Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Hungary


parachutes17

Recommended Posts

kizárták a Fradit :bigcry:

 

mocskos MLSZ :veryangry:

 

Igen!!!:veryangry:

Matthäus már annak idején megmondta hogy ez a Kisteleki csak árt az amúgy sem dicsfényben tündöklő magyar focinak...akkor mindenki azt mondta hogy ez hülyeség...:thinking:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

igazábol számomra teljesen érthetetlen a kizárás:

 

1. a Ferencváros május 31-én, másodfokon (!!!!!!! ami azt jelenti: nem megváltoztatható a döntés) megkapta a licencet, de azután (szabályellenesen) elvették ezt a licencet...most akkor mi van?

 

szabálysertés történt, akárhogy is nézzük a dolgot...

 

2. ha kizárják a Fradit, akkor a másik 5 klubot, amely nem kapta meg a licencet anno, is ki kell...szabály szerint

 

3. az MLSZ hibá(ka)t követett el ebben az ügyben, szóval jó lenne, ha lemondana az egész vezetői kar...

 

4. Mészöly Kálmán a licenc bitottság egyik tagja, a fia Géza a Vasas vetetőedjőze (a Vasas kiesett tavaly, de most azzal, hogy az FTC kizárták, visszakerült)

már ez a tény gyanús

 

5. szerintem annyi a magyar-horvát EB pályázatnak...

Link to comment
Share on other sites

A reklámok közül a legjobb a Kovács Katalin és Janics Natasa páros dumája. :D Janics Natasa olyan intelligensen úgy kezdi a beszédét' date=' hogy "Na figyeljetek most ide.."[/quote']

 

 

 

:lol: Azt láttam én is a tv-ben...Nem tudtam, hogy most sírjak vagy nevessek :sick:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...