August 9, 200619 yr Oups..bocsika..az előbb azt kittem h nem küldte el...Én nem láttam ott az üzenetem..
August 9, 200619 yr Én megbocsátok. :P Balatonszepezden voltam egy táborban, ahol nagyon jól éreztem magam. :) Kérlek, hívj inkább Julinak, ne rjulinak. ;)
August 10, 200619 yr Oké...Csak nem tudtam hogy szólítsalak ezért írtam azt amit láttam. Elhiszem hogy jó volt. Milyen táborban voltál? Pusz.
August 14, 200619 yr Oké...Csak nem tudtam hogy szólítsalak ezért írtam azt amit láttam. Elhiszem hogy jó volt. Milyen táborban voltál? Pusz. Iskolaiban. Neked hogy telik a nyarad?
August 14, 200619 yr Bocs ez idióta kérdés volt. Kár volt feltennem, amikor a válasz egyértelmű, ne haragudj...
August 14, 200619 yr Jól...Néha unatkozom..de naggyon sokat hallgatok coldplayt. És majd most megyek 3 napra az osztálytársam rendez egy 3 napos bulit az osztálynak:...:)
August 14, 200619 yr Jó hosszú lesz akkor az a buli. :) Én mostanság már nem szoktam hallgatni igazán Coldplay-t, más zenét hallgatok, de persze továbbra is szeretem. A nyár folyamán én is unatkoztam, de aztán gyorsan sikerült elfoglalnom magam, DVD-t néztem, tévéztem, gépeztem, zenét hallgattam, rosszabb esetben bambultam magam elé, de nem esett nehezemre. :D Voltál eddig valamerre?
August 14, 200619 yr A nyár elején voltam Görögországban, az iskola szervezte. Nagggyon jó volt. Hát én nagyon imádom a coldplay-t. És nagyon szeretnék menni koncertra...
August 14, 200619 yr Hát ha jönnének ide, én is kimennék. :) Biztos szép volt, én is el szeretnék egyszer oda menni.
August 14, 200619 yr Tényleg naggyon jó volt..és az idő is:) Hát biztosan mennék. Most is coldplayt hallgatok:)
August 14, 200619 yr Én Joni Mitchell-t. :) Ismered? Nálunk az első két nap volt jó idő, azután minden nap esett az eső.. De ettől függetlenül jó volt.
August 15, 200619 yr Sziasztok! :) Látom mindenkinek jól telik a nyara:P Én vasárnap jöttem haza Hollandiából Nagyon jó volt! :nice: és vissza akarok menni!:cry:
August 15, 200619 yr hollandia? Ott laknak a rokonaim, de még soha nem voltam ott. Hát elhiszem hogy még visszamennél.
August 15, 200619 yr Joni Mitchellt nem ismerem, de hallottam már róla, egy filmben, az Igazából szerelembem. Naggyon imádom azt a filmet:)
August 15, 200619 yr hollandia? Ott laknak a rokonaim' date=' de még soha nem voltam ott. Hát elhiszem hogy még visszamennél.[/quote'] Ott laknak a rokonaid?? :stunned: Na most írigyellek nagyon!:P Én ott tölteném minden szünidőmet a helyedben:lol:
August 15, 200619 yr Joni Mitchellt nem ismerem' date=' de hallottam már róla, egy filmben, az Igazából szerelembem. Naggyon imádom azt a filmet:)[/quote'] Láttam azt a filmet, de hol volt benne Joni Mitchell? Rég láttam... :)
August 16, 200619 yr Sziasztok! :) Látom mindenkinek jól telik a nyara:P Én vasárnap jöttem haza Hollandiából Nagyon jó volt! :nice: és vissza akarok menni!:cry: miert nem koltozte odda,ha úgy tettszet ott
August 16, 200619 yr miert nem koltozte odda' date='ha úgy tettszet ott[/quote'] Ó te jó ég...:dozey: Annyi eszed van amennyi látszik...
Create an account or sign in to comment