Jump to content
🌙 COLDPLAY ANNOUNCE MOON MUSIC OUT OCTOBER 4TH 🎵

Czech Fans


janula

Recommended Posts

povinná četba..to mi něco říká....:D taky bych asi měla začít, když se blíží maturita...:D

 

jo...kéž by...myslíš, že budou třeba Daylight znát? Jsou to ignoranti...Coldplay prostě není hudba pro český rádia..to je hudba hodná svatyně a každodenního uctívání.. :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 838
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

spatnej zazitek, jo? :D tak to bejva....cesi se nepoucej...:P

 

Sama si už začínám připadat jako průměrný český hudební hovado, když už druhej týden od doby, kdy mi odešly sluchátka, celkem v klidu přežívám na rádiu (!) a Youtube... a v PC se mi hromadí alba, který bych si měla poslechnout... momentálně je jich asi 10 :lol: jenže lenost je silnější :veryangry2:

Zrovna se kochám písničkama od Muse na YT (momentálně nejvíc ujíždím na "Undisclosed Desires")... sakra, obávám se, že z nich budou další oblíbenci... mám totiž podivnou averzi vůči kapelám, které jsou "globální" a poslouchá je skoro každý... asi proto, že těch bláznů už je tak víc než dost a není třeba, aby přibejvali další (já). To byl taky důvod, proč jsem si tak dlouho odmítala připustit, že mám ráda CP (jako všichni). U těch jsem to překonala, dneska už nejsem rádobyfanoušek, co zná pět písniček. Když řeknu, že poslouchám CP, nikoho tím neurazím, protože je poslouchá (přesněji řečeno zná) každej, ale ani nenadchnu, ze stejnýho důvodu...

No a Muse, ti už jsou skoro stejně globální... půlka mých přátel na Facebooku je jejich fanoušky. Stejně tak s CP. Ale v obou případech znám jen jednoho člověka, kterej je do těch kapel opravdu "zažranej". A co ten zbytek?

Kdybych jen o těch kapelách věděla dřív... jenže když CP a Muse začínali, bylo mi sedm. V té době jsem poslouchala tak maximálně Šmouly...

Link to comment
Share on other sites

Sama si už začínám připadat jako průměrný český hudební hovado, když už druhej týden od doby, kdy mi odešly sluchátka, celkem v klidu přežívám na rádiu (!) a Youtube... a v PC se mi hromadí alba, který bych si měla poslechnout... momentálně je jich asi 10 :lol: jenže lenost je silnější :veryangry2:

Zrovna se kochám písničkama od Muse na YT (momentálně nejvíc ujíždím na "Undisclosed Desires")... sakra, obávám se, že z nich budou další oblíbenci... mám totiž podivnou averzi vůči kapelám, které jsou "globální" a poslouchá je skoro každý... asi proto, že těch bláznů už je tak víc než dost a není třeba, aby přibejvali další (já). To byl taky důvod, proč jsem si tak dlouho odmítala připustit, že mám ráda CP (jako všichni). U těch jsem to překonala, dneska už nejsem rádobyfanoušek, co zná pět písniček. Když řeknu, že poslouchám CP, nikoho tím neurazím, protože je poslouchá (přesněji řečeno zná) každej, ale ani nenadchnu, ze stejnýho důvodu...

No a Muse, ti už jsou skoro stejně globální... půlka mých přátel na Facebooku je jejich fanoušky. Stejně tak s CP. Ale v obou případech znám jen jednoho člověka, kterej je do těch kapel opravdu "zažranej". A co ten zbytek?

Kdybych jen o těch kapelách věděla dřív... jenže když CP a Muse začínali, bylo mi sedm. V té době jsem poslouchala tak maximálně Šmouly...

 

:D hehe...šmouly jsem poslouchala taky...:laugh3:

a jinak...já nevim, mě přijde, že v Čechách Coldplay nebo Muse zase tak moc fanoušků nemaji...když já řeknu, že jsou Coldplay moje nejoblíbnější skupina, tak buď někdo hodí divnej ksicht, jakože proč někoho takovýho anebo nemá páru, o koho jde...osobně jsem se ještě nesetkala s někým, kdo by dokázal vyjmenovat 5 jejich písniček...třeba ve škole..absolutně ne...:( a Muse už vůbec....asi žiju v divným kraji... :D ..takže si myslím, že nemusíš mít strach fandit jim, protože tady mi to jako tuctové kapely moc nepřijde....

Link to comment
Share on other sites

:D hehe...šmouly jsem poslouchala taky...:laugh3:

a jinak...já nevim, mě přijde, že v Čechách Coldplay nebo Muse zase tak moc fanoušků nemaji...když já řeknu, že jsou Coldplay moje nejoblíbnější skupina, tak buď někdo hodí divnej ksicht, jakože proč někoho takovýho anebo nemá páru, o koho jde...osobně jsem se ještě nesetkala s někým, kdo by dokázal vyjmenovat 5 jejich písniček...třeba ve škole..absolutně ne...:( a Muse už vůbec....asi žiju v divným kraji... :D ..takže si myslím, že nemusíš mít strach fandit jim, protože tady mi to jako tuctové kapely moc nepřijde....

 

V Česku oběcně zase tak známí nejsou, ale v mojí věkové kategorii je těch bláznů díky trháku Twilight požehnaně...

CP mánie už, zdá se, přešla... ale pamatuju si na jednu hodinu němčiny. Měli jsme na papírek napsat oblíbenou barvu, jídlo, film, kapelu... učitelka si to pak vybrala, četla a my jsme hádali, kdo to napsal. Ehm, ty kapely... Coldplay, Coldplay, Coldplay. Já je tam tehdá napsala taky, no. :D Ale fakt by mě zajímalo, kolik písniček znají ti ostatní... náhodou to jsou zrovna ti, co dneska fandí Muse :D

Jo, a byla jsem včera v knihovně... Rudiše momentálně nemaj, ale půjčila jsem si Da Vinciho Kód v originále (česká verze je půjčená a eště tak 4x rezervovaná). Četl to Mags a prý ho to inspirovalo k pojmenování písničky Celice... což dodneška nevím, co přesně znamená... takže pokud vytrvám, měla bych v tom snad mít po přečtení jasno. O zábavu mám na nějakou dobu postaráno, ta knížka má přes 600 stran a 105 kapitol. Uáá. Tohle dělají jenom oddaní fanoušci nebo úplní blázni :D

Link to comment
Share on other sites

jo tak to jo...tohle tu jde mimo nás, takže u nás Muse jako nic...většinou jen "co to jéé?" ....no, takže tak...:D

fakt tolik Coldplay, jo? hustý...:D to u nás by tam byl jen jeden osamělej lísteček... :D

wow...v originále....tak to jsi fakt dobrá...to bych nikdy nedala :D ..ale naprosto chápu tvojí motivaci... :D ...

Link to comment
Share on other sites

jo tak to jo...tohle tu jde mimo nás, takže u nás Muse jako nic...většinou jen "co to jéé?" ....no, takže tak...:D

fakt tolik Coldplay, jo? hustý...:D to u nás by tam byl jen jeden osamělej lísteček... :D

wow...v originále....tak to jsi fakt dobrá...to bych nikdy nedala :D ..ale naprosto chápu tvojí motivaci... :D ...

 

Tolik Coldplay, no :D ale docela by mě zajímalo, jak by tenhle "průzkum" vypadal dneska :D

Dobrá budu, až to celé přečtu a pochopím, pokud k tomu teda vůbec někdy dojde :D zatím jsem asi tak na desáté stránce :D ale tipuju, že než to celý přečtu, seženu ji v češtině a originál skončí kdesi :D

Link to comment
Share on other sites

Ale tušila jsem, že to takhle dopadne :D někdo mi slíbil, že mi tu knihu sežene v češtině, tak uvidíme...

Amsterdam miluju po ránu, když ještě nejsem úplně při smyslech a potřebuju se nějak šetrně probrat :D a hlavně je tam hodně klavíru, takže na hraní ideální :)

Link to comment
Share on other sites

:D tak třeba jednou v důchodu...si řekneš, joo, když já byla mladá, tudletu knížku jsem chtěla číst v originále a přečteš ji na jeden zátah...v originále, samozřejmě... :D

jo..k takovýmhle účelům jsou písničky Coldplay taky dobrý... :D ..to já mám svou ranní "Fix You" ...během pomalýho začátku se člověk probouzí, a pak, jak to tam v půlce písničky vypukne, tak tě to probudí a úplně nakopne....to potřebuju.... :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...