Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hehe :lol:

 

vasara aš laikysiuos teises, kad ir kaip nenorėčiau >.<

 

šventės tai praėjo labai jau greitai...ryt į mokyklą :( Anglų mokytojai reikia atsiskaityti dialogą ir monologą, tai belekiek bijau :///

Link to comment
Share on other sites

pavyko atkelti iki rytojaus :D nors nemanau, kad tai kuo padės :lol:

scenos baimės kaip ir neturiu, seniau baisu būdavo, bet dabar kažkaip lengviau, ypač kai prie mokytojos pripratau (; aš bijau to, kad duoda kokia nors nesamoningą temą ir teduoda 15 min pasiruošti. Aš lietuviškai nesugalvočiau ką pasayt o poto dar į anglų išverst ir 5 min kalbėti :OO

dialogo tai kažkaip nebijau, kai du kalba manau lengiau yra >.<

Link to comment
Share on other sites

Jo, bet man pakliuvo visai normalus kalbėtojas, tai manau pasiseks gerai :D Bet visteik bijau rytojaus ;//

Geriausiai tai buvo, kai vakar nuėjusi miegot, kažkur apie vidurnaktį prisiminiau, kad reikėjo šiandienai išmokt anglų atpasakot keturis tekstus :O tai gerai, kad ryte pirma laisvą pamoką turėjau tai galėjau išmokt :D

Link to comment
Share on other sites

Jo, ištikrųjų pasisekė :D

Mus tai dabar kad prispaudė tai prispaudė su mokslais....://

Finišo tiesioji, nebėra kur trauktis...:OO

 

 

Pavyko anglų atidėti iki rytojaus ;DD kokia aš keista, žinau :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bent jau man tai dėl anglų kalbėjimo labai padėjo lankymasis šitame Coldplaying tinklalapyje, įvairiuose jo forumuose, nes pradėjau mąstyti angliškai, greičiau surasti tinkamų žodžių ir pan. ;]

Link to comment
Share on other sites

Jo, tai ištikrųjų padeda....bet kai duoda temą ir 5 min pasiruošt....

Šiandien davė bandomąjį, šiaip klasėj treniravomės, tai kažkaip mintys greit pradėjo lysti, manau, kad bus baisiau :O Nors bijojau tai kaip nežinau kas :/

Link to comment
Share on other sites

Jo, rusų kalba buvi tikras košmaras :D Visų mamos namų darbus visiems padarydavo :D Tai niekas nieko nemokam ir neprsimenam :O nuo vienuoliktos klasės visai atsisakiau...

 

 

Iš anglų ištraukiau monologą "hobbies" o dialogą kažkaip "favorite poetry day" ar kažkas tokio:thinking: Monologo tema lengva atrodo, bet pagalbėjau gal kokias 2min. :D bent jau man taip bekalbant atrodė :lol: Dialogas tai geriau gavos, nors tema kvaila :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...