Is there anybody from Lithuania?

Mitsuhiro

Angry. Rabbit.
Coldplayer
Stenkis stenkis :cool:
Pavydas ima... Aš nedrįstu rodytis tai pardavėjai "bombinei" nes ji mane nervina :veryangry2:
Atsimenu kažkada vasarą "Viva La Vida" išklausydavau po 30 kartų ir neatsibosdavo kažkaip :thinking: O dabar tai jau taip į atmintį ta daina įsirežė,kad pažadinta TIKRAI padainuočiau... Neseniai mėgiamiausia buvo "Yes" , po to "Strawberry Swing" , vėliau " Lovers in Japan" o dabar galbūt "Whisper" , tik kad aš turiu dvi tas dainas, bet viena iš disko blogai įsirašė (diskas jau pagadintas,nes brolis diskų nesaugo) o kita ,atsisiųsta tai kažkokia irgi negera.. Tai kai mano grotuvas "daužtas" (ekranas suskilęs, ne šiaip sau brūkšnys o kapitališkai sudaužytas) aš visa peršikau, dar kai gulėjau sau ramiai lovoj su ausinėm tai kai pradėjo tokie kažkokia "sisteminiai" garsai ausis raižyt aš visa tik strykt iš lovos su visais daiktais... Grotuvą kuo toliau padėjau,nes aš dėl kiekvieno elektroninio prietaiso gedimo iškart dedu į kelnes... Tai va,tokie nuotykiai su Coldplay dainom buvo. O taip tai ryt ir poryt matyt neprisijungsiu,nes kompą tvarkys, perinstaliuos, nes jau visiškai nieko nepadaro,įsijungia per 10 min...
:dance: tėtis vėl atnaujino kalbas apie koncertą!! Liepė pasidomėti, nes atseit turi būti dar arčiau. Nesuprantu,tai jis gal nori,kad išvis kieme jie koncertuotų??

Agna

Sleeping Sun.
Coldplayer
Manau ir aš atvažiuočiau jeigu pas tave Coldplay kieme koncertuotų ;DD
O dėl to artumo tai kažkaip nžn.Na į Čekiją jie tikrai neatvažiuoja.
Arčiausiai Vokietija gal net ir pigiausia šiuo atveju :>
Man tai reikės dbr laukti kol jie kitą turą darys nes jau į to apčio turo koncertą tėvai tikraaai neišleis,kaip visada pasakytų tu jau matei tai kam dar reikia.Bet jie juk nesupranta ką man reiškia pamatyt Coldplay.Dar ir dbr pamenu kai baigėsi jų koncertas Prahoj tai gal dar kokią 15 min negalėjau nustot verkt nes taip suvokt,kad viskas baigėsi dbr važiuosiu atgal į tą Lietuvą ir gal daugiau jų nebepamatysiu.Sunku buvo,bet kažkaip ištvėriau ;>
O dėl kompiuterio,taiu mano ne ką geresnis
Pamenu vieną kartą tai iš vis nei neįsijungė,ir dbr jaučiu dar pilna virusų jame :>

Mitsuhiro

Angry. Rabbit.
Coldplayer
Tėvai liepė knistis ir ieškot kitų šalių,nes Vokietijoj per brangu. Radau Italijoj,pigiau,be to mes ir taip norėjom važiuot į Italiją, tai Rugpjūčio 31 koncertas :D Mes visvien mokslo metų pradžioj visada varom į kokią šalį, buvom Graikijoj, Turkijoj ir Tunise. Aš jau ir taip tėvus ėdžiau,kad į Italiją skristumėm.. Whoa,kaip kompas greit veikia,net gražu žiūrėti... Tik kad vaizdas debiliškai sukonfigūruotas,kažkaip viskas sumažinta ir šonai juodi.. Reikės paprašyt,kad suderintų. Aš atsimenu kai buvau maža Lietuvoj A-HA koncertavo,tai aš sugebėjau vidury koncerto užmigt...
Manau,kad visi CP fanai suvažiuotų pas mane į kiemą xD
Ech,vėl džiaugsmas begalinis užėjo. Kompas yra,jis labai gerai veikia, dar trys dienos laisvos, penktadienį pamokų nebuvo... Dar gal su drauge kokia susitiksiu... Ir dar tu atrašinėji :D noriu šokt :dance:

Agna

Sleeping Sun.
Coldplayer
Penktadienį pamokų nebuvo?
Smagu tada tau :>
Aš tai nžn mane tuoj depresija apims nes išprotėsiu kiek viskokių darbų ir dar visi kontroliniai,žodžiu,viskas į vieną vietą kaip visada susideda....
Keista,kad Italijoj pigiau negu Vokietijoj,bet visko gali būti :>
Mes ir su tėvais labai daug keliaujam,bet kai Lietuvoj dabar tokia situacija,tai tuputį reikia pralaukt kol viskas čia žinai Lietuvoj stabilizuosis :dozey:
Dabar jaučiu vėl rečiau čia ateisiu,bet kiek įmanona stengsiuosi dažniau :}

Mitsuhiro

Angry. Rabbit.
Coldplayer
Joo... Kažkokie durni renginiai..
Mane jau irgi ima bloga nuotaika. Ypatingai dėl muzikos mokyklos,nes jau taip nesiseka, kad šakės. Man ji niekad nepatiko ir matyt nepatiks... Išmokau tiek,kiek reikia,galiu toliau savarankiškai, tuo labiau,kad pianinu jau krūvą kūrinių savarankiškai išmokau. Bet ne,nūtinai reikia mokytos toliau... Va šiandien kraustausi iš proto,nes rytoj vokiečių kalba,kuri taip gerai sekėsi susišiks,nes nepapasakosiu teksto ir klausimai bus blogai parašyti. Ir šiaip nebesiseka...
Gerai,kad turiu Coldplay. Paklausius muzikos geriau pasidaro... Va pažiūrėjau kaip jie skaito Postcard'us ,tai šiek tiek prašviesėjo galva. Brolis bilietus jau nupirko, tikrai varysim :dance:
Tikiuosi viskas išsitaisys... Be blogio nėra gėrio xD
Aš suprasiu,jeigu rečiau ateisi. Palauksiu :)

Agna

Sleeping Sun.
Coldplayer
Man tai kažkaip viskas susitvarkė,greitai labai,bet svarbu,kad susitvarkė.
O tau tai labai smagu,kad važiuosi į Coldplay koncertą.Tai čia Italijoje ane?

Kažkaip keista,kad kažkam vokiečių kalba gali nesisekt
Man tai kažkaip aš jau kiek laiko mokausi tai dar nė karto 9 nebuvau gavus.Visada tik 10 ;DD

Mitsuhiro

Angry. Rabbit.
Coldplayer
Man irgi.. Jo,Udine yra Italijoj... Aš visada taip troškau į Italiją, ir štai xD
Vokiečių man visada sekėsi. Vieną kart esu gavus 9 nes mokytoja pagalvojo,kad ne taip raidę parašiau... Man šiaip su klausimais nesąmonės gaunasi.
Va draugė parašė karaoke puslapį xDD Tai dainuoju dabar coldplay :dance:

Agna

Sleeping Sun.
Coldplayer
Aš ir tokį kažkokį vieną žinau.
Bet ten tik viena Coldplay daina Speed Of Sound :>
Pravertė vis tiek dainavau,kol nusibodo ;DDD
Kažkaip dabar jei įsijungčiau karaoke tai manau tikrai smagu būtų padainuot.
Bijau užkimt,nes kai chore sopranu dainuoju,svarbu neužkimt :>

Mitsuhiro

Angry. Rabbit.
Coldplayer
www.karaokeparty.com Ten ne tik Speed Of Sound xDD
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=bF087LV-CkA&feature=related"]YouTube - Coldplay Live 2009 - 2/14 Kobe, Japan (GPASUYF, Talk, Hardest Part, Postcards) ???????[/ame] ^ Šitą klipą jau milijardą kartų peržiūrėjau,bet vistiek nenusibosta :D
Aš tai jau sergu gerkline liga kažkokia.. Šiaip tai aš jau kokias dvi savaites vaikščiojau atsilapojus gerklę,susirgt norėjau (nu nors užmušk,nepasakysiu kodėl,bet norėjau) ir susirgau. Ir būtent taip,kaip norėjau- be temperatūros,kokia lengva liga.
Chore aš norėjau dainuot,bet kažkaip apsigalvojau paskutinę akimirką, tai nuėjau į violončelę.

2009-02-26 (redagavau xD )
Šiandien gala tv prijungė :dance: ir internetą greitesnį... Tai žinai,įsijungiu patį pirmą kartą MTV Baltic ir rodo Coldplay. Tėtė perjungė,tai aš visa gerkle "Palik,palik!!!" , jis perjungė atgal ,tai vat rytoj žiūrėsiu vienuoliktą vakaro koncertą :wacky:

Agna

Sleeping Sun.
Coldplayer
Atsiprašau,kad tik dabar atrašau,bet žinai čia ta istorijos olimpiada buvo,tai kažkaip turėjau labai intensyviai ruoštis tai vis laiko nerasdavau,kada prie pc prieit.
Kaip man tas video priminė koncertą ;DD atrodo taip seniai viskas buvo prieš kokius 5 metus,nors tik rudenį iš tiesų.
O dėl MTV tai aš irgi būtinai žiūrėsiu tą koncertą.
Man tėtis sakė,kad aš užmigsiu,bet aš tikrai nieku gyvu neužmigsiu,nes kitaip sau atleisti negalėčiau :} Tokį gerą koncertą ir reginį pražiopsot!Tiesiog neįmanoma! :p

Mitsuhiro

Angry. Rabbit.
Coldplayer
Čia Coldplayeriui nuodemė užmigt per Coldplay koncertą (net ir rodomą per TV) !!!!
Ir koncertas jau rytoj :dance:
Man visi live video primena koncertą į kurį važiuosiu, ir mane apima kažkoks nepaaiškinamas jaustas,kad tik greičiau tie 6 mėnesiai (blem,visas pusmetis dar :cry: ) prabėgtų.
Istorijos olimpiada? Kurią vietą užėmei?

Agna

Sleeping Sun.
Coldplayer
Taip istorijos,kurią vietą nžn,bus matyt,bet nieko gero nesitikiu,kažkaip labai blogai parašiau,bet svarbu,kad man patinka ir įdomu istorija.
Tik kitą savaitę bus aiškūs rezultatai.
Duosiu patarimą,nelauk,nes kai lauksi viskas per daug grietai praeis ir atrdodys,kad to nė nebuvo.
Man pačiai taip atsitiko.Grįžau namo ir atrodė,kad viskas buvo tik toks pasakiškas sapnas :}

Mitsuhiro

Angry. Rabbit.
Coldplayer
Tai kad nelaukti yra neįmanomas dalykas... Žinau,kad taip atsitiks... Kaip ir šito MTV koncerto laukimas.. Girdėjau gandus,tipo kad jis truks tik pusvalandį,tiksliau rodys pusvalandį.
Man vėl coldplay priepuolis. Reikia kviest greitąją xD

Agna

Sleeping Sun.
Coldplayer
Visą koncertą aš vakar peržiūrėjau :}
Nežinau kaip apibūdint nuostabu,nepakartojama :smug:
Coldplay visuomet išliks Coldplay.
Aš žinai vakar kai pasižiūrėjau jų koncertą iš Japonijos tai dar kartą ir labai labai užsinorėjau dar kartą nuvažiuoti ir pamatyti juos grojant gyvai kur nors Europoje,na nes iš tiesų tai tokio reginio niekada nebus per daug :}
O dar kaip Chris Martin nuostabiai ant scenos atrodo ir labai taip šiltai elgiasi,net nežinau kaip apibūdint visa tai,trūksta žodžių :cool:

Mitsuhiro

Angry. Rabbit.
Coldplayer
Coldplay koncerto neįmanoma apibūdinti :rolleyes:
Žinai kaip Chrisas bėgioja,laksto ir dar dainuot sugeba tai tėtis ištisai stebėjosi,kol galų gale jį guminuku pavadino :laugh3: tai dar ilgai žvengiau...

Agna

Sleeping Sun.
Coldplayer
Mano mama žinai sako aš niekaip nesuprantu iš kur pas jį tiek energijos.
Iš tiesų tai aš irgi nesuprantu kaip jis taip sugeba
Bėgioja,šokinėja ir šoka per visą koncertą,bet dainuoja idealiai be trūkumų.
Apdovanotas žmogus :}

Mitsuhiro

Angry. Rabbit.
Coldplayer
Visi jie apdovanoti :lol:
Ech,aš dabar vis save kaltinu,kad nepaprašiau tėvų ,kad leistų pabandyt įsirašyt koncertą.. Kaip pas mus tą "gala" dabar,tai yra funkcija,kad įsirašyt galėtum. Tai aš rezgiau planus,kad reikia įsirašyti tą koncertą... Noriu prisimušt save :D
Šiaip ant galo tai "padūsta" ir aju nebe taip gerai dainuoja jisai,bet jeigu esi Coldplay gerbėjas,tai daina gali būti dainuojama visiškai prastai,svarbu kad ją dainuotų Chrisas Martinas :laugh3:

Agna

Sleeping Sun.
Coldplayer
Pas mane irgi gala,bet aš kažkaip net neplanauvau įsirašyti koncerto,nes žinojau,kad anksčiau ar vėliau jis bus parsisiųst arba dar geriau bus išleistas DVD. :}
O šiaip ko dar klausai neskaitant Coldplay? :>
Jau istorijos olimpiados rezultatai paaiškėjo,Marijampolėje užėmiau 4 vietą :cool:

Mitsuhiro

Angry. Rabbit.
Coldplayer
Visoje Marijampolėje??? O kiek dar dalyvavo žmogeliukų?
Aš norėjau atsisiųst koncertą,bet kai tą kompą taisė išsitrynė winrar'as ,tai negaliu pažiūrėt :(
Ai,man šiaip antri yra Pink Floyd'ai xDD Šiaip man visai nieko Oasis dar, o šiaip tai gana daug turiu patinkančių dainų,tik pavadinimų nežinau :lol: Šiaip prikalbinau draugę prisiregistruoti, turi parašyt čia :D