Jump to content
🌙 COLDPLAY ANNOUNCE MOON MUSIC OUT OCTOBER 4TH 🎵

натурално булгарско


benu

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Humma, ако искаш да видиш къде са отишли парите на вашите, като данъкоплатци, можеш да отидеш на 6. Май да гледаш парада. Тази година няма да има изтребители или други самолети, но "СЪОРЪЖЕНИЕТО" ще е там, бордове 701 и 702. Говоря за AS 532 Cougar.

Парадът както винаги ще се проведе на площад Батемберг, ако застанеш на кръстовището с Раковска, ще ги видиш над теб. Ако ще ходиш, трябва да е към 9.00

Link to comment
Share on other sites

ОК. мерси за информацията. А впрочем и тази година ще има такъв благотворителен концерт в 8те най-богати държави, само че този път темата е глобалното затопляне. В Лондон 100% и тоя път ще се Колдплей. :)

Link to comment
Share on other sites

Срещата на Г8 тази година е в Германия, а концертите са винаги там, където се провежда конференцията и то до хотелите, където са отседнали държавните глави, за да чуват. За съжаление по това време ще съм в Кипър...

Link to comment
Share on other sites

:laugh3: Компилацията ми с най-хубавите песни на КП би изглеждала така:

 

1.X&Y;2.Til Kingdom Come/How you see the world;3.Speed of sound;4.Clocks;5.Yellow;6.Trouble;7.Scientist;8.Gravity;9.In my place;10.White shadows;11.Fix you;12.Animals;13.Shiver;14.Don't panic;15.Amsterdam;16.Politik;17.Warning sign;18.Rush of blood to the head

 

 

Това беше най-трудния избор в живота ми :rolleyes:

*легенда:номерата на песните не зависят от това колко са ми любими(освен първата :P )

Link to comment
Share on other sites

1. X&Y;

2. Clocks;

3.Swallowed In The Sea;

4. Bucket for a Crown;

5. In my Place;

6. Moses;

7. Politik;

8. A Rush Of Blood to the Head;

9. Amsterdam;

10. What If;

11. Everything`s not lost;

12. We Never Change;

13. Don`t Panic;

14. Daylight;

15. Speed Of Sound;

16. Trouble;

17. Fix You;

18. The Scientist.

BONUS: One I Love, тъй като я свързвам с определени неща.

Link to comment
Share on other sites

идеалния албум на колдплей:

shiver

sparks

In My Place

Politik

square one

white shadows

a message

low

til kingdom come

естествено how you see the world

animals

за една компилация мисля че това стига

извинете ме. малко се престарах

Link to comment
Share on other sites

Сайтът много ми хареса, дизайна е отличен. За форума е разбираемо, че си трябват хора... Добре дошъл на martink!

 

Между другото: написал си (или може би не ти) , че от X&Y са продадени 2 млн. копия в статията за новия албум. Цифрата е 10 млн., 8.5 млн. само първата година, което го направи най- продавания албум в света за 2005г.

Link to comment
Share on other sites

Yellow

Clocks

Politik

Don't panic

In My Place

The Scientist

Fix You

Trouble

A Rush Of Blood To The Head

Amsterdam

Gravity

------------------------------------------

И в крайна сметка:

X&Y - 2 пъти, Til Kingdom Come - 2 пъти, Clocks - 2 пъти, Speed Of Sound - 2 пъти, Yellow - 2 пъти, White shadows - 2 пъти, How you see the world - 2 пъти, Animals - 2 пъти, Shiver - 2 пъти, Amsterdam- 3 пъти, Gravity- 2 пъти, In my Place - 4пъти, A Rush Of Blood to the Head - 3пъти, Politik - 3пъти, Fix You - 3пъти.

Link to comment
Share on other sites

martink добре дошъл:) на мене много ми харесва сайта ти. бих помогнала на драго сърце но съм безполезна тъй като никога не съм правила уеб страница

и браво, humma :cool: само забрави да споменеш името си ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...