May 24, 200620 yr Will-nek igaza van!!! Nem unod még hogy ide írogatsz??? Senkit nem érdekelsz itt.... Szóval ahogy Will mondja..... TAKARODJ!!!!! :nice:
May 24, 200620 yr Meg egyébként is mit okoskodik, épp az allergiámról tartok beszámolót, erre 100 évig róla beszélünk..Eléggé egocentrikus a kölyök, én ezen a beszólásán egyszerűen csak röhögök..
May 25, 200620 yr ahogy elnézem ez a topic teljesen leredukálodott két ember beszélgetésére..ami nem baj,mert legalább megtudtam h ez a két ember juli meg balázs:)..csak annyit szeretnék megkéredezni,hogy ha esetlek tudtok valamit arró mikor jelenik meg az új coldplay dvd,akkor annak nagyon örülnék....levi
May 25, 200620 yr Hello Levi!! Igen sajna csak ketten vagyunk:\ Amúgy ha azzal a Balázssal én rám gondoltál az téves....Az én nevem Gábor:P A DVD-ről nem tudok semmit:( Talán Juli tud valamit Jöhetnél ide gyakrabban is:D
May 25, 200620 yr igazából szívesen irogatok a topicokba,csak mindig elfelejtem vagy egyszerűen nem veszem a fáradtságot h írjak..de ezentúl írok majd megígérem.egyébként ti voltatok coldplay koncerten?
May 25, 200620 yr Nem sajnos :cry: Én legalábbis nem. Remélem eljönnek már Magyarországra is végre. Tavaly novemberben úgy volt hogy jönnek aztán mégsem:\
May 25, 200620 yr igen..én is kimentem volna,de nem jöttek...szerencsére én kinn voltam az ausztriai koncerten..na az kurva jó volt..életem talán legszebb napja volt..remélem lesz még alkalmam kimenni párra.de megnéznék egy jó kis oasist is vagy travist vagy arctic monkeyst vagy vmi ezekhez hasonlót...:):) egyszer majd csak eltolják a pofájukat a mi kis koszos fővárosunkba
May 25, 200620 yr Én se tudok semmit a DVD-ről. Koncerten sem voltam, de ha jönnek, akkor én elmegyek. Örülök, hogy ezentúl írsz ide, így felkúszik a létszám 3-ra. :D Mesélj nekünk valamit magadról. :)
May 25, 200620 yr magamról csak annyit,h kb 4éve ismertem meg a coldplay-t és azóta hódolok zenéjüknek...nagyon szeretem a non-album track-ket,amik még az ősidőből valók.ezek olyan depressziósak egy kicsit,ami fekszik az ízléss világomnak.a mai számaik is kurva jó és a koncerten gyakorlatilag önkívületi állapotban voltam...pécs közelében lakom,ahol hiányolom az olyan bulikat,amik ilyen zenékről szólnának,de belenyugszom lassan h a magyar közönség erre nem vevő..a további kedvenc zenekaraim gyakorlatilag mind ehhez a hangzásvilághoz kapcsolódnak..oasis,travis,editors,arctic monkeys,strokes,interpol,franz ferdinad...most érettségizem...elsőnek ennyi elég lesz...ha vmi még érdekel titeket magamról akkor csak szóljatok:)
May 30, 200620 yr Meg egyébként is mit okoskodik' date=' épp az allergiámról tartok beszámolót, erre 100 évig róla beszélünk..Eléggé egocentrikus a kölyök, én ezen a beszólásán egyszerűen csak röhögök..[/quote'] akkor csak nyikorogj tovváb
May 30, 200620 yr A kurva életbe Marek!!!! Melyik részét nem érted annak a szónak hogy TAKARODJ???? Mert ha gondolod szívesen elmagyarázom... Nincs elég topic ezen a fórumon??? Hanyagold már ezt!!!!
June 1, 200620 yr Sajnos ez a gyerek akkora egy hülye..Azt hiszem magyarázhatjuk ennek az idiótának ítéletnapig, hogy takarodjon, úgyse fog.
June 1, 200620 yr ÁÁ már én is feladtam...soha nem fogja megérteni Ha jól esik neki hogy hülyeségeket írkáljon ide hát tegye.... Mondjuk én még egy értelmes hozzászólást nem láttam tőle az egész fórumon..
June 2, 200620 yr nem vágom h ki ez akit állandóan fikáztok...vagyis h mi a szarnak ír ide,mikor kezdte,h magyar e vagy sem,v egyáltalán h került ide?...felvilágosítást kérek...
June 2, 200620 yr Ez a gyerek szlovák...és nála idegesítőbbel még nem nagyon találkoztam.. Azért fikázzuk mert nem tetszett ahogy először írt ide... Az egyik srácnak aki itt élt jó pár évig...neki azt mondta kapd be meg hasonló nem túl kedves dolgokat. Ezért nem csípjük hogy írkál ide. Akkora egy idióta... Ha egy kicsit utánna nézel mindenhova csak baromságokat írkál.....amikor fent van a fórumon a akkor mint valami eszement tele írja a topikokat a hülyeséggel....sokszor csak egy-egy szót ír oda aminek semmi köze az adott topik témájához...Az angolja egyenesen csapnivaló... Durván ennyi:) Amúgy hogy s mint?
June 3, 200620 yr értem...tehát egy totál kretén arcal van dolgunk..egyébként mostanában nagyon rá szoktam a strokes és a gorillaz zenéjére.. ja és csak annyi h szoktátok venni a wan2-t?..egyetlen jó újság magyaro.-n szerintem... készülök érettségire mert 10.-én magyar emeltszint. egyébként minden ok..veletek?..coldpaly új dvd októberben..
June 4, 200620 yr Gábor, nagyon jó a leírásod!! :D Igen, egy kreténnel van dolgunk, nagyon fárasztó. Én nem szoktam venni a wan2-t, most hallottam erről az újságról életemben először. :) Sok sikert az érettségidhez! Velem minden rendben.
June 5, 200620 yr Köszi Juli :D Az érettségihez én is sok sikert kívánok...A wan2-t ismerem de nem szoktam venni. Amúgy itt is minden rendben:cool:
Create an account or sign in to comment