Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Is there anybody from Lithuania?


Agna

Recommended Posts

Heh, o aš taip ir išlošiau, kad mama kažkada turbūt juokais pasakė, kad Varšuva bus toliausiai, kur išleis. Ir netyčia taip gavos :D

 

O šiaip manau, kad jie greičiau į Rygą atvažiuos. Vis milijoninis miestas + mes ir estai atvažiuotume. Aaaaarba į Kauną, nes mūsų arena nuostabi :P

 

EDIT: eilinį kartą paminėsiu Simple Express, bet dabar yra bilietų po 16 Lt į vieną pusę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Šaunu! Iš esmės, vos ne galėtume susitikt Varšuvoj vos išlipę - ant mano bilieto, pirkto prieš pusę metų, rašo, kad atvykstam 05:55, šiandien parduodamuose laikas kiek pasikeitęs... Bet gal jie pridėjo antrą reisą, nes akcijų buvo ir prieš tai. Reikės pasiklaust.

 

Labai tikiuosi, kad pavyks rasti hostelį, jau mažokai laiko liko : ) 42 DIENOS :awesome:

 

Beje, aš turbūt vienintelė viską užsiplanavau sausį ir susipirkau, kai tik buvo galima :laugh3:

Link to comment
Share on other sites

Šaunu! Iš esmės, vos ne galėtume susitikt Varšuvoj vos išlipę - ant mano bilieto, pirkto prieš pusę metų, rašo, kad atvykstam 05:55, šiandien parduodamuose laikas kiek pasikeitęs... Bet gal jie pridėjo antrą reisą, nes akcijų buvo ir prieš tai. Reikės pasiklaust.

 

Labai tikiuosi, kad pavyks rasti hostelį, jau mažokai laiko liko : ) 42 DIENOS :awesome:

 

Beje, aš turbūt vienintelė viską užsiplanavau sausį ir susipirkau, kai tik buvo galima :laugh3:

Link to comment
Share on other sites

Pas mane ant bilieto parasyta, kad ten turetume atvykti 5:40, o reisas pro varsuva i berlyna, tai matyt keli panasiu metu vaziuos :) Kiek ziurejau, tai hosteliuose vietu lyg ir yra, tik bandom ieskoti pigiausio varianto :)

 

Beje (gyvenant koncerto nuotaikomis), gal zinot ar galima butu isinesti fotoaparata? :)

Link to comment
Share on other sites

Na, laikas vis vien panašus. Liepą 6 ryto Varšuvoje buvo gan žavinga : ) Mes radom pigiausiai Moon Hostel ;) dar pamenu gan normali kaina buvo Puff Hostel, bet aš ieškojau kuo arčiau stadiono ir paieška labai neilgai tetruko.

 

Įsinešti galima tik neprofesionalias kameras - labiausiai tinka point-and-shootai (muilinės), bet kas su nuimamu objektyvu draudžiama.

Link to comment
Share on other sites

Kuo tu keliausi?

 

Man tai net nežinau, daugiau baimės vos ne, ramiau vien dėl to, kad bilietą jau rankose turiu ir, rodos, nereikės ilgai rikiuotis. Bet vis tiek baisu, tik ta baimė smagi :D

 

Aš jau pasiilgau stadionų koncertų, po Ameriką kai važinėja, vien arenos ir arenos, kažkaip ne relatable :lol: Aišku, yra faktas, kad sekantis leg jau yra MŪSŲ :dance:

Link to comment
Share on other sites

Bet žinot, kas yra labai labai negerai, kai planuoji 9 mėnesius, o perki 6 mėnesius prieš? Gauni kokius 4 mini-infarktus. Pavyzdžiui, šiandien skambino ir sakė, kad autobuso išvykimo laikas keičiasi, bilietus pakeis, bet aš jų dar negavau ir nežinau, iš kur juos ištrauks, kai tiek akcijų buvo.

 

Tai va, jau galit pasidalint, kas kokioj vietoj sėdit, manau, važiuosim kartu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Na, tai kaip jums koncertas? :) Aš tai Osle buvau Madonnos koncerte, tai kai sėdi kažkur už 100m nuo scenos, tai ne kažin ką ir matai. O kaip jums su vietoms buvo? Stovėjot? :)

 

kurioj vietoj būsi daugiausiai priklauso nuo pasiryžimo kiek eilėj laukti nori :P snow patrol koncerto 5h laukiau ir dar ilgiau bučiau išstovėjus. verta kuo arčiau eti...verta ;) festivalyje juos mačiau ir stovėjau kažkur per viduriuką. aišku ne tas pats.

per red hot chili peppers į patį galą nuėjom ir nieko nematėm, bet atidavėm paskutines jėgas dainavimui ir šokinėjimui. buvo nepakarojama.

 

per red hot chili peppers lietuvoj sedimose trečiam aukšte buvau, nes žmogus su kurio ejau, tingęjo laukti. tačiau per koncertą atsisėdusi nė sekundei nebuvau ;D va ten tai grupė kurios gali ir už kilometro klausytis, svarbu kad garso kokybė gera. matyti ne visada reikia ;)

 

manau kad per coldplay verta kuo arčiau būti. tačiau kaip jau pasiseks. coldplay ir už kilometro bus coldplay ;) nepasiduokit ir kovokit už savo vieta po saule. nežinau ar piktos tos lenkės bus, bet sėkmės ;D pavydžiu jums, gero koncerto, parsivežkit daug daug įspūdžių ir istorijų!!! be safe!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...