April 25, 200917 yr Na, mano vardas Karolina, mokausi Sūduvos vidurinėj mokykloj, buvusioj šeštukėj. :) Dėl darbo, tai neketinu kur nors Lietuvoj dirbt :D o dėl politikos, tai...ten lievas dalykas...neverta net šnekėt :dozey:
April 25, 200917 yr Manau, ši vyriausybė geresnė nei preita, kuri viską iššvaistė. Taip pat jai juk nepavydėtina dabartinė situacija - krizė. O šiaip aišku neginu, ji pridarė daug neapgalvotų sprendimų, kaip minėjai, uždėjo daug įvairių mokesčių, sumažino daug kam finansavimą... :( o juk galėjo kažkaip stengtis vystyt ekonomiką šiuo sunkiu metu. Ai, kažkaip liūdna man apie tai kalbėt. Skaičiau dar visokių liūdnų prognozių Lietuvai..., mūsų šalis iš tikrųjų lašas jūroj, didžiųjų šalių, tokių kaip JAV, interesai juk svarbiausi. :D Turiu omeny, JAV daro didelę įtaką pasauly daug kam, taip pat juk ir krizė nuo jos. Tai va, o vasarą aš turbūt taip pat nedirbsiu, nebent darbą rasiu..:)
April 25, 200917 yr Author Aš gailiuosi,kad praeitais metais,kai siūlė eit dirbt atsisakiau. Kažkaip tikėjausi,kad šią vasarą rasiu ką nors,bet tada dar niekas neprognozavo,kad Lietuvoj tokia situacija bus :stunned: Žinoma,kad krizė iš JAV atėjo,bet JAV yra didelė valstybė,todėl jai netruks ilgai ir atsigauti. Mama sakė,kad skaitė kažkur,kad jau JAV viskas po truputį pradeda atsigaut.O mes čia dar daug laiko kankinsimės :lol: Man irgi kažkaip liūdna kalbėt apie tai. Kažkaip slegia tokios temos :D Karolina,Sūdovos vidurinėj vadinasi mokaisi ;) Kas tau istoriją dėsto? :rolleyes: Kurioj klasėj mokaisi?
April 25, 200917 yr Man istoriją dėsto toks Saulius Pituška, kuris yra mūsų auklėtojas :D o mokausi 10a kl. gal ką nors pažįsti? :)
April 25, 200917 yr Author Pažįstu Saulių Pitušką ir jo visą šeimą :lol: Kažkaip taip ir nujaučiau,kad tu arba pas jo žmoną arba kad pas jį mokysiesi :cool:
April 25, 200917 yr Nu jo..ir pas Pituškienę teko mokintis...beje, ji buvo mano sesės auklėtoja :D tiesiog paradoksalu :D
April 25, 200917 yr Author Onute,man irgi,bet nusiėmiau dabar,nes nesuprantu kodėl man tokį mažiuką paveikslėlį uždeda.Atrodo,kad ne per didelį dedu,bet vis tiek.Matyt kažko nemoku :lol: Karolina,gal tu žinai,ką man daryt,kad normalaus dydžio uždėtų? :lol:
April 25, 200917 yr Nu, kad nelabai ką galiu pasakyt, Agna, avatarui yra nustatyti parametrai ir didesnį nelabai užsidėsi.
April 26, 200917 yr Author Taip ir maniau,kad jūs apie avartą kalbat :lol: Aš apie signature kalbėjau :D :cool: Gal gali pasakyti kaip tu tokį didelį paveikslėlį užsidėjai? Nes man niekaip neišeina :confused: O dėl avartų tai aš turiu daug tokių panašių,jei norėsit galėsiu atsiųsti :wink3: Gal kuri iš jūsų esat užsiregistravę Facebook arba Last.fm? :dozey:
April 26, 200917 yr Nu nežinau, kaip čia man su tuo signature gavosi, kad toks didelis...bet man netrukdo :D šiaip nesu nei facebook nei last.fm užsireginus, bet turiu myspace ir mylivepage, ir skype, ir one, ir youtube acountą ;)
April 27, 200917 yr Hi Lithuanians, just came here for a quick greeting :D I don't get much of what you say anyway.
April 28, 200917 yr Šiandien labai nustebau, kai pamačiau Chris'o fotkę pas mus mokykloj ant plakato. :D
April 28, 200917 yr Author Hey :wink3: It is clear that you can`t understand us :cool: But anyway how are you? It has been a long time since we talked Dabar jau mažesnis tavo signature.Man nepatiko,kad mano toks mažas tai nusiėmiau :lol: Daug kur užsiregistravus matau esi aš turiu tik skype iš tų visų tavo irvardintų svetainių.Kažkada turėjau ir one.lt anketą,bet rugsėjį išsiregistravau.Nusibodo :dozey: Čia tas talentų šou jūsų mokykloj vyks? Neblogai visai manau,kad Chris nuotrauka uždėta Kaip sakoma klasika niekada nemiršta :cool:
April 28, 200917 yr Na, norėjau sumažint biskį paveiksliuko dydį, tai paskui pamačiau, kad jau nustatė dydžio standartą ir dabar teks tenkintis tokiu mažu :D o dėl plakato...tai tas plakatas pas mus mokykloj kaba tarp 1 ir 2 aukšto, tai kai lipu laiptais stengiuosi eit pro tą vietą, kur jis kaba :D
April 30, 200917 yr Author Man irgi taip būna :> Gali skambėt keistai bet dar dbr turiu įsirėminus Coldplay konderto bilietą ir drugelius kuriuos pagavau per koncertą :lol: Čia kad visada prisiminčiau,kur buvau ir kada mačiau :wink3:
April 30, 200917 yr Author Buvau 2008-09-22 Čekijoj vyko,Prahoj. Tokio koncerto niekad nepamiršiu.Geriausias koncertas iš visų matytų :>
May 1, 200917 yr Hi, nice to meet you ;) Hi. :smug: Hey :wink3: It is clear that you can`t understand us :cool: But anyway how are you? It has been a long time since we talked Yeah I know... I've been too busy with uni but still have got good grades in my exams. :smug: Tomorrow is holiday. I am fine.... just with the same "boring" stuff. And you?
May 1, 200917 yr Hi. :smug: Yeah I know... I've been too busy with uni but still have got good grades in my exams. :smug: Tomorrow is holiday. I am fine.... just with the same "boring" stuff. And you? Hey, congradulations for your exams ;)
May 1, 200917 yr Author We have here three free days Friday,Saturday and Sunday. At May 1st 2004 we joined European Union.So that`s the reason why our weekend is longer :wink3: I`m fine as always.It`s just a bit hard to learn when the weather is so good outside.But I`m trying my best.Just one month left and then we will have summer holidays!Finally! It`s great that your grades are good.You know my sister will have an exam too after one week.And now she is actually really nervous,because she has to learn a lot and it`s the most difficult theme of all that she had had.But I think that everything is going to be fine,because it`s the last exam for her before summer holiday.So I thing that she is gonna to give everything she`s got :D And was it the last exam for you?Or will you have more?
May 1, 200917 yr hi! I said you're a smart boy! ;) btw, is it the pictures changing season? :shocked2: As neturiu, Agna, nei last.fm, nei facebook. O kas juose gero, gal verta uzsiregistruoti? :) ir, beje, tikrai grazus tas plakatas :thumbsup:, kodel tokio mano mokykloj nepakabino? :(
May 1, 200917 yr Author Na nežinau,pvz man last.fm patinka todėl nes labai daug įvairios muzikos galima klausytis ir aplamai labai daug grupių gerų sužinojau kai ten užsiregistravau.Todėl patarčiau užsiregistruoti. O dėl facebook tai turiu pasakyt kad kažkas panašaus į one.lt tik,kad čia pasaulinio masto :wink3: Gal tada pakabins,kai koks talentų šou vyks,kaip pas Karoliną mokykloje ;)
Create an account or sign in to comment