July 20, 200916 yr Ach taip teisingai! :lol: Kur tu cia slapstaisi, beje, ateik i coldplay zaidimu aikstele, pazaisim! :lol:
July 20, 200916 yr nepatikėsit! už tai, kad per atostogas nieko neveikiu, šiandien sesė mane išvarė ir liepė geriau gyvent spintoj nei sėdėt prie pc ir "nieko neveikt" :D
July 21, 200916 yr sako, nieko neveiki, tai geriau gyvenk spintoj...tai ir išėjau, bet greit grįžau, nes spintoj per mažai vietos gyvent buvo :D
July 21, 200916 yr Hm... ieskau db naujos muzikos.... :uhoh: Tave kazkaip ziuriu traukia prie senosios muzikos.
July 21, 200916 yr aj, man kaip užeina...kai pradėjau klausyt Coldplay, tai pradėjo traukt prie naujos :D man iš senos muzikos patinka tik The Beatles ir Bob Dylan, o šiaip tai biskį naujesnę klausau :D
July 21, 200916 yr A.Mamontovas, Bon Jovi, Bryan Adams, Bob Dylan, B.Springsteen, Dire Straits, Eagles, Europe, Gravel, Green Day, Jakob Dylan, James Blunt, Jurga, Johnny Cash, John Lennon, Katie Melua, Paul McCartney, Red Hot Chili Peppers, Richard Ashcroft, Robbie Williams, Ronan Keating, Scorpions, The Killers, The Beatles, The Verve, U2...na čia tie, kurių daugiau nei 5 dainas turiu ;)
July 21, 200916 yr is situ isvardintu praktiskai daugelis man patinka, labiausiai:Green day, James Blunt, Robie Williams, Scorpions, The verve, U2. :)
July 21, 200916 yr graži daina, man patiko ;) bet man dar patinka tokio įkyrios dainos :D [ame=http://www.youtube.com/watch?v=PedxiosPF8U]YouTube - Bob Dylan: Dont Look Back Original Theatrical Trailer[/ame]
July 21, 200916 yr Geras klipas :D [ame=http://www.youtube.com/watch?v=M9_6MDTkRew&feature=related]http://www.youtube.com/watch?v=M9_6MDTkRew&feature=related[/ame] :rolleyes:
Create an account or sign in to comment