Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Hungary


parachutes17

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
értem...tehát egy totál kretén arcal van dolgunk..egyébként mostanában nagyon rá szoktam a strokes és a gorillaz zenéjére..

ja és csak annyi h szoktátok venni a wan2-t?..egyetlen jó újság magyaro.-n szerintem...

készülök érettségire mert 10.-én magyar emeltszint.

egyébként minden ok..veletek?..coldpaly új dvd októberben..

 

 

Új DVD októberben???

Hmm ez új:P És melyik koncertről lesz?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szia!

 

Én jól vagyok köszi....igen rég jártál erre, csak nem nyaralni voltál

A szünet nekem nagyon jó lesz jövőhét keddtől kezdve:D

Eddig nyári gyakorlaton voltam egészen július 6-ig és még hétfőn lesz egy vizsgám, és utána tényleg elkezdődik a szünet :juggle:

 

Egy hónapig semmi szóval a július kicsit unalmas lesz, de augusztus 5-én megyek Hollandiába egy hétre:D

 

És veled mi újság van?

Link to comment
Share on other sites

Még nem voltam nyaralni, majd július végétől lesznek a programok.. Gondolom, már nagyon vártál a szünetre, nem jó még júliusban is tanulni. :rolleyes: Nekem szerencsére nem kellett. :P

Hollandia az nagyon szép lesz, jó, hogy elmehetsz oda. :) Velem semmi érdekes nem történt, jó későn kelek mindig, örülök a szünetnek. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hat.. elvileg november 6.an jottek volna.. de aztan nem.. :( nem tudnek en se Bécsbe menni.. csak Magyarországon van esélyem.. szóval jöjjenek ide. :)

 

van Vh1od? szeretem azt a csatornát.. sűrűn adnak Coldplayt.. :D

Link to comment
Share on other sites

hát persze ,naponta,tavvá nagyon sokat adták okot,én imádom a csatornát

de Coldplay a jegjobb

 

:)) szerintem a csatornánál nagyon szeretik őket.. vagy tudjak, hogy milyen sokan vagyunk :D

 

miket szeretsz még?

Link to comment
Share on other sites

én?

hát Keane,RHCP,Radiohead,U2,Depeche Mode(valtam rajtuk Pozsonyban most nemrég),Sigur Rós,Bon Jovi,Oasis...és te?

 

Keane-t én is nagyon. Nagyon jó az új album is. :D RHCP-t szintén nagyon.. :) Radiohead-et és Depeche Mode-ot annyira nem ismerem.. U2t szeretem :). Én elég sok fajta zenét szeretek.. Frank Sinatra, Will Young, Muse, Rufus Wainwright, Norah Jones, 30 seconds to Mars, ír népzenét.. általában az ír számokat.. :) az egész ír kultúra nagyon érdekel :) Snow Patrolt is szeretem.. Gavin DeGrawt és Joey DeGrawt.. K's Choice.. sok mindent.. :)

Link to comment
Share on other sites

Keane-t én is nagyon. Nagyon jó az új album is. :D RHCP-t szintén nagyon.. :) Radiohead-et és Depeche Mode-ot annyira nem ismerem.. U2t szeretem :). Én elég sok fajta zenét szeretek.. Frank Sinatra' date=' Will Young, Muse, Rufus Wainwright, Norah Jones, 30 seconds to Mars, ír népzenét.. általában az ír számokat.. :) az egész ír kultúra nagyon érdekel :) Snow Patrolt is szeretem.. Gavin DeGrawt és Joey DeGrawt.. K's Choice.. sok mindent.. :)[/quote']

Snow Patrolt imádom,Gavin degraw is jól esik

 

Muse-t utálom,de tobbi jol megy,hogy hívjalak?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...