Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Hungary


parachutes17

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szia Judu' date=' én Juli vagyok. :) Örülök, hogy egyre többen vagyunk.[/quote']

 

Szia Juli! :D már egyszer voltam itt.. kb januárban.. hát mostmár próbálok sűrűbben :D akkor is bementem a Chris & Jonny threadbe slashelni.. emlékszem, hogy akkor ottan is összetalálkoztunk.. ^^

 

 

Sziasztok hazai Coldplay fanok. Nemgondoltam volna hogy itt is találok magyarokat! SOOOOO BEAUTIFUL!!! Én Szanyban lakom' date=' ha valaki nem tudja hol van, Győr közelében egy kis falu. ÜDv mindenkinek. Csáó.[/quote']

 

szia Gabi! :)

 

egyetértek az a lényeg, hogy jöjjenek.. :) de jó lenne minél hamarabb... euhmm.. :)

Link to comment
Share on other sites

új ikonom van :D tetszik? nem én csináltam.. :)

 

elvileg az az izé arra van, hogy ösztönözze az embereket, hogy minél többet írjanak.. :) legalábbis szerintem.. :)

 

 

Igen ez így van:P Neked még egy hozzászólás és megvan a 100:lol:

Link to comment
Share on other sites

Jah' date=' ok.engem ti öszönöztök. Szóval írok.Pusz.[/quote']

 

:kiss: ennek örülök :P :) hát engem ez az izé annyira nem ösztönöz (bár azért jó poén).. régen amikor rászoktam a netre.. 2001ben.. hmm régen volt.. akkor ösztönzött.. :thinking: mindegy :whatever: most az egyetem csöppet jobban.. bár az egyetem jól fel tud idegesíteni, hogy még hétvégén sem tok jönni és így is 4,03 az átlagom 29 kredittel..

 

na jó, nem akarlak titeket untatni.. sorry. :shy:

Link to comment
Share on other sites

Nem untatasz minket :p Mit tanulsz az egyetemen?

 

Azért a Lounge a kedvencem mert rengeteg jó topic van, különböző dolgokról amitket meg lehet vitatni. Természetesen vannak nagyon idétlen dolgok is de nem olyan vészes:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Nem untatasz minket :p Mit tanulsz az egyetemen?

 

Azért a Lounge a kedvencem mert rengeteg jó topic van, különböző dolgokról amitket meg lehet vitatni. Természetesen vannak nagyon idétlen dolgok is de nem olyan vészes:rolleyes:

 

angolt és esztétikát :) de emellett a természetgyógyászat is érdekel.. :P úgyhogy egyetem mellett még aztat is.. :D

Link to comment
Share on other sites

Szia Juli! :D már egyszer voltam itt.. kb januárban.. hát mostmár próbálok sűrűbben :D akkor is bementem a Chris & Jonny threadbe slashelni.. emlékszem, hogy akkor ottan is összetalálkoztunk.. ^^

 

 

Én nem emlékszem rá. :) Én is most már gyakrabban jövök fel ide, bár én csak ide szoktam írni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...