July 6, 200916 yr Tiesiog kietai... Dabar aš negalėčiau taip aprašyt visų įspūdžių, tai nurašysiu nuo dienoraščio.. Aš į jį rašiau kitą dieną po koncerto, kai puikiai atsiminiau viską :D "... nefotkinau, nes nemačiau prasmės. Šokinėjau, plojau, rėkiau dainavau kaip tik galėjau :D Pradžioj koncerto dar ir lyt pradėjo, o tai buvo labai gerai, nes buvo labai karšta. Labiausiai įsiminiau Yellow, kai vaidinom chorą :D Man teko stovėti prie tokio kieto Coldplayer'io ,kuris per Viva La Vida nusidainavo ir buvo labai juokinga :laugh3: Draugelių tai visą krūva pagavau- 25 . Ir dar gavau du nemokamus plakatus :D Galėjom būti arčiau ar kiek kairiau, nes pačių Coldplay aš nelabai mačiau, tik kai ėjo iš scenos į aikštės galą ir atgal viršugalvius pastebėjau ... Žinoma, dėl to kalti tėvai :drunk: Jie nenorėjo anksčiau atvažiuoti į Arras'ą... " O šiaip tai buvo tikrai unreal, kažkas TOKIO... Neįtikėtinai gero :D Kai prisigaudžiau drugelių pagalvojau, kad atsiųsiu jums paštu, bet nežinau ar tai ne per daug crazy idėja :D
July 6, 200916 yr Vaaauu, be proto graži idėja!!! :hug: Bet ar nebus tau per daug problemų? Echh... kaip faina buvo skaityt, ką parašei... :rolleyes: nuostabu!!!
July 7, 200916 yr Author Saule,smagu tau labai. :cool: Labai mielas pasiūlymas,bet man nereikia,turiu aš jų irgi iš koncerto,rėmelyje stovi vis dar :D
July 15, 200916 yr Author Kaip tau, Agna, sekės dainų šventėj? Beje, kurią dieną pasirodė jūsų choras? Labai gerai viskas buvo :) Gerai dar yra tai,kad geras oras pasitaikė. Jei galėčiau,tai dar kartą važiuočiau.Tik,kad maitino mus nekaip :lol: Mes pasirodėm penktadienį,man atrodo,kad liepos 3d.
July 17, 200916 yr Author Tą dieną kai aš dainavau,Jautakaitė žiauuriai sudainavo. Negražu taip,bet visi iš jos juokėsi. Po to kartojimą mačiau,tai iš tiesų negražiai skambėjo. Galėjo jos nebūt :D
July 17, 200916 yr Jo, kas ji tokia? aš su tokia nedraugauju... :dozey: haha, as irgi :D Mine? I had lots of exams. :) Um... savvy. :)
July 19, 200916 yr Author Aš su ja taip pat nedraugauju ;DD Ji tokia moteriškė,kuri parašė dainą Viešpaties Lelija. Ir kaip autorė buvo pakviesta ją atlikti kartu. Bet,kaip jau ir sakiau,galėjo jos ten ir nebūti :cool: Gal žinot tikslią datą kada pasirodys Strawberry Swing video?
July 20, 200916 yr Author Jau pasirodė :cool: Tikėjausi kažko kito,bet šitas video pranoko mano lūkesčius :smug:
July 20, 200916 yr Pritariu!! Išvis toks fainas prikolnas idėjinis klipas! :dance: likau sužavėta! :rolleyes:
July 20, 200916 yr Man irgi patiko :D toks kitoks nei visi...su linksma idėja..kažkas naujo muzikos pasauly :thumbsup:
Create an account or sign in to comment