Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

Na,iš tiesų tai aš taip pat netikiu,kad mes ką nors laimėsim.

Bet kaip yra sakoma viltis durnių motina(ar kažkaip panašiai :D )

 

O LeftRightLeftRightLeft tai man labai labai labai patinka,gera padėka fanams :wink3:

Laba primena koncertą.Nuostabu,trūksta žodžių :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

4275595600710687624.png

You see in this painting there are 3 things: a human head, a tree, and the mushroom cloud of a nuclear explosion. The head represents humanity, the tree means nature, and mushroom cloud - destruction. The double-imagery of the human head and the tree shows a strong and unconscious relationship between humanity, nature, and destruction. So now I guess you get it. :)

 

Wow, my friend, that was a great explanation. :D

Link to comment
Share on other sites

Oh, my ironical friend, sorry, if i said smth wrong or injured your intellect... :) It wasn't my intention.

 

Dėl Eurovizijos, manau, svarbiausia, kad patekom - jau laimėjom, kaip sakei, Karolina, esam iš 20 geriausių!

LeftRightLeft labai patinka taip pat ir man. Gyva muzika skamba nuostabiai... :nice:

Agna, juk iš tikrųjų yra labai gera, kai muzika primena ką nors smagaus nutikusio.. o jei jau coldplay concertą..... tai išvis be žodžių. :D

Kaip tau pačiai šis albumas, Karolina?

Link to comment
Share on other sites

Eurovizija manau,kad yra pats banaliausias šou koks tik gali būti.

Čia dažniausiai laimi ne daina,o politika.Jei turi daug kaimynų tai tikrai būsi bent jau dešimtuke.Pvz Balkanų šalys visos viena už kitą balsuoja ir būna visada dešimtukuose.

Iš tiesų tai reikia džiaugtis kad bent į finalą patekom.Bet šiaip Eurovizija tai nusivyliau labai labai labai.Jau daug kartų sakiau,kad viskas nebežiūrėsiu daugiau,bet dabar jau sakiau tikrai nebežiūrėsiu...nesamonė.

Aš iš vis vietoj Lietuvos atsisakyčiau ten dalyvaut,jei nėra pinigų ir panašiai.

Tai va o ir pačio norvego daina man pasirodė kaip eilinė.Kodėl visi už jį balsavo nesuprantu,gal dėl to kad gražus.Nors man jis toks nepasirodė :lol:

Tai va nesamonė ir viskas :D :cool:

Galėtų važiuot kokie Happyendless :wink3:

Link to comment
Share on other sites

Oh.. :embarassed: ok, sorry again, and thanks then :)

btw, school for us is great, I have a lot of free time, but Agna unfortunately doesn't, she said she's very busy. We wish you luck with your exams!

 

Visiškai pritariu, Karolina ir Agna, jog šis konkursas skirtas neišprususiai publikai. Bet man tiesą pasakius kartais visai įdomu būna pažiūrėt euroviziją, nes vis tik manau tai kažkokia Europos kultūros dalis.. Ir šiaip patiko man linksmos dainos, pvz, Azerbaidžano daina... :dance: O ta norvego daina iš tikrųjų man jau trečią kartą kai klausiau, atsibodus buvo :D turbūt, Agna, kaip sakei, dainininko dailus veidelis visus sužavėjo. :D

Link to comment
Share on other sites

pastebėjai, kad beveik visi pasirodymai buvo nusviesti mėlyna spalva? Man azerbaidzanas, estai visai nieko, musiskiai geri (gaila, to filmuko nerodė, būtų efektas buvęs) ai, dar vokiecio kelnės patiko :D...

Link to comment
Share on other sites

gal tavo megstamiausias filmas? :smug2: as man rodos sito nemacius esu.

Beje, dziaugiatės, kad isrinkom Grybauskaite?

Yyaayyy :clap: as dziaugiuos! Nebuvo netikėta, bet vistiek.. :wiseguy:

Ir be to, sutaupem 8 simtus tukst. litu, nes uzteko 1 turo. :)

Link to comment
Share on other sites

Dėl Grybauskaitės nežinau.Man jau vienodai pasidarė iš tiesų pasidarė,Blogiau jau nebus.

Išrinko tai gerai.Reikia tikėtis,kad ką nors gero padarys.

O gal žinot kada jos inauguracija?

 

Man labai patinka Into The Wild filmas,siūlyčiau pasižiūrėti,jei dar nesat matę :cool:

Link to comment
Share on other sites

deja. kaip pastebejau, del valdzios didziu klaidu kai kurie zmones tampa vis labiau abejingi.. :cry:

liepos 12d. man rods toji inauguracija.

del filmo, nesu jo macius ir as, tad reiks kada pratestuot. :)

o jums as rekomenduoju "lusnynu milijonieriu", jei nematet. :)

Link to comment
Share on other sites

Mačiau jau gal keturis kartus :lol:

Ir dar ryt kadangi pamokų nebus,nes lietuvių egzaminas,reikia eiti į kino teatrą,kur ir rodys tą patį filmą :D

Nežinau,net ką daryt :thinking: :laugh3:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...