Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Manau, ši vyriausybė geresnė nei preita, kuri viską iššvaistė. Taip pat jai juk nepavydėtina dabartinė situacija - krizė. O šiaip aišku neginu, ji pridarė daug neapgalvotų sprendimų, kaip minėjai, uždėjo daug įvairių mokesčių, sumažino daug kam finansavimą... :( o juk galėjo kažkaip stengtis vystyt ekonomiką šiuo sunkiu metu. Ai, kažkaip liūdna man apie tai kalbėt. Skaičiau dar visokių liūdnų prognozių Lietuvai..., mūsų šalis iš tikrųjų lašas jūroj, didžiųjų šalių, tokių kaip JAV, interesai juk svarbiausi. :D Turiu omeny, JAV daro didelę įtaką pasauly daug kam, taip pat juk ir krizė nuo jos.

Tai va, o vasarą aš turbūt taip pat nedirbsiu, nebent darbą rasiu..:)

Link to comment
Share on other sites

Aš gailiuosi,kad praeitais metais,kai siūlė eit dirbt atsisakiau.

Kažkaip tikėjausi,kad šią vasarą rasiu ką nors,bet tada dar niekas neprognozavo,kad Lietuvoj tokia situacija bus :stunned:

Žinoma,kad krizė iš JAV atėjo,bet JAV yra didelė valstybė,todėl jai netruks ilgai ir atsigauti.

Mama sakė,kad skaitė kažkur,kad jau JAV viskas po truputį pradeda atsigaut.O mes čia dar daug laiko kankinsimės :lol:

Man irgi kažkaip liūdna kalbėt apie tai.

Kažkaip slegia tokios temos :D

 

Karolina,Sūdovos vidurinėj vadinasi mokaisi ;)

Kas tau istoriją dėsto? :rolleyes:

Kurioj klasėj mokaisi?

Link to comment
Share on other sites

Onute,man irgi,bet nusiėmiau dabar,nes nesuprantu kodėl man tokį mažiuką paveikslėlį uždeda.Atrodo,kad ne per didelį dedu,bet vis tiek.Matyt kažko nemoku :lol:

Karolina,gal tu žinai,ką man daryt,kad normalaus dydžio uždėtų? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Taip ir maniau,kad jūs apie avartą kalbat :lol:

Aš apie signature kalbėjau :D :cool:

Gal gali pasakyti kaip tu tokį didelį paveikslėlį užsidėjai?

Nes man niekaip neišeina :confused:

O dėl avartų tai aš turiu daug tokių panašių,jei norėsit galėsiu atsiųsti :wink3:

 

Gal kuri iš jūsų esat užsiregistravę Facebook arba Last.fm? :dozey:

Link to comment
Share on other sites

Hey :wink3: It is clear that you can`t understand us :cool: But anyway how are you? It has been a long time since we talked

 

Dabar jau mažesnis tavo signature.Man nepatiko,kad mano toks mažas tai nusiėmiau :lol:

Daug kur užsiregistravus matau esi aš turiu tik skype iš tų visų tavo irvardintų svetainių.Kažkada turėjau ir one.lt anketą,bet rugsėjį išsiregistravau.Nusibodo :dozey:

 

Čia tas talentų šou jūsų mokykloj vyks?

Neblogai visai manau,kad Chris nuotrauka uždėta

Kaip sakoma klasika niekada nemiršta :cool:

Link to comment
Share on other sites

Na, norėjau sumažint biskį paveiksliuko dydį, tai paskui pamačiau, kad jau nustatė dydžio standartą ir dabar teks tenkintis tokiu mažu :D o dėl plakato...tai tas plakatas pas mus mokykloj kaba tarp 1 ir 2 aukšto, tai kai lipu laiptais stengiuosi eit pro tą vietą, kur jis kaba :D

Link to comment
Share on other sites

Man irgi taip būna :>

Gali skambėt keistai bet dar dbr turiu įsirėminus Coldplay konderto bilietą ir drugelius kuriuos pagavau per koncertą :lol:

Čia kad visada prisiminčiau,kur buvau ir kada mačiau :wink3:

Link to comment
Share on other sites

Hi, nice to meet you ;)

 

Hi. :smug:

 

Hey :wink3: It is clear that you can`t understand us :cool: But anyway how are you? It has been a long time since we talked

 

Yeah I know... I've been too busy with uni but still have got good grades in my exams. :smug: Tomorrow is holiday. I am fine.... just with the same "boring" stuff. And you?

Link to comment
Share on other sites

We have here three free days Friday,Saturday and Sunday.

At May 1st 2004 we joined European Union.So that`s the reason why our weekend is longer :wink3:

 

I`m fine as always.It`s just a bit hard to learn when the weather is so good outside.But I`m trying my best.Just one month left and then we will have summer holidays!Finally!

 

It`s great that your grades are good.You know my sister will have an exam too after one week.And now she is actually really nervous,because she has to learn a lot and it`s the most difficult theme of all that she had had.But I think that everything is going to be fine,because it`s the last exam for her before summer holiday.So I thing that she is gonna to give everything she`s got :D

 

And was it the last exam for you?Or will you have more?

Link to comment
Share on other sites

hi! I said you're a smart boy! ;)

btw, is it the pictures changing season? :shocked2:

As neturiu, Agna, nei last.fm, nei facebook. O kas juose gero, gal verta uzsiregistruoti? :)

ir, beje, tikrai grazus tas plakatas :thumbsup:, kodel tokio mano mokykloj nepakabino? :(

Link to comment
Share on other sites

Na nežinau,pvz man last.fm patinka todėl nes labai daug įvairios muzikos galima klausytis ir aplamai labai daug grupių gerų sužinojau kai ten užsiregistravau.Todėl patarčiau užsiregistruoti.

O dėl facebook tai turiu pasakyt kad kažkas panašaus į one.lt tik,kad čia pasaulinio masto :wink3:

 

Gal tada pakabins,kai koks talentų šou vyks,kaip pas Karoliną mokykloje ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...