Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

натурално булгарско


benu

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

martink добре дошъл:) на мене много ми харесва сайта ти. бих помогнала на драго сърце но съм безполезна тъй като никога не съм правила уеб страница

Не ти и трябва(то и аз не съм), с много други неща можеш да помогнеш! :)

Link to comment
Share on other sites

Хаха а аз се чудех какво си намислел,яка идея,поздравления:)Защо ли и на мене не ми идат такива работи на главата?Както и да е,с нетърпение чакам да излезе тоя албум че да си го купя:cool:

Добре дошъл,martink,с удоволствие ще помогна ,но не се надявай на много,щото както се вижда не сме много българи фенове на тази хубава група:wink3:

Link to comment
Share on other sites

Фенове има доста, но никой не знае нито за този форум, нито за българския (за втория няма и как още де). Аз лично срещам бая българи, които харесват групата (даже в моя град има запалени фенове от БГ).

Link to comment
Share on other sites

ехаа супер много се радвам да видя ,че хората ценители на групата стават повечко, а иначе за БГ варианта на форума :o те първа разбирам.....можеби несъм ровел достатъчно.....:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
a bulgarian thread

 

DOBRE DEN LUDI

 

^you should understand that

 

 

yeah. we are understanding :cool: sry but I can't tell you " Good day" on your language....but is f*ckin good to say Добър ден on our language hell yeah :)

 

Would you tell us how you learned this words ??? or from where ...:rolleyes:

 

П.П. абе българите къде се загубихте бре.....всеки избяга нанякъде......че и аз барабар по едно време ама няма как сесия....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...