Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Yra koncerto temoj daug nuotraukų :) savų nedariau, mano muilinė itin netinkama koncertams :D

 

Man tai...einas. Smagiausia naujiena šiais metais - papildoma trigonometrijos pamoka :blank: Na, prasidėjo konsultacijos, tai asmeniškesni santykiai su mokytojais pasidarė, sakyčiau :thinking:

 

Mano xyloband šiandien švietė, kai grįžau namo (po tos pačios prakeiktos trigonometrijos) :awesome:

Link to comment
Share on other sites

A, čia šitam fūlės stadike vyko, faina :D aš gegužę buvau Varšuvoj, teko mokslo festivalyje dalyvaut, tai irgi prie šito stadiono iš visų įmanomų pusių prisifotkinau ;)

Smagu, kad yra aktyvių lietuvių fanų, nes aš jau biskį pritingus. Mano pati didžiausia Coldplay manija buvo prieš kokius 2-3 metus, kai dar nedainavo pop'so :dozey:

Link to comment
Share on other sites

Jie visada darė popsą :D šiaip sutinku, kiek keista kryptis jų šiuo metu, bet užtat yra po albumą bet kokiai nuotaikai. O pamačius gyvai, abejonės dėl popsiškumo išnyksta. Coldplay yra Coldplay, jie kaip atskiras žanras :laugh4:

Link to comment
Share on other sites

Atsisėdom prie stadiono 6.20! Iki vartų atidarymo laukėm 9 valandas 10 minučių. Iki pirmo apšildymo - 12h40min, o iki pačių Coldplay skaičius įspūdingiausias: 14 valandų 40 minučių :lol:

 

O pamačiau dvi iš keturių mėgstamiausių grupių! Man labai patinka ir Marina, kuri apšildė (šiuo metu kaip tik skaičiuoju, ar galiu nuvažiuot dar kartą ją pamatyt Varšuvoj, nes vakar paskelbė koncertą :D)

Link to comment
Share on other sites

Kaip aš jums visiems pavydžiu kurie buvo konce :o Blemba, reiks man gaudyt bilietus, kai vėl kur netoliese gros. Nors tikriausiai dabar ilgai dar jų nebus matyti...

Man tai mokslai normaliai prasidėjo, nauja mokykla (žymiai fainesnė). O iš jūsų gal dar moksleivių irgi yra? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

^ Dabar arčiausiai, manau, bus kokie charity koncertai apie Kalėdas Londone...

 

Aš paskutinius metus mokykloj pradėjau ;)

 

Aš būčiau taip neištvėrus:DD

Man užteko ateit prieš dvi valandas ir taip priekyje stovėjau:D o paskui kai visi šokinėt pradėjo ir pasidarė laisviau, tai lengvai galima buvo ir i pirmą eilę papult, bet aš nesiroviau:DD

 

Pala, kokia čia stebuklinga vieta, kad šokinėjant laisva pasidarė? :shocked2: Mūsų pusėj nuo pat pirmos sekundės kaip pradėjo spaust, kad vos ant turėklo nepasikoriau, taip ir nenustojo visą laiką

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
^ Dabar arčiausiai, manau, bus kokie charity koncertai apie Kalėdas Londone...

 

Aš paskutinius metus mokykloj pradėjau ;)

 

 

 

Pala, kokia čia stebuklinga vieta, kad šokinėjant laisva pasidarė? :shocked2: Mūsų pusėj nuo pat pirmos sekundės kaip pradėjo spaust, kad vos ant turėklo nepasikoriau, taip ir nenustojo visą laiką

 

Na aš stovėjau kitoj pusėj, nei tu;D

Link to comment
Share on other sites

Paskaitykit temoj ;) anais metais irgi pardavinėjo bilietus į Glastonbury koncerto seansą, bet paskui užraukė reikalą.

 

Na, bet bilietus bet kuriuo atveju grąžint galima. O kainų neįsivaizduoju... Olandijoj sakė, kad mokėjo 12,5 euro, bet nežinau jų įprastų kainų. Tikiuosi apie 30-40 litų, kaip kiti koncertai kine.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...