Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

натурално булгарско


benu

Recommended Posts

айде бе българи!!! що ви няма? дай да не се излагаме ... ;) а, и едно въпросче-някой ако има пиано в излишък за шиткане много моля да сподели щото новите не са ми по джоба :\ благодаря!!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Нека станем 3-ма в клуба от българи които ценим Coldplay :)

 

иха не вярвах някой да пише изобщо през следващите 1-2 години...

току виж сме станали и повече :laugh3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ХАхаха , здравейте !!! Вече сме четирима !!! :smug:

Много се радвам ,че ви има .. мислех че съм единственната от България , която се лута по тези форуми , колко е хубаво да пишеш на родния си език . От кой град сте ??

Link to comment
Share on other sites

Нека станем 3-ма в клуба от българи които ценим Coldplay :)

 

Ти си от Бургас .. Страхотно , аз съм родена там , но живея в София .Аватара ти е много хубав , дане би да се занимаваш с рисуване :stunned: ??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@ milkshakes_ рисувам ама много малко, аватара ми е портрет направен от приятелката ми, тя е човека който се занимава с рисуване, а аз се занимавам предмно с композиране на музика и с художествена фотография:rolleyes: :)

 

 

П.П. ихааа вече сме петима, скоро можем да си направим и фен клуб:P

Link to comment
Share on other sites

Da, dori mojem da pokanim Coldplay na koncert v Bulgaria... 6te budat izumeni ot koli4estvoto molbi subira6ti se na prusta na edna ruka.... za smetka na tova Azis pulni stadionite...

@vampir3: radvam se 4e 4ovek, koito se zanimava profesionalno s muzika e slu6atel (da ne izpolzvam dumata "fen") na Coldplay

Link to comment
Share on other sites

ти представяш ли си Coldplay в България...понеже аз това колкото и да го желая немога да си го представя в момента. Макар и много да ми се иска...дори и да минат около България искам да ги гледам на живо в Англия. Я да попитам. Някой от другите 4-ма сънародници да са посещавали техен концерт...да се похвалят нещо със снимки.....????:cool:

Link to comment
Share on other sites

амм немога да намеря темата в която се говори за името на новия албум...ако някой може да помогне мъничко...., че вече започва да се шуми и в България че Coldplay готви нов албум, което за нас феновете е ясно от доста отдавна, но преди време бях мернал някъде че се обсъжда името на албума.....или на някоя от песните :( ама немога да го намеря.......

Link to comment
Share on other sites

Da, dori mojem da pokanim Coldplay na koncert v Bulgaria... 6te budat izumeni ot koli4estvoto molbi subira6ti se na prusta na edna ruka.... za smetka na tova Azis pulni stadionite...

 

абсолютно си прав:(

мохамед не отива при планината,планината отива при мохамед ;) по добре ние да отидем в UK не ща колдплей да видят боклуците по улиците,какво ще си помислят за нас :embarassed:

бтв някъде бях чела че името на 4-я им албум ще е може би Railroads, но не мога да намеря темата

Link to comment
Share on other sites

незнам какво сте чели из форума......ама колдплей няма да разпадат в скоро време........а темата е следната....новия албум се казва "Walkin in Clouds" http://www.coldplaying.com/forum/showthread.php?t=38154 тук има доста информация за имената на песните кога излиза евентуално и още и още .....а в някоя от другите теми си гепих и обложката

 

 

 

П.П. искам само да помоля тези които пишат на латинеца да си минем на уникалната кирилица:rolleyes: Благдоря предварително

Link to comment
Share on other sites

Dali nqkoi v BG vuob6te znae za koi stava vupros kato se kaje/ napi6e Coldplay? Anyway, nqma li nqkakuv na4in da privle4em o6te bulgari kum na6ta ob6tnost, kolkoto i da e ne vqrvam da sme 5-6 4oveka ot 7 miliona.

 

Pozdravi!

е,аз привлякох колкото мога:sneaky:

нямам търпение да излезе 4 албум.кофти само че ще е по-хард и по-мрачен,точно песни като A Message например са ми любимите.Ама пак ще е хубав де:cool:

незнам какво сте чели из форума......ама колдплей няма да разпадат в скоро време.......

ама ние не сме го чели...гледали сме го по тв

оф жалко че не може да се смени заглавието на темата-това е просто отвратително.Добре,че другите не могат да си го преведат

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...