Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

Karolina,tų narių pakankamai yra ;)

Vieni tingi ieškot ko nors su Coldplay,tiesiog klauso ir tiek.Kiti užsiregistruoja ir pamiršta,kad užsiregistravo :D Juk viskokių žmonių pasitaiko :thinking:

Vakar tooks lietus didelis buvo ir kaip tik aš tuo metu namo su klasioke ėjau tai labai smagu buvo,tik,kad truputėlį šalta :lol: O kaip jūs laikotės?Džiaugiatės,kad mokslo metai pagaliau baigiasi?

Man ateinantį ketvirtadienį nereikės eiti į mokyklą :P Gimnazijos šventė.

 

Kaip manot koks turėtų būti Coldplay naujausias klipas Strawberry Swing?Pafantazuokime :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na, man tai gerai sekasi...mokykloj jau praktiškai atostogaujam, mažai ką ir dirbam :) man dar realiai liko tik savaitė ir žinoma egzaminai...bet šiaip džiaugiuosi :D o tai naujiena, aš net nežinojau,kad klipą statys, matyt seniai naujienas skaičiau :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Mane šiandien irgi truputį sulijo :D O šiaip tai aš pasiilgau kokios nors didelės perkūnijos, griaustinio, žaibo... neįdomu vien toks pat oras. :D O dabar aišku džiaugiuos, kad mokslo metai baigias, pats geriausias metas... :)

Karolina, o tau kaip matau mažieji 10 kl egzaminėliai artėja, tai kaip matau visai nepergyveni ir gerai darai. nes jie visai nesvarbūs, na nebent tik pasitikrint savo žinių lygį. ;)

O dėl klipo tai aš apie jį iš anksčiau žinojau :cool: jau sukurtas vasarą turbūt pasirodys. ir jei aš būčiau jo režisierė, tai tikrai pavaizduočiau gražų romantišką dangų, kokią nors vasaros gamtą... na ir aišku jos fone Chrisą, kurio plaukus kedentų vėjas :D o kaip tu Agna įsivaizduoji? :D

Link to comment
Share on other sites

Tiesą pasakius,Onute,aš įsivaizduoju tą kilpą labai labai panašiai :smug:

Aš kažko norėčiau panašaus į rugių lauką didelį didelį ir juos lakstančius jame :lol: ir dar daug daug saulės ir braškių tam klipe ;DDD

Man vasara-tai braškės.Nieko negaliu padaryt :laugh3:

O dėl mokyklos tai aš irgi labai džiaugiuosi laukiu 10 klasės egzaminų,nes tada nebus lietuvių :cool: Būtinai Karolina turėsi pranešt kaip sekėsi.Koks pirmas egzaminas bus?

Link to comment
Share on other sites

Ziu, netiketai radau kadaise cionai apsilankiusiu lietuvaiciu foruma: http://www.coldplaying.com/forum/showthread.php?t=38774

taigi, pasirodo cia ir daugiau musu tautos atstovu anksciau buta. :wink3:

beje, dalyvavau snd interneto vienam psl tokioj apklausoj, tai ir jusu paklausiu idomumo delei: kur atrandat nauja muzika? (ta prasme, pamegstat anksciau negirdetas dainas, atrandat gal kokias geras grupes ir pan....) :)

Link to comment
Share on other sites

Aš tai kai į Last.fm užsiregistravau tai ten ir sužinojau labai daug gerų grupių ;)

O dėl lietuvių,tai kažkaip nemaniau,kad anksčiau buvo :D

Nu bet dbr jie nebesilanko,gaila.

Kai aš sukūriau šitą lietuvių psl.,tai kažkuris asmuo kuris surašo visų šalių čia sukurtus puslapius,parašė,kad Lietuvos dar nebuvo,tai įtrauks į sąrašą.

Bet jūs pasižiūrėkit pas mus jau net 23 psl.Kaip smagu :hug: :clap:

Link to comment
Share on other sites

:D haha, taip, garinam cia viska.. :D

as tai pvz radijo klausaus kiekviena diena ir pagal ji dazniausiai orientuojuos, ka parsisiust. Pvz dabar man visai Biplan pradejo patikt. :rolleyes: nors ir anksciau patiko :) turiu omeny ju naujas, na ne tokias naujas, bet vis tik ne senas dainas :)

[ame=

]
[/ame]

[ame=

]
[/ame]

kaip jum? :)

Link to comment
Share on other sites

nu kaip, nedidelį pasirinkimą Lietuvoj turim, bet aš įvardinčiau daugiau, kas man iš mūsiškių patinka: Skampai, Inculto, Mantas, Mamontovas, Jurga, Chošnau, Adomaitis.... Nežinau, gal yra ir daugiau, dabar tiek sugalvoju. Manau, kad jie nėra prasti atlikėjai. :D :) O šiaip iš tikrųjų trūksta gerų lietuviškų dainų... nervina mane tie kvaili muzikiniai realybės šou ir pan. nes jie komerciniai, gera muzika ten mažai išvis reikšmės turi.. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Čia gal pirmiausiai reiktų iškelt klausimą-kas Lietuvoj laikoma gera muzika? atrodo,kad ta muzika, kuri yra populiari, bet šiaip ar taip lietuviška muzika dar greit nepasikeis ir dar ilgai teks klausą gadint žiūrint koncertą per tv :D o aš A.Mamontovą ir Jurgą irgi klausau ;) tai vieni iš nedaugelio atlikėjų, kurie nieko nekopijuoja ir patys kuria :)

Link to comment
Share on other sites

Gera muzika manau yra ta, kuri nėra primityvi, nėra skirta paūžt girtiems žmonėms, kuri neatsibosta paklausius po pirmo karto, kuri turi savitą stilių, savitą melodiją, nebanalius žodžius.. :)

Bet šiaip pvz užsieny juk irgi vyrauja daugelio mėgiama pop muzika, o ne kažokios brandžios melodijos :D, bet lyginant su mūsiške, Lietuvoj manau kad ta pop muzika yra žemesnio lygio ir primityvesnė. Taigi yra kur tobulėt ir tam pačiam popsui. :D

Link to comment
Share on other sites

iš tikro aš irgi vartoju ironiją kasdieniam gyvenime daažnai :D bet kas įdomiausia, tai man ji laabai nepatinka. O sarkazmas tai išvis. :D nes man toks humoras atrodo maždaug "tyčiokimės iš ir taip jau apgailėtinų dalykų" :dozey: na bet aišku, tai geriau, nei sėdėt apsiašarojus. :D

Link to comment
Share on other sites

Karolina,kartais dar įmanoma :smug:

Dėl lietuviškos muzikos,tai aš sutinku su jumis pilnai :lol:

Mum dar toli iki kitų šalių muzikos.

Mane labai nervuoja tie visi Žvaguliai ir panašiai,kurių muzika tokia kaip vakar geriau šiandien gersiu ryt vėl gersiu :D Čia be ryšio parašiau,bet tuo norėjau pasakyti,kad ta muzika absoliučiai jokios prasmės neturi :thinking:

Kalbant apie muziką,siūlyčiau jums paklausyti šių dainų.Visos apie meilę bet man labai gražios :heart:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ElPKuJGWjjQ]YouTube - Alanis Morissette - Let's Do It (Let's Fall In Love)[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=oZCx-yXZExY]YouTube - Nat King Cole - When I Fall In Love[/ame] šita labai sena,bet man asmeniškai labai graži :kiss:

Link to comment
Share on other sites

:thinking: prieš klausant šitas, paklausiau kaip tik šiandieninių hitų, tai kaip diena nuo nakties. :D Bet šiaip įdomios ir negirdėtos man šios tavo dainos, Agna, turbūt reikia tam tikros nuotaikos joms klausytis ar būt įsimylėjus..primena lyg kokią pasaką.. :rolleyes: :lol:

Beje, Žvagulis man tai kartais nieko visai :thinking: bet aš supratau ir palaikau tavo mintį ;)

Link to comment
Share on other sites

Gražios dainos...primena senus laikus, kai dar gimus nebuvau, bet vistiek kažkokią nostalgiją sukelia :D

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=jz7IjXu0DfQ]YouTube - The Beatles - 'You got to hide your love away' music video[/ame]

na, čia jau, kad apie meilę tema ;)

Link to comment
Share on other sites

Karolina,labai graži šita The Beatles daina.Anksčiau nebuvau girdėjus.

Onute,nebūtinai turi būti įsimylėjęs kad klausytumeis tokių dainų.

Man pavyzdžiui jas patinka klausyt iš kart nuotaiką pakelia,o kodėl nežinau ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...