Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Hungary


parachutes17

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meg egyébként is mit okoskodik, épp az allergiámról tartok beszámolót, erre 100 évig róla beszélünk..Eléggé egocentrikus a kölyök, én ezen a beszólásán egyszerűen csak röhögök..

Link to comment
Share on other sites

ahogy elnézem ez a topic teljesen leredukálodott két ember beszélgetésére..ami nem baj,mert legalább megtudtam h ez a két ember juli meg balázs:)..csak annyit szeretnék megkéredezni,hogy ha esetlek tudtok valamit arró mikor jelenik meg az új coldplay dvd,akkor annak nagyon örülnék....levi

Link to comment
Share on other sites

igen..én is kimentem volna,de nem jöttek...szerencsére én kinn voltam az ausztriai koncerten..na az kurva jó volt..életem talán legszebb napja volt..remélem lesz még alkalmam kimenni párra.de megnéznék egy jó kis oasist is vagy travist vagy arctic monkeyst vagy vmi ezekhez hasonlót...:):)

egyszer majd csak eltolják a pofájukat a mi kis koszos fővárosunkba

Link to comment
Share on other sites

Én se tudok semmit a DVD-ről. Koncerten sem voltam, de ha jönnek, akkor én elmegyek. Örülök, hogy ezentúl írsz ide, így felkúszik a létszám 3-ra. :D Mesélj nekünk valamit magadról. :)

Link to comment
Share on other sites

magamról csak annyit,h kb 4éve ismertem meg a coldplay-t és azóta hódolok zenéjüknek...nagyon szeretem a non-album track-ket,amik még az ősidőből valók.ezek olyan depressziósak egy kicsit,ami fekszik az ízléss világomnak.a mai számaik is kurva jó és a koncerten gyakorlatilag önkívületi állapotban voltam...pécs közelében lakom,ahol hiányolom az olyan bulikat,amik ilyen zenékről szólnának,de belenyugszom lassan h a magyar közönség erre nem vevő..a további kedvenc zenekaraim gyakorlatilag mind ehhez a hangzásvilághoz kapcsolódnak..oasis,travis,editors,arctic monkeys,strokes,interpol,franz ferdinad...most érettségizem...elsőnek ennyi elég lesz...ha vmi még érdekel titeket magamról akkor csak szóljatok:)

Link to comment
Share on other sites

Ez a gyerek szlovák...és nála idegesítőbbel még nem nagyon találkoztam..

Azért fikázzuk mert nem tetszett ahogy először írt ide...

Az egyik srácnak aki itt élt jó pár évig...neki azt mondta kapd be meg hasonló nem túl kedves dolgokat. Ezért nem csípjük hogy írkál ide.

Akkora egy idióta...

 

Ha egy kicsit utánna nézel mindenhova csak baromságokat írkál.....amikor fent van a fórumon a akkor mint valami eszement tele írja a topikokat a hülyeséggel....sokszor csak egy-egy szót ír oda aminek semmi köze az adott topik témájához...Az angolja egyenesen csapnivaló...

 

Durván ennyi:)

 

Amúgy hogy s mint?

Link to comment
Share on other sites

értem...tehát egy totál kretén arcal van dolgunk..egyébként mostanában nagyon rá szoktam a strokes és a gorillaz zenéjére..

ja és csak annyi h szoktátok venni a wan2-t?..egyetlen jó újság magyaro.-n szerintem...

készülök érettségire mert 10.-én magyar emeltszint.

egyébként minden ok..veletek?..coldpaly új dvd októberben..

Link to comment
Share on other sites

Gábor, nagyon jó a leírásod!! :D

Igen, egy kreténnel van dolgunk, nagyon fárasztó. Én nem szoktam venni a wan2-t, most hallottam erről az újságról életemben először. :) Sok sikert az érettségidhez!

Velem minden rendben.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...