Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

натурално булгарско


benu

Recommended Posts

О,аз доста харесвам Амстердам(песента,въпреки че и града ми хареса).Много харесвам мелодията на тая песен.От вчера слушам много Politik.Особено много ми харесва от 2:57 нататък:)

Ох,днес се прибирах от училище в дъжда,естествено пак с mp3:).Слушах си the scientist и чак като се прибрах разбрах,че съм вир-вода.Но какво от това?Мисълта ми е,че Coldplay единствени могат да ме разсеят от ежедневието и то по един такъв невероятн начин.И искам да обява,че X&Y(оосвен,че е най-любимата ми)носи грандиозен успех:)Днес успях да си поправя тройките по математика и физика и нещо ми подсказва,че това се дължи на хубавата песен!:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Look at earth from outer space

everyone must find a place

give me time and give me space

give me real don`t give me fake!!!

 

Тази песен е най- близо до моя характер според мен :) заглавието и също!!

Досега спорих с брат ми, който много мрази факта, че аз толкова харесвам Колдплей:" две неща не разбирам в тебе: страстта ти по самолетите и това, че слушаш Колдплей". Както и да е за първото няма да описвам, но за КП мислите му бяха, че са прекалено комерсиални и че ги слушали предимно жени. Моите аргументи бяха, че КП не са група която цели големи продажби, нито широка аудитория. Те пеят за неща които разбират и че ние, хората които ги слушаме просто виждаме света по различен начин и тази музика ни кара да се чувстваме по- спокойни, по- весели, да се наслаждаваме на живота! Относно славата цитирах един водещ интервюиращ Крис: You look almost defensive about your success. Брат ми се съгласи, че КП се пазят от славата си все пак. Относно мъже: жени... не знам, но дори и да са повече жените, много мъже ги слушат въпреки това, а и това само говори, че музиката им си я бива. Защитих ни! ;)

Link to comment
Share on other sites

Добре си ни защитил.Нямам наблюдения върху това колко мъже харесват Кп,защото лично не познавам такива.Има много хора, които мислят като брат ти,срещам ги всеки ден.Имам познати,които само да ме чуят да приказвам за Крис или групата,просто си излизат от стаята.Това е тъпо,не мисля,че точно на тия момчета трябва да им се намират косури,живеем в страна,в която хората са толкова посредствени и елементарни,че стиловете в музиката им се свеждат до Азис,китайци и някакви съвсем ама съвсем прости певици.Преди се дразнех,но вече не обръщам внимание,влизам в спорове на тая тема,но какво печеля?Губене на нерви.Всеки да си гледа интереса.Естествено подкрепям,че не са комерсиални,иначе щях ли да ги слушам?:)

Link to comment
Share on other sites

оф брат ми е същия и много ме нерви:dozey: според мен е предубеден и няма да си признае че му харесват. сега метъла е на мода в моя град и виждам само метъли а след една година ще са нещо друго.жалка гледка.

 

мерси за картината,чудесна идея

а къде изчезнаха останалите?

пс мъжете фенове на кп не са малко. в аржентина е бъкано с такива.даже мисля че там феновете са най- много,повече и от тези във великобритания

Link to comment
Share on other sites

Тая физика :laugh3: Това е наистина много красиво,но аз не съм казвала,че не е красива или нещо подобно,просто не ме привлича като наука.Имам си други страсти:).Просто споделих каква мъка ми е да уча :stunned:

Link to comment
Share on other sites

аз пък клипчето не го разбирам...това захар ли е?(или пясък)

това дали не е магия на химията по скоро?

тая гадина се ля ви ме скъса от подигравки...защо пък да не е захар?

Link to comment
Share on other sites

Защо не е захар ли?:laugh3: Ами не знам,по същата причина поради която не е и брашно(или така предполагам),но ти нямаш право да издаваш лични разговори,не ти се подигравам ако искаш да знаеш :sneaky: просто ти казах ,че е смешно,че мислиш ,че е захар.След като издаде лична информация сега е мой ред.На вниманието на всички.Lemonade каза,че като и се роди син ще го ожени за дъщерята на Крис :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Защо не е захар ли?:laugh3: Ами не знам,по същата причина поради която не е и брашно(или така предполагам),но ти нямаш право да издаваш лични разговори,не ти се подигравам ако искаш да знаеш :sneaky: просто ти казах ,че е смешно,че мислиш ,че е захар.След като издаде лична информация сега е мой ред.На вниманието на всички.Lemonade каза,че като и се роди син ще го ожени за дъщерята на Крис :rolleyes:

 

ама ти си зле

звучи все едно утре ще ми се роди син :laugh3: само се майтапех

щом не е захар какво е като толкова знаеш:P

Link to comment
Share on other sites

ама ти си зле

звучи все едно утре ще ми се роди син :laugh3: аз се майтапех ама ти като не фащаш

щом не е захар какво е като толкова знаеш:P

 

Толкова като знам ли?Я не ме предизвиквай,имам 5 по физика,няма да е захар естествено,шото е прекалено смешно да е захар,утре ше питам даскалката какво е ,и ше видиш ,тъпкано ша ти го върна :sneaky: Ама ше и кажа ,че си мислиш че е захар

Link to comment
Share on other sites

Толкова като знам ли?Я не ме предизвиквай,имам 5 по физика,няма да е захар естествено,шото е прекалено смешно да е захар,утре ше питам даскалката какво е ,и ше видиш ,тъпкано ша ти го върна :sneaky: Ама ше и кажа ,че си мислиш че е захар

 

и как ще и го нарисуваш ли? или с ръкомахания?да не те предизвиквам ли:laugh3:

и стига сме flood-или най добре. с тебе ще се разправя лично

Link to comment
Share on other sites

и как ще и го нарисуваш ли? или с ръкомахания?да не те предизвиквам ли:laugh3:

и стига сме flood-или най добре. с тебе ще се разправя лично

 

Не,аз съм с повече въображение,ше я заведа в библиотеката,при компа,ще й го пусна :) Никакви ръкомаханици:smug:

Link to comment
Share on other sites

Значи... първо радвам се, че ви събудих интереса към физиката :) второ да се опитам да обясня... не съм експерт, по- скоро запален любител на някои области от физиката, към които спада и звука, звуковата вълна и звуковия удар. "Масата" върху която се извършва опита е от специален материал който излъчва или предава звукови вълни. Звуковите частици от своя страна имат свойството да заемат различни форми в дадена среда в зависимост от средата в която се намират, налягането в тази среда, температура и др. Например: явлението звуков удар при свръхзвуковите самолети доказва, че поради невъзможността си частиците да се движат със скорост по висока от тази на тялото (в случая сврухзвуковия самолет) те се събират и сгъстяват около него, образувайки видима "бариера" около него, която се разпознава от човешкото ухо като гърмеж. Преминаването на скоростта на звука (ок. 330-340 м/с. при Н=0м.; ок. 1215 км/ч., но разбира се зависи от много фактори) е забранено под 5000м. височина. "Захарта" която е използвана е материал със здраво ядро и или кристална решетка, която да издържа на високото трептение от честотата на звуковите частици. Трябва и да е устойчива на висока температура, защото при високи честоти, частиците с сблъскват една с друга и това повишава Т. Според мен свойството на звука да се разпространява концентрично е причината за симетрията при фигурите, а свиването на частиците при по- голяма честота е причината за кръговете, колкото по- голяма е честотата, толкова повече частиците се сгъстяват и хем се разпределят равномерно хем се сгъстяват. На първо размишление, повече по пътя на логиката, отколкото на чистата физика, така си го обясних, но пак искам дебело да подчертая, че съм любител в тази област и всичко това може да е напълно погрешно! Чакам с нетърпение отговора на учителката.

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Ти си ужасна!Нямаш грам чувство за хумор :sneaky: Добре де,имаш:)Не я питах естествено,да ми напише двойка :laugh3: Що ти не я пита?Тя те познава по-добре,а и си й любимка :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте и от мен! :) Радвам се да видя че има фенове на Coldplay в България!

Аз съм от София. Какво мислите за песента: Bucket For A Crown?

Link to comment
Share on other sites

Преминаването на скоростта на звука (ок. 330-340 м/с. при Н=0м.; ок. 1215 км/ч., но разбира се зависи от много фактори) е забранено под 5000м. височина.

Но това не попречи на Richard Noble 97ма да я преминe по земя с "Thrust SSC"! :D

Link to comment
Share on other sites

Добре дошъл в нашето малко и скромно форумче ;) Надявам се не си се оплашил от малкия брой фенове :o

Колкото до ваканцията,беше много добре,без физика... :P По цял ден само лежах и спах и мързелувах,жалко ,че другата е толкова далече ;(

Link to comment
Share on other sites

Какво мислите за песента: Bucket For A Crown? За новия албум който ще излезе края на тази година? Нещо за Coldplay да обсъждаме.

Link to comment
Share on other sites

Какво мислите за песента: Bucket For A Crown? За новия албум който ще излезе края на тази година? Нещо за Coldplay да обсъждаме.

 

Тази песен не я знам, сори....:\ на теб кои са ти любимите песни горе- долу?

Link to comment
Share on other sites

на мене bucket for a crown не ми харесва

не ми харесва текста и мелодията не ми харесва :p

 

нямам търпение да чуя 4 албум,само това знам

а и не искам да е мрачен

иначе добре дошъл много се радвам че има още фенове на кп:) подписа ти много ми харесва твърдо подкрепям!!!да живее шоколада и ние покрай него

 

пс Steppenwolf естествено подписа ти е изключение.Шоколада от Гана няма да го ядем стига да знаем че е от там

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...