January 16, 201214 yr Mes dviese radom hostelį, susimokėjom jau. Moon Hostel, kainos geros, vieta super, jei tik liko kambarių, tai manau, gera išeitis :)
January 16, 201214 yr Mano draugė gyvena Varšuvoj, tai pas ją pernakvosiu, gal dar keliom dienom ilgiau net pasiliksiu;DD
January 25, 201214 yr Man sesija pasibaigė dar prieš Kalėdas ;) Dar buvo truputį praktikos sausio mėnesį, tai antra savaitė dabar atostogauju namie. Biskį nuobodu, nes nėra čia ką veikt :D o kaip tau? :)
January 25, 201214 yr Man tik praeitą savaitę pasibaigė, šią savaitę atostogos, o kitą jau vėl mokslai..žodžiu, norisi daugiau atostogų :DD O tau kada jau mokslai prasidės?;)
January 25, 201214 yr Kaaip aš dar džiaugiuosi, kad esu moksleivė :D Ir dabar kaip vyresnės protingesnės daugiau gyvenimo mačiusios, jei nieko prieš, papasakokit, ką studijuojat, kur, ar patinka/verta :wideeyed: Man panika, ką daryt su tais universitetais, kurį rinktis... Kai pasiklausai kokių nuomonių, tai vienur kaimas, kitur dėstytojai dinozaurai :D
January 25, 201214 yr Aš tai MRU studijuoju, viešajį administravimą...ką žinau, iš viso, pasirinkau tokį dalyką, nes kai baiginėjau 12 klasę, tiesiog nežinojau kur stot :DDD bet kai pradėjau mokytis, iš karto patiko ir patinka iki dabar, jau antram kurse esu ;D O jei siūlyt tai nežinau, žiūrint kas tave labiau traukia, pvz aš visą gyvenimą sakiau, kad neturėsiu tokio darbo, kad reiktų sedėt prie kompo, tvarkyt popierius, bet jau taip išėjo ;DDDDD
January 25, 201214 yr Ką studijuot norėčiau, tai maždaug žinau, tik nuomonė kartais porą kartų per dieną pasikeičia ir labai priklauso nuo nuotaikos :D tik svarstau, ar kraustytis į Vilnių studijuot. Nors kas daugiau belieka, kai tik VU yra archeologija ir antropologija :/ dar, aišku, ir apie užsienį svaigstu. Kaip ir daugelis, manau ;D
January 25, 201214 yr Aš irgi svaigau, bet supratau, kad be šeimos ir mėnesio ten neišbūčiau ;DDD dabar labai džiaugiuosi, kad kiekviena diena grįžtu namo, į savo kambarį ;DDD P.S. kas turit prancūzišką kanalą MCM, junkit, visą dieną Coldplay klipus rodo, o dabar iš viso vieną po kito ;DDDD aš namie ant viso garso viena tūsinu ;DD
January 25, 201214 yr Na taip, o kur dar pragyvenimas, mokesčiai, kalba... Ir Vilniun man baisoka, nors ir šeima bus :D :(((((((((((((( neeeeeeeeee, kodėėėėl neturiuuuuuuuuuuuuuu. Tik kažkokią suknistą MTV, kur muzikos nebūna ir VH1, kuris bent ETIAW parodo...
January 25, 201214 yr Vat būtent;) nebaisu Vilniuj, nebijok;D Jo, MTV tai tikrai užknisa, muzikinis kanalas, bet muzikos niekada nebūna :DDD pas mane tai gal apie 14 muzikinių kanalų, tai aš tikrai nenuskriausta, visada atsiras tas, kuris gros Coldplay ;DDD Dažniausiai per šitą MCM būna, paskui MTV Rocks, VH-1, tada A-one ( labai jiem patinka leist Life in technicolor klipą ir white shadows iš glastonbury 2005) ;DDDD ir dar per kitus, bet ten jau rečiau ;D
January 25, 201214 yr Be ETIAW ir Paradise, tai galėčiau ant rankų pirštų suskaičiuot, kiek kartų mačiau Coldplay klipus... Viva la Vida keletą kartų, LiT ii pora kartų ir kažkada maža mačiau Clocks, per Tango TV turbūt :D
January 25, 201214 yr Man tik praeitą savaitę pasibaigė, šią savaitę atostogos, o kitą jau vėl mokslai..žodžiu, norisi daugiau atostogų :DD O tau kada jau mokslai prasidės?;) Na, savaitė tai sakyčiau truputį mažokai, bet ką padarysi... ;) man nuo vasario 1d prasidės, ir bus lieva tas, kad paskaitos bus nuo 8val, tai neįsivaizduoju, kaip atsikelsiu taip anksti, kai jau spėjau priprast prie gero gyvenimo :D Kaaip aš dar džiaugiuosi, kad esu moksleivė :D Ir dabar kaip vyresnės protingesnės daugiau gyvenimo mačiusios, jei nieko prieš, papasakokit, ką studijuojat, kur, ar patinka/verta :wideeyed: Man panika, ką daryt su tais universitetais, kurį rinktis... Kai pasiklausai kokių nuomonių, tai vienur kaimas, kitur dėstytojai dinozaurai :D Aš tai anglų filologiją studijuoju VDU dar tik pirmi metai. Neturiu kuo skųstis, šis semestras tikrai nebuvo sunkus, kitas, manau, bus sunkesnis. Šiaip ar taip, pagyvensim - pamatysim :) Visur yra visokių dėstytojų, čia nuo tavęs priklauso, ko sieki, ko nori ir kaip pati mokaisi ;)
January 25, 201214 yr Ką studijuot norėčiau, tai maždaug žinau, tik nuomonė kartais porą kartų per dieną pasikeičia ir labai priklauso nuo nuotaikos :D tik svarstau, ar kraustytis į Vilnių studijuot. Nors kas daugiau belieka, kai tik VU yra archeologija ir antropologija :/ dar, aišku, ir apie užsienį svaigstu. Kaip ir daugelis, manau ;D Mano viena draugė pernai įstojo kaip tik į šitą specialybę ;) Sakė, kad nėra lengva, nors ji mokykloj vien dešimtukais mokėsi, čia turi ką veikt, bet sakė, kad įdomu tik nežino ar gaus darbą pabaigus.
January 25, 201214 yr Oi, aš tai dažnai labai matau, visus per tv mačius, bet per tv žymiai kažkaip įdomiau žiūrėt nei per pc, kažkokia euforija atsiranda ;DDD Na matai, mum buvo atostogos dar prieš pat sesiją, mes jau nuo gruodžio 15d. jau nesimokėm ;D man pasisekė ir šį semestrą, nebus 8h paskaitų :DDD
January 25, 201214 yr ^ jo, gerai čia jum :D bet aš užtai turėsiu tik vieną paskaitą ketvirtadieniais ir laisvą penktadienį :P
January 26, 201214 yr asdfgyhujik čia yra lietuvių Coldplayer'ių!!!!!! LABAS visiem geros muzikos mėgėjam :D galvojau viena tokia esu ;DDD
Create an account or sign in to comment