisoka, kai neturi bilieto savo rankose :D

Link to comment
Share on other sites

Mes dar nenusprendėme, šiaip smagu būtų jei mūsų važiuojančių būtų daugiau ir galima būtų susiorganizuoti kokį autobusą ar pan :) Nes kažkaip nuvažiuoti tai paprasta, bet atgal nei traukinys nei autobusai tokiu metu nevažiuos į Lietuvą, tai nebent nakvoti kokiam hostelį reiktų ar kt :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...