July 24, 200619 yr Hello Judu! A nevem Gábor:) Coldplay koncertről én sem tudok, most egy folytában Ausztrália meg Japán. Igazán visszajöhetnének már Európába:D Te merre laksz? egyetértek :) közel Bphez.. :D te? :) Snow Patrolt imádom,Gavin degraw is jól esik Muse-t utálom,de tobbi jol megy,hogy hívjalak? Kár, hogy nem szereted a Muse-t.. új album is nagyon jól sikeredett. :) a becenevem Judu.. (igazi Judit) de kérlek hívjatok Judunak :)
July 24, 200619 yr egyetértek :) közel Bphez.. :D te? :) Kár, hogy nem szereted a Muse-t.. új album is nagyon jól sikeredett. :) a becenevem Judu.. (igazi Judit) de kérlek hívjatok Judunak :) oke,az en nevem Marek,en utalom a nevemet jobban szeretem ha Chris-nak hivnak, szevasz Gábor
July 24, 200619 yr Ok Judu:) Én Dorogon lakom, az is közel van Bp-hez, kb 40km..:D én közelebb.. kb 15 kmrel :) Biatorbágyon lakom.. :) majd egyszer rendezhetnénk (vagy már rendeztetek?) Coldplay talit :) csak előre mondom.. én annyira nem tok mindent róluk.. sőt!! csak a zenehallgatásra van időm :D meg néha-néha ide jönni :) a tanulás mellett :) oke,az en nevem Marek,en utalom a nevemet jobban szeretem ha Chris-nak hivnak nekem tetszik a neved, de oké Chris :D ^^
July 24, 200619 yr kosz' date='de nekem jobban illik Chris[/quote'] :) sajnos most mennem kell.. remélem, hogy hamarosan újra tudok majd jönni.. pápá! :)
July 24, 200619 yr Semmi gond Judu, én sem tudok róluk olyan sokat:P Szeretettel várunk vissza! Minden jót!:)
July 24, 200619 yr :) sajnos most mennem kell.. remélem, hogy hamarosan újra tudok majd jönni.. pápá! :) szia Judu máskor,és hajrá Magyarország
July 25, 200619 yr en soha se hallottam rolla' date='az valamilyen csapat?[/quote'] szia! egy amerikai banda. :) wwww.echelon.hu oldalt nézd meg.. ha érdekel a zenéjük.. ott van egy ilyen, hogy "rádió" :D.. hallgass meg tőlük pár számot.. más, mint a Coldplay.. de hátha tetszik :D a weboldal dizájnját én készítettem.. eléggé rózsás lett.. lol nemsokára újat fogok neki csinálni :) (az már feketésebb lesz) tényleg van magyar Coldplay oldal? én nem találtam..
July 25, 200619 yr Sziasztok hazai Coldplay fanok. Nemgondoltam volna hogy itt is találok magyarokat! SOOOOO BEAUTIFUL!!! Én Szanyban lakom, ha valaki nem tudja hol van, Győr közelében egy kis falu. ÜDv mindenkinek. Csáó.
July 25, 200619 yr Szia! :) Egyre többen és többen leszünk:D Én Dorogon lakom, ez Esztergom mellett lévő város... Hogyan találtál rá erre a fórumra? :)
July 25, 200619 yr Szia! :) Egyre többen és többen leszünk:D Én Dorogon lakom, ez Esztergom mellett lévő város... Hogyan találtál rá erre a fórumra? :) Asszem még régebben e-mailben küldte valaki ennek a honlapnak a címét. De akkor szembe se jutott, hogy regisztráljak és fórumozzak. Nagy hiba volt. Ma aztán újra ide néztem néhány dalszöveg miatt..és végre regisztráltam. Olyan jó lenne ha egyszer jönnének ide!
July 25, 200619 yr Igen az vagyok:P Amúgy a nevem Gábor. :) Nem valószínű, hogy mostanában eljönnek ide. Esetleg jövő tavasszal vagy nyáron...reméljük a legjobbakat!
July 25, 200619 yr Szia Gábor és a többiek! Az én nevem Gabi. Az nagyon jó lenne ha jövőre jönnének. Mindegy mikor csak jöjjenek.
Create an account or sign in to comment