May 22, 201214 yr Aj, gerai visai, tik, kad beveik visą šeštadienį lijo, tai nelabai smagu buvo. o sekmadienį dar senamiestį aplankėm, tai visai smagu buvo :) o kaip tau sekasi? Man nuo ryt jau sesija prasideda.... :dozey:
May 29, 201214 yr Sveiki, sveikutėliai, daug jūsų važiuojančių į koncertą Lenkijoje? ar yra Panvėžiečių čia? Pati planuoju važiuoti, turime laisvas keturias vietas mašinoje. :) Gal atsirastų norinčių prisijungti? :)
May 30, 201214 yr Sveika, kaip malonu nauji nariai ;) Aš tai nevažiuoju, bet manau, kad kiti dalyviai tavo pasiūlymu turėtų susidomėti ;)
May 31, 201214 yr Būtų labai smagu, kad atsirastų norinčių, nes neperkame dar bilietų, nes bijom, kad nesurinksime žmonių. :) tad norintys, rašykite! :)
May 31, 201214 yr Man tai irgi va sesija prasidėjo, visi darbai kaip užkrito vienu metu, tai oi oi oi ;DDD gabrielee, Sveika, aš važiuoju, bet dar nepirkau bilietų autobuso, tai nežinau, o po kiek maždaug išeina jeigu su mašina važiuot?;D
June 1, 201214 yr tai gali būti, nesidomėjau autobuso kainomis, tiesiog ieškau žmonių, nes yra laisvų vietų mašinoje. :)
June 2, 201214 yr Mes irgi ieškome bendraminčių, nes saugiau kartu važiuoti, bet kad brangoka pas jus kaip ant tiek žmonių :)
June 2, 201214 yr kadangi mašinoje yra 8 vietos, o kelionė tikrai brangi išeina, tiesiog metamės vairuotojui ant kuro, tai tokia suma ir susidaro maždaug. :)
June 2, 201214 yr 800lt kelionė iš viso? Tikrai brangu, su savo mašina jei važiuočiau gal net pusės tiek nekainuotų :)
June 3, 201214 yr ne aš skaičiavau, tiesiog, man vairuotojas pasakė tokią kainą, manau kaip kelionei pirmyn ir atgal, beveik 1000 km, žinant dideles kuro kainas, manau, kad panašiai ir turėtų išeiti. :)
June 3, 201214 yr Nelabai noriu ginčytis, tiesiog šiaip idomu :) Jei mišrios kuro sąnaugos nuo 8l,100km iki 10l, o tai jau tikrai nemažai.. tai tokiam atstumui su mūsų kuro kainomis išeina apie 400-500lt, bet čia jau gana grubiai.. nebent jūs vairuotojui nemažai sumokat už nuvažiavimą :)
July 19, 201213 yr Sveiki. O aš tik šiandien šį forumą radau, kur lietuvių coldplayerių galima rast. Tai ir užsiregistravau, papildžiau jūsų gretas :D Tikiuosi, jūs visi dar aktyvūs šiame saite? ;)
July 20, 201213 yr Patyliukais, bet dalyvaujam :) Na, aš galiu pasigirt, kad atsiėmiau bilietą :P nuvažiavau į Varšuvą ir ofise išsiaiškinau su darbuotoja, nekalbančia nei rusiškai, nei angliškai :D Stadionas ankstų rytą neatrodo taip gražiai, kaip iš toli ir vakare, bet visgi įspūdingas. Kaip planuojat važiuot, kada būsit Varšuvoj?
August 4, 201213 yr Ech, kaip norisi ir man į Jų koncertą... Bet manęs, kaip paauglės, neišleidžia. Tad telieka laukt kad kadanors jie į kokį Vilnių atvarytų. :rolleyes:
Create an account or sign in to comment