Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

натурално булгарско


benu

Recommended Posts

Ааа, то какаото е от там, иначе много шоколадо-производители ползват това какао за да си правят шоколадите и да им излиза евтино... Подписът на Нumma е от DVD-то Live 2003. Там преди края малко Мартин казва: Before we go two things, one is a: thanks a lot to everybody who is supporting us, staying with us through thick and thin. And aaa please do the maketradefair.com and please eat more chocolate and please listen to more Coldplay, thanks a lot, good bye и почва Амстердам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Уф,аз явно изпълнявам добре заръката на Крис за шоколада...Bucket for a crown не ме кефи много,надявам се да не е в новия им албум(който чакам с огромно нетърпение),както със Lemonade обсъждахме вчера:)Та,като стана дума за Amsterdam,нея я слушам постоянно от 4 дена насам,заедно с Warning sign,явно са ми станали любимите:)

Link to comment
Share on other sites

"Bucket for a crown" ще е много силна песен (от това което чух пияното ще е много интересно) - много тъжна също, аз искам да я има в албума но тя да е единствената мрачна песен. Не знам но ми харесва да слушам тъжна музика понякога. Точно така подписът ми е от този концерт - :lol:

когато за 1 път го гледах и чух това което каза Крис, много ми хареса! (впрочем преди 2 седмици го даваха по БНТ.)

А за това кои песни на Колдплей са ми любими - ами аз мисля че те слаба песен НЯМАТ! :lol: Но естествено Yellow, Clocks, Politik и Fix you... са песни които никога няма да спра да слушам.

 

ПС: А и един друг вапрос някой от вас има ли Skype - за да можем да си чатим и в реално време?

Link to comment
Share on other sites

Мале мале,ама ние сме си за срам и позор,даже една дискусия не можем да си измислим...Доста гадно:(

Примерно може всеки да разкаже нещо за себе си,за това как е започнал да слуша КП и така нататък...

Просто от всички International ние сме най-зле:laugh3:

Може би трябва за започна аз:)

Ами аз съм 10 клас,уча френски език като първи-той е най-голямата ми гордост засега,като изключим КП.Познавам Lemonade от детската градина,и оттогава общо взето си се знаем,тя ме запали по КП,това беше преди година и половина-2.Даде ми X&Y(албума),аз не вярвах много да ми хареса ,ама като чух песни като Swallowed in the sea,Til Kingdom come,и най-вече X&Y,се влюбих в тях.И така до днес:)

Колкото до другите неща...обожавам котките:rolleyes:

Ами мисля,че това ще подпомогне малко разговора;)Сега е ваш ред:laugh3:

Link to comment
Share on other sites

Еми като е почнало...

Аз съм роден в Благоевград, живял съм 6 години в Кюстендил и след това в София. В момента съм на 19 и уча математическа финансикономика в Германия и допреди 2 седмици бях в двумесечна ваканция. Завърших Немската, като брат ми (20), който следва в Хайдълберг- Право, ама хич не харесва КП. Майка ми пък живее в Кипър, така че не се прибираме в България много често, а си ходим на гости един на друг. Колдплей започнах да слушам след като чух трейлъра на Питър Пан и няколко години по- късно чух песента в едно клипче. Горе долу от началото на 2006г. ги слушам. Най- важното да знае за мен човек е, че от 8 годишно хлапе се занимавам със самолети, а да бъда пилот е мечтата на живота ми . Авиацията ми е най- голямата слабост и близките ми трудно отвоюват време от нея. Другите хобита са ми финанси и икономика, история, философия и психология. Повечето ми приятели и съученици също са в Германия, но като се съберем в милата родина ходим на Витоша (правим походи от по 15-20 км., а не както софиянци с лифта нагоре-надолу) и обменяме мисли и опит в една столична пицария. Най- много от всичко съжалявам, че не се научих да свиря на пиано. Стана много сухо, затова да разчупя малко с поздрав за всички с Х&Y.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм Илиян, от София. На 17г. съм, 10 клас, имам 2 котки. Слушам Колдплей от 2006та, Тази година Април си купих 3те им албума, преди това ги бях слушал на мп3ки от интернет. Много ми харесват всичките им песни! Обичам хубавата музика, обичам да танцувам фрийстаил(смърф) и обичам пианото. Края на Март си купих една Yamaha 61клавиша, от интернет научих вече няколко песнички (първата естествено беше Clocks:lol:) и сега смятам да взимам уроци, никога не е късно за това! Еми общо взето това е... А, и много, много, много искам да отида на концерт на Колдплей!!!

Link to comment
Share on other sites

аз съм симона и съм родена в добрич и тук живея.слушам кп от две години.първата тяхна песен която чух беше fix you и после си изтеглих албума(срам ме е да си го призная но нямам нито един техен албум оригинален)и така.Иначе уча английски и италиански в езикова гимназия а със се ля ви бяхме съученички навремето ама тя не щеше да учи английски :cry:сега съм 10 клас и бих искала да уча европеистика значи гледам да наблягам на английски и история.Пък и историята на Европа ме кефи много

а освен колдплей харесвам и стинг много.имам котка и много си я обичам. и обичам да си губя времето като чета книги,играя на компота.абе направо съм си мързел.И аз искам да отида на концерт на Колдплей и знам че рано или късно това ще стане

пс отивам на село така че пак ще пиша след няколко дена едва

Link to comment
Share on other sites

Така е по-добре...все е нещо.Аз забравих да си кажа името.Ами казвам се Марина,както вече разбрахме от Lemonade,уча и живея в Добрич-доста гаден град,нямам търпение да се махна.

Аз също имам котка(котарак по-точно),сиамец е,даже по едно време бях с негова снимка.Аз искам да продължа с френския си,ама нямам много перспективи(освен преводач или учител:()

Ух,и аз искам много да ида на концерт,то кой не иска де....

 

P.S.:не че не съм искала да уча английски,просто не ме приеха...но не се оплаквам,обичам си френския.А годините със Lemonade в един клас бяха мн хубави

Link to comment
Share on other sites

Аз уча в "Булпрогрес"(http://www.bulprogress.com/ - сайта ни още не е съвсем готов) менижмънт в туризма. А впрочем имам по - голям брат (Петко на 25г.) който никак не хатесва Колдплей. Методи, ти бил ли си на концерт на Колдплей? И какво тяхно имаш(cd, dvd...)?

Хора вие имате ли Skype? Ако имате аз съм записан там като - hummata. Ще ми е приятно ако можем да си говорим.

PS: Колкото до албумите на Колдплей, тук в София ги има само на едно място(магазин Orange) така че не е лесно да ги купиш. X&Y струваше 14лв, а другите два, по 23лв всеки. Но тук все още ги има и можеш да ги купиш.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам албумите им на cd, купени от тук, както и Live 2003 DVD, което си взех от Orange лятото като струваше 55лв. Имам един диск Tribute to Coldplay, което са кавъри на други групи. Ако трябва да говорим обаче генерално, имам една тяхна дискография от 1.8 GB, като там има 99% от нещата които са свирили, 210 песни. Общо взето това е...

P.S. Прецакал ми се е подписа :angry:

Link to comment
Share on other sites

Инерцията секна след първоначалното пробуждане.... честит първи май, ден на труда, който аз ще "отпразнувам" като цял ден не свърша нищо :laugh4:

Link to comment
Share on other sites

Хаха,честит празник и на тебе :P

Аз бях на почивка на село,но не останах за деня на труда(познайте защо)

Аз пък се сдобих с X&Y тази година за рождения ми ден,тоест преди месец,прясно доставен от Амстердам:)Това беше най-хубавия ми подарък

 

P.S.:Humma,мене ме е срам да те потърся в скайп,все пак може да те безпокоя или нещо друго:)Ти ме намери:rspbznlz80

Aйде,поздрави:)

Link to comment
Share on other sites

честит празник

Steppenwolf и аз смятам така да го отпразнувам... голям кеф :nice:вижте вече станаха 7 страници..кой би повярвал?

пс аз се пиша Aqua_Tofana в скайп.Ша те адна, Humma :wink:какви езици учиш в Булпрогрес? готино изглежда

псс уау Steppenwolf биографията ти ме смая(и засрами).никога не бих могла да се похваля с толкова много неща.а и подписа ти е наред поне аз така го виждам.освен ако не си си сложил някакъв надпис.аз пък не мога да си сложа картинка

Link to comment
Share on other sites

Дам, появи се по едно време. Сигурно е имало проблем със сървъра... Картинката трябва да я качиш и после да дадеш URL-a към нея. Между другото слушали ли сте акустични версии на Clocks, Yellow, In my Place etc... без пиано без барабани, само акустични китари и перкуси. Worth listening!!!

Link to comment
Share on other sites

И аз много исках да уча испански,ама в тъпото ми училище...

Да,аз имам няколко такива акустични версии на тея песни,много е приятно,и гласа на Крис се откроява повече:)

ехх защо и аз нямам такъв глас :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз след като чух In my Place акустична и вече "оригиналната" версия почти не я слушам :thinking: vamprir3 къде изчезна се питам... сигурно сме му безинтересни:joker:

Link to comment
Share on other sites

Да, акустичните версий са интересни, а вие слушали ли сте версий само за пиано, като "Yellow" пиано версията? :)

Link to comment
Share on other sites

И аз много я харесвам тая карикатурка(ако се нарича така)

А видяхте ли българското знаме?(в десния ъгъл горе),много е яко,поздравления

Link to comment
Share on other sites

Мерси! :lol: Надявам се и на Steppenwolf да му хареса.

П.С.: Това над чия глава, кое име да сложа е случайно - просто ги написах от ляво на дясно. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...