Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gal tikrai Whitecross'ui reikėjo pailsėt. Vienintelis dalykas, apie kurį galvojau bežiūrėdama, tai We Found Love.

Matyt neveltui šiandien ryte Paradise per TV dukart mačiau, kad nusiraminčiau prieš šitą šoką. Like, iškirpus scenas, kur kas nors laižosi, tai liks kokios 1,5 minutės? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Antras įspūdis truputį geresnis, išnyko panašumas į We Found Love, bet vis tiek per daug ten kitų žmonių. Apskritai tai dainą supratau kiek kitaip, kad pora susitinka ir įsimyli tik pačioj pabaigoj, kai piano intarpas groja. Ai, šokt bus galima atsukus nugarą į TV :lol:

 

Ką daryt, kai į mokyklą nori, o tavęs neišleidžia? :thinking:

Link to comment
Share on other sites

Man tai neeee, toks jausmas kad užsistresuosiu ten su tais bilietais, viešbučiu, laukimu eilėj ir paskui taip paims ir baigsis viskas :(

Ir šiaip jaučiuos nuskriausta, kai va kokią 6 ryto mūsų laiku jie koncertuoja. Arba kažkas eina į koncertą jau kovo 2 :nice: Arba kažkas sulaukia Guy prie Kepyklos

Bet aš tikiu, good things are coming our way :escaping3:

Link to comment
Share on other sites

Mažiau pergyvenk, viskas bus gerai ;))

Ateis ir į mūsų gatvę šventė;DD

Aš tai kaip tik džiaugiuosi, kad lieka vis mažiau laiko ir vis greičiau juos pamatysim ;D aišku bus nekoks jausmas, kad viskas baigsis, bet šitas laukimas vertas to, ką pamatysim ;D

Link to comment
Share on other sites

Teisingai, svarbiausia bus pasilinksmint ir prisirinkt įspūdžių, o tai bus neišvengiama! :nice:

 

Hm, ryt ryte, 7 valandą, per FB, berods, streamins gyvai Coldplay iHeartBenefit koncertą. Kaip nuteikt tėvus, kad viskas OK atsikelt anksčiau, kad prieš pamokas galėtum pažiūrėt Coldplay koncertą? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...