June 14, 200620 yr Már csak jövő hétig kell kibírni' date=' és végre szünet!! :D[/quote'] :dance::dance::dance::)
June 27, 200619 yr értem...tehát egy totál kretén arcal van dolgunk..egyébként mostanában nagyon rá szoktam a strokes és a gorillaz zenéjére.. ja és csak annyi h szoktátok venni a wan2-t?..egyetlen jó újság magyaro.-n szerintem... készülök érettségire mert 10.-én magyar emeltszint. egyébként minden ok..veletek?..coldpaly új dvd októberben.. Új DVD októberben??? Hmm ez új:P És melyik koncertről lesz?
July 8, 200619 yr Szia! Én jól vagyok köszi....igen rég jártál erre, csak nem nyaralni voltál A szünet nekem nagyon jó lesz jövőhét keddtől kezdve:D Eddig nyári gyakorlaton voltam egészen július 6-ig és még hétfőn lesz egy vizsgám, és utána tényleg elkezdődik a szünet :juggle: Egy hónapig semmi szóval a július kicsit unalmas lesz, de augusztus 5-én megyek Hollandiába egy hétre:D És veled mi újság van?
July 9, 200619 yr Még nem voltam nyaralni, majd július végétől lesznek a programok.. Gondolom, már nagyon vártál a szünetre, nem jó még júliusban is tanulni. :rolleyes: Nekem szerencsére nem kellett. :P Hollandia az nagyon szép lesz, jó, hogy elmehetsz oda. :) Velem semmi érdekes nem történt, jó későn kelek mindig, örülök a szünetnek. :D
July 24, 200619 yr hi :) so I'm back.. how are you all doing? :) nem tudtok valamit, van esély Coldplay koncertre itten, kis országunkban? byefornow
July 24, 200619 yr nem gondolom,hogy odda mennek,de ha igen,boztos,hogy megyek én is,bár nem vagyok magyar
July 24, 200619 yr nem gondolom' date='hogy odda mennek,de ha igen,boztos,hogy megyek én is,bár nem vagyok magyar[/quote'] remek lenne :D egyszer mar datum is volt..jo lenne ha jonnenek.. :)
July 24, 200619 yr mikor? engemet nem engednek,voltak Bécsben,de nemakartak egyedul elengedni,de Magyarba biztos mennek
July 24, 200619 yr hat.. elvileg november 6.an jottek volna.. de aztan nem.. :( nem tudnek en se Bécsbe menni.. csak Magyarországon van esélyem.. szóval jöjjenek ide. :) van Vh1od? szeretem azt a csatornát.. sűrűn adnak Coldplayt.. :D
July 24, 200619 yr hát persze ,naponta,tavvá nagyon sokat adták okot,én imádom a csatornát de Coldplay a jegjobb
July 24, 200619 yr hát persze ,naponta,tavvá nagyon sokat adták okot,én imádom a csatornát de Coldplay a jegjobb :)) szerintem a csatornánál nagyon szeretik őket.. vagy tudjak, hogy milyen sokan vagyunk :D miket szeretsz még?
July 24, 200619 yr én? hát Keane,RHCP,Radiohead,U2,Depeche Mode(valtam rajtuk Pozsonyban most nemrég),Sigur Rós,Bon Jovi,Oasis...és te?
July 24, 200619 yr én? hát Keane,RHCP,Radiohead,U2,Depeche Mode(valtam rajtuk Pozsonyban most nemrég),Sigur Rós,Bon Jovi,Oasis...és te? Keane-t én is nagyon. Nagyon jó az új album is. :D RHCP-t szintén nagyon.. :) Radiohead-et és Depeche Mode-ot annyira nem ismerem.. U2t szeretem :). Én elég sok fajta zenét szeretek.. Frank Sinatra, Will Young, Muse, Rufus Wainwright, Norah Jones, 30 seconds to Mars, ír népzenét.. általában az ír számokat.. :) az egész ír kultúra nagyon érdekel :) Snow Patrolt is szeretem.. Gavin DeGrawt és Joey DeGrawt.. K's Choice.. sok mindent.. :)
July 24, 200619 yr Hello Judu! A nevem Gábor:) Coldplay koncertről én sem tudok, most egy folytában Ausztrália meg Japán. Igazán visszajöhetnének már Európába:D Te merre laksz?
July 24, 200619 yr Keane-t én is nagyon. Nagyon jó az új album is. :D RHCP-t szintén nagyon.. :) Radiohead-et és Depeche Mode-ot annyira nem ismerem.. U2t szeretem :). Én elég sok fajta zenét szeretek.. Frank Sinatra' date=' Will Young, Muse, Rufus Wainwright, Norah Jones, 30 seconds to Mars, ír népzenét.. általában az ír számokat.. :) az egész ír kultúra nagyon érdekel :) Snow Patrolt is szeretem.. Gavin DeGrawt és Joey DeGrawt.. K's Choice.. sok mindent.. :)[/quote'] Snow Patrolt imádom,Gavin degraw is jól esik Muse-t utálom,de tobbi jol megy,hogy hívjalak?
Create an account or sign in to comment