E
Reaction score
0

Profile posts Latest activity Postings About

• I'm definitely wishing you the best Christmas possible and the best start to 2012. A new year will make it seem completely fresh if you feel it needs to be. Hopefully January 1st isn't rubbish if that's the case haha :)
    Elifffff! :D

MERRY, MERRY CHRISTMAS to you. I wish you would get a twitter or something :) I would love a constant flow of conversation with you. I'm studying History at Uni and it's going okay, I hope you are well, enjoying yourself and happy! :)

Ross.
    Tamamdır. Arada uğrarsan laf atmayı ihmal etme. :) Ben de yoğunum oldukça. Görüşürüz, kendine iyi bak.
    Ara sıra uğruyorum. Bazen sana bakmak için, Bazen de ne gibi gelişmeler var diye. Kendini bilseydi zaten hiç değişmezdi. Ben de öyleyim. İdare ediyorum işte. Hayatıma "pasif coldplayer" olarak devam ediyorum. Yıllar geçiyor. Biz hala varız. Tanımadığın bir şeyleri tanıdığını, olduğunu bilmek, güzel.

İzlemiş olabilirsin aslında, ama belki görmemişsindir.: http://vimeo.com/28814716

Belgesel çekimi olaylarından haberin olmalı. Onun için Türkiye'ye falan da davet ettim de; ciddiye almamışlar, ya da uygun görmemişler. :) Çok kişi davet etmiş zaten. Yunanistana falan da geliyorlar. Olsun.

Hala iyi olduğunu umarak, iyi geceler diliyorum.
    Eliffff, I'm very well right now, I just got into University and everything seems good again. Have you got twitter or a social networking site that you use, we have to stop meeting like this a month after we write to each other haha :)
    Artık bu acıya da katlanıcaz. :p Ama içime oturdu acısı ya. Of. Ancak İzlanda'ya gidilerek giderilebilecek türden bi eksiklik haline geldi bu.
    Bunun gerçek olduğuna emin misin. Güvenilir bi kaynak mı yani? Şu an hayalperest birinin hayallerini okuduğumu düşünmeye zorluyorum kendimi. Aksi halde az sonra geçeceğim boğaz köprüsünden Glosoli eşliğinde atlamayı düşünüyorum. O kadar üzüldüm.
    sigur ros eminönüne gelip konser vermez bence. veremez. çok korkutur beni her zaman orası. her çeşit insan var etrafta. rahatça yürünmüyor bile. O ihtimali sil kafandan:D Belki küçükçiftlik park'a falan gelirler ama. önümüzdeki sene paul mccartney'i getireceklermiş diye içeriden sızan bir haber duydum ama önümüzdeki sene ben olmayacağım buralarda büyük ihtimalle. Ben bakıyorum buraya vakit buldukça. :)
    Every Teardrop Is A Waterfall güzel ama bi Alex değil diyerek iğrençleşmek istemiyorum. İşin aslı; bir Moving To Mars değil, sanki eskilerden kalmış bir gibi bir parça MTM. ETIAW ise yenilikçi ama hoş. :)
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…