Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

Youtube yra gėris tokiais atvejais :D Aš tai net nesitikėjau, kad ką gaus, nes ETIAW niekaip nepavadinčiau tinkama Rock kategorijai, o su mirusiais varžytis net neverta, kaip visada. Manau, kad laimėjo tikrai nusipelnę atlikėjai : )

 

Ir kaip jums PoC gyvai? Pati tai dar neapsisprendžiu, kartais labai patinka, kartais tiesiog facepalm :shrug:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Net mano mama pasakė, kad ji žiauriai nusidainavo ;DDDD

Man labiau patiko jos We Found Love, aišku, po tokios dainos dainuot iš karto lėtą dainą yra sunku, ji vis gi ten ir šoko, todėl suprantama, kad jai oro trūko..Iš esmės, Chris'as labai gražiai sudainavo ir kompensavo visą dalyką ;D

Link to comment
Share on other sites

Net neatkreipiau dėmesio, kaip dainuoja pats Chris'as :D patys akordai labai kerinčiai skamba :dazzled:

Nemanau, kad Rihanna labai nusidainavo, tik padusus vargšė buvo :|

Bet per BRITS galėtų atlikt studijinę versiją, akustinė super, bet ne apdovanojimams...

Link to comment
Share on other sites

gėda prisipažint, bet aš buvau ir pamiršus, kad vakar 16ta buvo D: susirašinėjau su draugais per skype maždaug "ko tu ne univere" "gi vasario 16ta" "aaaaah" DD:

 

o kaip tu? mačiau facebooke foto :P

ps, sveika sugrįžus i facebook land :D

Link to comment
Share on other sites

labas :smug:

atsitiktinai radau šitą forumą kai pamačiau kad coldplay atvažiuoja į Lenkiją o aš gerokai pavėlavau, neįsivaizduojat kaip graužia sąžinė :veryangry2:

labai prastai gaudaus tokiuose reikaluose, bet jei teisingai suprantu, tai bilietų dar likę? kas pirkot gal galit truputį pakonsultuot? :)

Link to comment
Share on other sites

Bilietų tikrai likę, atsidaryt tinklapį, kuriam parduoda, ir pamatysi, kokie. Kad nusipirktum, reikia kreditinės kortelės arba virtualios, specialiai pirkimams internetu. Pirkimo procesas gan paprastas, ten berods net yra nurodymai, ką nurašyt nuo kortelės. Tik visiems buvo problemų su bilietų gavimu - nebuvo galima pasirinkti, kad atsiųstų į namus ar galimybės atsispausdinti namie, tad, kiek žinau, visi pasirinkome atsiėmimą koncerto dieną.

Kas man primena, kad reiktų parašyt emailą, ar galima pasikeisti delivery method... :dozey:

Link to comment
Share on other sites

ir atsiųsti neleidžia? skaičiau kažką apie atsiuntimą už 20 litų ar panašiai, bet gal ir tiesa. kaip matau dauguma golden circle turi, brangūs jie bet geriau nei GA. turbūt didžiausia problema mano ta, kad neturiu draugų coldplay fanų ir niekas nenori prisijungt :confused: gal čia irgi yra tokių, mačiau kalba ėjo apie kooperavimąsi :D

Link to comment
Share on other sites

Yra yra kompanija;DDD

Iš maniškių irgi nieks neklauso jų, tai manau galim susikooperuoti, pirkau bilietą, nors ir viena važiuoju;D tai galim jungtis ;D (jau nemažai susirenka)

Man irgi buvo problema su kreditine kortele, bet ačiū Dievui susiradau ir bilietą atsiimsiu koncerto dieną..

Tai pirk GC ir šėlsim kartu;D

Link to comment
Share on other sites

Gal kas nors norit padrąsint mane parašyt laišką dėl atsiėmimo keitimo? Tarkim, The BRITS 2012 proga :D nes baisu eilėj vietą prarast bus belakstant nuo vartų iki kasos :/

 

beje, žiūrėsit ryt BRITS? Pagaliau gausim kažką daugmaž savo laiku (prasideda 22:00) ir žada būt ĮSPŪDINGA, opening act su pirotechnika, ir Chriso duetas su Noeliu Gallagheriu :dazzled: ir kiti pasirodymai skamba visai viliojančiai

Link to comment
Share on other sites

Bijau, kad pasakys, kad negalima :S

 

Žiūrėjau, tokie kieti apdovanojimai! Nėr net ką lygint su Grammys. Coldplay atidarė pribloškiamai, neveltui buvo pranešimai, kad jų pasirodymas "sunkus logistiškai", jie su pirotechnika vos stogo nenunešė :dazzled: Kai pasirodė Noelis, jau norėjau rašyt atsiliepimą, kad neįspūdinga, ir tada pamačiau spalvotąjį pianiną :D ir tada nutrūko internetas. Per visą dviejų valandų šou nepatiko gal tik pusantro pasirodymo (Olly Murs ir Rihanna labai pusėtinai). Sužavėjo Ed Sheeran, nebuvau girdėjus nė vienos jo dainos, o vyrukas į BRITS išėjo į sceną vienas su gitara :nice:

Jau seniai taip nervinausi prieš paskelbiant laimėtojus, kaip per Best British Group nominaciją :D Labai gražus sutapimas, kad Coldplay įteikė apdovanojimą Jo Whiley : )

 

Mielai pažiūrėčiau visus apdovanojimus darkart HD, mano nuomone, labai kokybiškas renginys.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...