Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

[16-Sep-2012] Coldplay @ Slavia Eden Stadium, Prague, Czech Republic


Jenjie

Recommended Posts

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I am sooo excited for the Prague show. However I have a question. On my ticket they write No Cameras. So is it really not allowed to bring a pocket cam!?

Thanks for the help =D

 

If it was, I wouldn't bring it either, I'm afraid I'd be too tempted to take one shot after another and not be enjoying the show itself.

Link to comment
Share on other sites

Taky mam dotaz na zkusenejsi, nevite, jak je to tam s odkladanim veci? Kdyz jsem cetla review z minuleho prazskeho koncertu (ktery se konal v O2 arene), tak tam byla rec o satne, proto me to napadlo. Aspon to nejnutnejsi (doklady, penize, ltelefon, lahev s pitim?) si s sebou vzit musim a do kapes to fakt nenacpu :/

Link to comment
Share on other sites

I am sooo excited for the Prague show. However I have a question. On my ticket they write No Cameras. So is it really not allowed to bring a pocket cam!?

Thanks for the help =D

 

It is allowed, only professional cameras are forbidden.

Link to comment
Share on other sites

Taky mam dotaz na zkusenejsi, nevite, jak je to tam s odkladanim veci? Kdyz jsem cetla review z minuleho prazskeho koncertu (ktery se konal v O2 arene), tak tam byla rec o satne, proto me to napadlo. Aspon to nejnutnejsi (doklady, penize, ltelefon, lahev s pitim?) si s sebou vzit musim a do kapes to fakt nenacpu :/

 

Tak to neviem, ako to funguje na tomto stadione, urcite tam nejaka satna je, ale ja by som tym cas nestracala...

Co som bola doteraz na koncertoch, tak som mala veci pri sebe, v idealnom pripade prevesene na bariere a tasku taku malu prevesenu krizom.

Link to comment
Share on other sites

Tak to neviem, ako to funguje na tomto stadione, urcite tam nejaka satna je, ale ja by som tym cas nestracala...

Co som bola doteraz na koncertoch, tak som mala veci pri sebe, v idealnom pripade prevesene na bariere a tasku taku malu prevesenu krizom.

 

Ok, to asi bude nejrozumnejsi. Tak proste vezmu tu nejmensi co tasku co mam.

Link to comment
Share on other sites

nešepká sa niekde v zákulisí v ktorom hotely v Prahe budú ubytovaný?:wink3::wink3:

 

hm, ja si myslim, ze nebudu v ziadnom hoteli... v Europe to robia vacsinou tak, ze rovno letia domov. Dalsi koncert je az 19., maju dost casu oddychnut si doma...

 

Ale bolo by mile, keby to tak nebolo :-)

Link to comment
Share on other sites

V kolik hodin tam teda planujete byt? Bude to tak kolem poledne jeste stacit na predni rady?

 

No, to keby som vedela...

Netusim nakolko su ceski fanusikovia odhodlani. Nepodarilo sa mi najst nikde odkedy ludia cakali pri minulom koncerte v O2. Nevies nahodou?

Link to comment
Share on other sites

Less than two...

 

Jak to, ze se na to vubec netesim? :(

 

Ked som na nich bola vo Viedni v 2008, tak som sa tiez netesila (teda nie ze netesila, ale mne to tak vobec nepripadalo, ze by som ich po 6 rokoch mala konecne vidiet, teda ziadne "excitement" nebolo), ani ked sme stali pre halou a ani ked sme boli vo vnutri. Vsetko prislo az potom, ked vysli na podium :D Teraz je to ine, a tesim sa ako malaaaa :lol:

 

 

Jajha, aj ja by som bola zvedava, kedy sa oplati ist :( Mierim rovno dopredu, pod podium, ziadne take, ze dva metre za mantinelmi O:) Moj frajer tam nejako skoro ist nechce, takze planujeme ist tak okolo toho obeda.

Vo Viedni sme prisli 2,5 hodiny pred otvaranim a pred nami bolo asi 15 ludi... Ale pochybujem, ze to tak bude aj tu. :(

Link to comment
Share on other sites

no je to možné že nebudú v žiadnom hotely predsa aj koncert je dosť skoro a zas oni tiež nehrávajú 3 hodinový koncert ako napriklad Pearl Jam... len zas by ma mrzelo keby sa vratim domov z prahy cez týžden a už každý má fotku s nimi čo čakali niekde pri hoteli ako to bolo aj s PJ... to by ma už neskutočne nasrdilo :veryangry:

 

btw to nemyslíte vážne že tam chcete čakať od obeda? :D:D:D:D držím palce..:D:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

no je to možné že nebudú v žiadnom hotely predsa aj koncert je dosť skoro a zas oni tiež nehrávajú 3 hodinový koncert ako napriklad Pearl Jam... len zas by ma mrzelo keby sa vratim domov z prahy cez týžden a už každý má fotku s nimi čo čakali niekde pri hoteli ako to bolo aj s PJ... to by ma už neskutočne nasrdilo :veryangry:

 

btw to nemyslíte vážne že tam chcete čakať od obeda? :D:D:D:D držím palce..:D:rolleyes:

 

Noo, tak ake moznosti su? Je nejaky znamy hotel, kde zvyknu byvat celebrity, ked su v Prahe? Nevie niekto?

Link to comment
Share on other sites

yay, only 5 days left! I am so excited!

I can see that many foreigners are going at this concert.

What time do you plan to be at the stadium?

And someone sees the offical regulations? ;)

 

Cześć to Poland! ;)

 

I want to arrive to the stadium shortly before 6PM, what about you?

 

Regulations...as in like venue regulations?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...