Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

натурално булгарско


benu

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

привет на новодошлите :cool:

 

отностно името на темата и човечето....Вие луди ли сте....по-велико име няма....а човечето....ми нека да им се смеем на останалите.....защо пък да бъдем като остналите като имаме възможността да бъдем различни ;) :cool: :kiss:

 

 

П.П. имам странното усещане че представителите от български произход от женски пол май май станаха повечко от мъжките.........:laugh3: :D

Link to comment
Share on other sites

Според мен пък и без името,и без смеещото се човече сме идентични...то не е ли да си българин и дори да не си чувал името на Coldplay или пък дори да не искаш да чуеш. :shocked2: Абе българска работа :\

Link to comment
Share on other sites

Мдаммм, прясно инсталирана фонетика!!! Не смятам, че трябва да се правим на интересни с "натурално булгарско", дори самия факт, че този израз не е книжовен говори зле. Друг е въпроса, че автора на темата има един единствен пост и сигурно едва ли знае вече за този форум. Какато и да е, ще оживеем и с такава тема.

вампир3 защо да се смеем на останалите?

такъв е живота: забравих да кажа добре дошла!

Айде със здраве, поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Никакви ви няма.... разбрах че си имаме Симеон 3! Дано е по- успешен поне от Втори, защото от Симеон Велики не си го представям. Да е жив и здрав!

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Проблемът е, че досега никой не знаеше за тази новина, което значи, че може и да не е вярно, извинявам се ако е така :(

Някоя интересна дискусийка да проведем... например любими песни или нещо такова... при мен лично любими песни е много общо понятие, защото много харесвам творчествтото на КП като цяло. Все пак ще изброя някои които ми изплуват сега в съзнанието: Clocks, Swallowed In The Sea, Speed Of Sound, X & Y, A Rush Of Blood To The Head, Daylight, Moses, In My Place... аз май няма да спра...както и да е, бих искал да знам вашите любими песни на КП или ако не ви се казва да предложите нова тема за дискусия :) Благодаря предварително!

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям напълно изброените по-горе. Искам да кажа ,че X&Y ми е най-любимата им.С нея се запалих по тях.Харесвам много White shadows,Till Kingdom come,Warning sign... :) да не пропусна и The scientist :cool:

Link to comment
Share on other sites

Аз напоследък само Х&Y слушам. Най- много ми харесва на едно място като Крис спира да пее и китарата някак все едно се издига... това е 2:05 мин. от началото на песента, като чуя тази част направо...все едно летя :) И текстовете са им много добри също... абе нямат грешка тия момчета!

Link to comment
Share on other sites

Никакви ви няма.... разбрах че си имаме Симеон 3! Дано е по- успешен поне от Втори, защото от Симеон Велики не си го представям. Да е жив и здрав!

адаш ми е :crown:

 

мммм скина много ме кефи:sunny:

а слушали ли сте hunting high and low? прекрасна е

иначе Til Kingdom Come/How You See The World ми е на първо място.После A Message,Shiver,ANIMALS,In My Place. обаче имат и песни, които не ми харесват:( а Fix You ми поомръзна

Link to comment
Share on other sites

адаш ми е :crown:

 

Адаш и на брат ми :)

 

Много красив скин,благодаря :wink2:

мммм скина много ме кефи:sunny:

 

Да и на мен. Аз го имам от един месец някъде, бях 100% сигурен, че ще намеря скин на Колдплей

 

На мен пък Fix You почна точно да ми става една от любимите...

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че е моментно състояние... от много слушане на една и съща песен да не искаш да я слушаш повече ( на мен никога не ми се случва, аз като харесам нещо ми държи цял живот :) и с повече слушане не ми омръзват, а повече ми харесват). За мен има следните видове песни на Колдплей: много добри, отлични, възхитителни, умопомрачителни, Clocks :laugh3:

Link to comment
Share on other sites

Доста добро изказване:)Надявам се ,LemMonade,това наистина да е моментно,щото следващия път като ми дойдеш на гости само Fix you ще ти пускам :P

Всеки ден на път за училище си пускам Clocks,Speed of sound и най-вече White Shadows.Мога да призная,че мисълта за изпитване и простотии (най-вече физиката :angry: )напълно ме напуска,изпадам в транс и е толкова приятно...Не искам и да си представя ако си забравя mp3-то вкъщи,сигурно няма да оцелея :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

What`s wrong with the physics?? :) Какво и е на физиката освен, че е толкова приятна?;) Иначе много добре разбирам за какво говориш миналата година и моето ежедневие беше подобно

Link to comment
Share on other sites

поздрав за всички с don't panic :angel:

и ако искате хвърлете едно око на това http://www.songmeanings.net/ ,ако не го знаете де:rolleyes: аз много го обичам този сайт

и този скин ми е любим...няма нищо общо с колдплей ама е симпатичен

http://www.winamp.com/skins/details.php?id=145418:heart:

Link to comment
Share on other sites

Ммм,What if ми беше любима лятото,заедно с The scientist:)Сутрин като ставах винаги си ги пусках,определено дните ми бяха по-хубави.А в What if любимата ми част е началото на втори куплет с репликата:

Every step that you take

Could be your biggest mistake

It could bend and it could break

Well that's the risk that you take

И сега понякога си я превъртам на това място:)

Секунди няма да казвам, сами си ги намерете :sneaky:

Link to comment
Share on other sites

ДА, тази част и началото разбира се :thumbsup: Какво ще кажете за Амстердам, песента? Слушали ли сте акустична версия на Clocks? Така като се замисля май най- много ми харесват песните, в които Крис е на пианото...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...