May 11, 201214 yr Nažalost ne. Ali me Munchen drži, s newsoundom je 1450kn. Nemam te novce sad, ali ću imati ovo ljeto. Al mislim da ću na kraju ipak čekat drugi dio turneje, vjerujem da će biti 2013 nastavak. Šteta da nema niš bliže http://www.newsound.hr/ROCK-09-2012.htm
May 20, 201214 yr Nažalost ne. Ali me Munchen drži, s newsoundom je 1450kn. Nemam te novce sad, ali ću imati ovo ljeto. Al mislim da ću na kraju ipak čekat drugi dio turneje, vjerujem da će biti 2013 nastavak. Šteta da nema niš bliže http://www.newsound.hr/ROCK-09-2012.htm Da i ja mislim da ću čekat drugi dio turneje. Al ko zna dal će opće biti drugog dijela turneje...
May 21, 201214 yr Ma da, ali vjerujem da će se to ipak desit. Ovom turnejom nisu pokrili puno toga. Sigurna sam da će drugi dio krenut tamo na proljeće 2013.
June 2, 201214 yr Pozdrav ljudi !!! :lol: Zanima me da li itko od vas ima na kompu prvu verziju U.F.O-a. tj. onu lažnu verziju. Ako se ne možete sjetiti o čemu pričam, ovo će vas podsjetiti ( nadam se...:cry:) http://imageshack.us/photo/my-images/405/ufoqu.png/
June 11, 201214 yr Pozdrav ljudi !!! :lol: Zanima me da li itko od vas ima na kompu prvu verziju U.F.O-a. tj. onu lažnu verziju. Ako se ne možete sjetiti o čemu pričam, ovo će vas podsjetiti ( nadam se...:cry:) http://imageshack.us/photo/my-images/405/ufoqu.png/ Sorry, ja sam imala na starom laptopu koji je crko i sve sam izgubila tako da ništa od toga. :( Al raspitam se kod ljudi koje znam s foruma, možda neko ima. :)
June 16, 201214 yr Sorry, ja sam imala na starom laptopu koji je crko i sve sam izgubila tako da ništa od toga. :( Al raspitam se kod ljudi koje znam s foruma, možda neko ima. :) može. hvala ti na pomoći :)
June 24, 201214 yr Bok! :) može. hvala ti na pomoći :) Ej, pitala sam. Nema niko. Al mi je rekla cura koja je moderator u multimediji da pregledaš tamo. Morao bi biti negdje link.
June 26, 201213 yr Bok! :) Ej, pitala sam. Nema niko. Al mi je rekla cura koja je moderator u multimediji da pregledaš tamo. Morao bi biti negdje link. Hvala ti na trudu :D pokusao sam pronaći ali nikako da pronađem...:(
September 7, 201213 yr Pa di ste ekipa???? Već više od dva mjeseca nikoga nema, nadam se da je u pitanju samo ljeto :) Ide možda netko u Munich ili Prag na koncert??
September 7, 201213 yr Nije više ljeto za mene :( I ne, nažalost. A izgleda da nam neće druge godine na turneju!
September 22, 201213 yr Nije više ljeto za mene :( I ne, nažalost. A izgleda da nam neće druge godine na turneju! :cry::cry::cry:
November 14, 201213 yr Bila sam u kinu i bilo je super. Baš su me opet inspirirali da odem na njihov koncert. Nisam bila na ovoj turneji, ali to je čudo jedno sa tim narukvicama i svime. Baš da bude koncert za pamćenje <3
November 20, 201213 yr Jel ide tko http://coldplay.com/cinema/ ?? U mom gradu nažalost nema :( tek sad ovo vidim, a iz zagreba sam i mogla sam to gledati da sam samo znala :(
December 2, 201213 yr Bok svima. Kak ste? Ja sam bila. I preeesavršeno je bilo. Samo prekratno. U Zagrebu su dvije dvorane u Cineplexxu bile skoro pune. Ekipa je pjevala, pljeskala. Predivno! :) I slijedeća turneja mi neće proći. a da ih ne vidim. Moraju biti negdje bliže. :D
December 26, 201213 yr Ekipa, sretni vam praznici!!! U novoj nam svima želim Coldplay u Hrvatskoj! (dreams are for free)
September 5, 201312 yr Bok, Filip...? I ja sam još uvijek ovdje, iako većinom u The Lounge i World of Music :)
Create an account or sign in to comment