Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aj, po truputį sekasi...šiandien buvau anglų "kengūroj" tai tik sunervino su tokiais klausimais kaip: koks karaliaus Lyro jauniausios dukros vardas? ir pan.. :dozey: nors šiaip diena visai gera, buvo 4 pam, nusisukau nuo rusų pamokos, tai visai smagu :D O tau kaip? :)

Link to comment
Share on other sites

xD geri klausimai :lol:

 

aš tai gyvenu po truputį. Šiandien pas dantistę buvau x( o šiaip tai gyvenam egzaminų nuotaikomis >.< nors kiek pastebėjau visiems viskas nusišvilpti :D paskutinę savaitę mokysimės xD

Link to comment
Share on other sites

eh..kad tas pavasaris kažkoks nepavasariškas :thinking: šalta, lyja....bent jau pas mus O.o

aš irgi atsipūtus, mes visi taip kažkaip neberimtai žiūrim į tus mokslus :lol: nors iki egzaminų liko mažiau kaip mėnuo :awesome: į pamokas niekas neina :D ryt nežinau ar eisiu į mokyklą, nes pirma pamoka yra istorijos modulis (nieko neveikiam), biologija (egz. nelaikau) ir dvi fizikos (B lygis) tai man kaip ir neapsimoka eiti :D bandysiu su mama kalbėti, nors manau, lieps eiti :uhoh2:

Link to comment
Share on other sites

Tai aišku, juk mokyklos visai nepritaikytos žmonėms :D o va, tiką pastebėjau, kad jau forumo 93 puslapis :) kaip faina, nes aš kai atėjau tai kiek prisimenu buvo tik 12 ar 13 psl. O kurį laiką tai išvis vos ne viena turėjau šnekėtis, nes nieks neprisijungdavo...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...