Is there anybody from Lithuania?

Agna

Sleeping Sun.
Coldplayer
Manau,kad būtų beviltiška jų Alytaus rotušės aikštėj sulaukt.
Aha buvau tikrai nerealiai buvo,patikėk :rolleyes:
Iš tikrųjų jei ne tėvai gal ir nebūčiau aš nuvažiavus į Čekiją,nes mano tėvams ne mažiau nei man patinka Coldplay ir aš iš tiesų dėl to laaabai džiaugiuosi.Na,jau į šio turo koncertą tikriausiai aš nebenuvažiuosiu daugiau,bet gal į dar sekančio turo nuvažiuosi tiksiuosi :rolleyes:
Na,o šiaip dar į U2 ketinam važiuot kai bus kažkur netoli Lietuvos-Vokietijoj ar toje pačioje Čekijoje ;>

Mitsuhiro

Angry. Rabbit.
Coldplayer
Mano tėvai buvo U2 koncerte... Tai jau tikrai,kad beviltiška sulaukti,nebent jau visiškai nusiris,kad pradės tokiuose "kaimuose" dainuot :lol:
Tai tu gyveni marijampolėj?

Agna

Sleeping Sun.
Coldplayer
Taip ne kur kitur,bet Marijampolėj :rolleyes:
Mano tėvai irgi buvo U2 koncerte,gaila,kad aš dar buvau tada tokia nenuovoka ir nlb supratau kas tai yra gera muzika :>
Ai ir žnai vis tiek galvoju,kad jei Coldplay į Lietuvą atvažiuotų pigiausi bilietai būtų 200lt,o gi lietuviam per brangu būtų . . .
O šiaip čia Lietuvoj yra koks Coldplay fanų klubas ar kažkas panašaus,nežinai?

Mitsuhiro

Angry. Rabbit.
Coldplayer
Nu tikrai nežinau,bet tikriausisi yra. Bent jau pačių fanų tai yra, ir nemažai. Nes per Alytaus regioninę radiją tai jau Lost! Kelinta savaitė nepalieka pirmo trejeto...
Šiaip manau yra,tik reikia pasiknist. Bent jau kai per google suvedi "Coldplay fanai" ir paspaudi "puslapiai lietuviškai" tai rodo vien straipsnius,kažko konkretaus nėra.

Agna

Sleeping Sun.
Coldplayer
Tai va matai man tas ir yra įdomu ar yra kažkas oficialesnio :rolleyes:
Žinau aš vieną tokią svetainę ten ne forumas,tiesiog taip svetainė apie Coldplay :>
Manau,būtų visai nieko sukurti kažką tokio oficialaus,tik gaila,kad nemoku :confused:

Gali būt,kad Alytuj fanų yra.
Marijampolėj tai nlb pažįstu tokių žmonių kurie būtų pakvaišę dėl Coldplay ir jų muzikos.
Žinau tik tuos kurie jų tik klauso,bet į visus tuos fanų dalykus nenori leistis :rolleyes:

Mitsuhiro

Angry. Rabbit.
Coldplayer
Pasiknisau vakar biškį ir rada krūvą straipsnių , vieną kažkokį forumą apie colplay, bet ten negali rašyt neprisireginęs, vieną temą dideliam forume ir daugiau nieko.
Šiaip tinklapio kurti aš nemoku,bet forumą sukurti yra super lengva...

Agna

Sleeping Sun.
Coldplayer
Man tai kažkodėl labai gaila,kad tik tiek nedaug lietuvių yra šitam oficialiam forume.
Juk užsiregistruot nėra taip sunku ir beto nieko nekainuoja,kaip sakykim kitų grupių norint prisijungt į oficialų forumą reikia kažkiek dolerių sumokėt :>
Tai va,bet šiaip džiugu ir smagu girdėt,kad ir Lietuvoje fanai buriasi,kad ir į mažus forumus ir nlb žinomus,bet svarbu,kad buriasi :}
Dabar mes esam 3 iš lietuvių pusės,bet gal su laiku ir daugiau prisijungus :rolleyes:

Ir dbr derėtų palinkėt:
linksmų švenčių ir gerų artėjančių naujųjų metų
Reikia tikėtis,kad per kitus metus pamatysim Coldplay performing live!

Mitsuhiro

Angry. Rabbit.
Coldplayer
Tai mes esam visos lietuvos atstovės šitam forume :lol: geras...
Atsiprašau,kad ilgai neatrašiau,bet kažkaip neturėjau laiko čia pasirodyt... Jau po Trijų Karalių,tai negaliu sveikint su naujais. Bet vistiek pasveikinsiu. su naujais ! :lol:

Agna

Sleeping Sun.
Coldplayer
Pastebėjau,kad ilgokai tavęs nebuvo :(
Ačiū už sveikinimą :>
Kažkaip aš dbr irgi net nelabai to laiko turiu,bet kai atrandu tai visuomet stengiuosi apsilankyti čia.
O dėl lietuvių tai aš kažkodėl vis dar tikiuosi,kad su laiku jų vis daugiau čia atsiras ir mes nebūsim vienintelės,nors kartais tai gali praverst :D

Mitsuhiro

Angry. Rabbit.
Coldplayer
Ai,man kažkaip praėjo tas "coldplaymanizmas" tai vis pamirštu ateit čia. Nu tikėkimės,kad bus tų lituanų.

Mitsuhiro

Angry. Rabbit.
Coldplayer
Ai,man kažkaip praėjo tas "coldplaymanizmas" tai vis pamirštu ateit čia. Nu tikėkimės,kad bus tų lituanų.

Agna

Sleeping Sun.
Coldplayer
Gaila,kad tau Coldplay nebe taip patinka kaip anksčiau..
Bet ką padarysi,visko būna vieną kartą patinka,kitą kartą jau nebe :>

Mitsuhiro

Angry. Rabbit.
Coldplayer
Ne,man visada patiko ir patiks Coldplay, ypatingai dabar,kai yra naujų dainų... Tu įsivaizduoji,nueinu aš į muzikos bombą ir klausiu ar neturit naujo Coldplay albumo.. Sako turim,paduoda originalą tokį su kosmine kainele... 74.95 Lt... Ai,galvoju tiek to,pabūsiu pirate, parsisiųsiu arba nusipirksiu kopiją... O Viva La Vida 61 litą kainuoja... Man dar reikėjo ir Y&Y ,ten jau šiek tiek pigiau,bet irgi 40 litų. Žiauriai brangu yra nepirataut pagalvojau....

Agna

Sleeping Sun.
Coldplayer
Aš turiu jų X&Y du diskus orginalus,dar Viva La Vida,Live 2003 kur du diskai yra ir dar tėvai užsakė man Prospekt`s March EP taip pat Muzikos Bomboj,tik kažkaip ilgokai neparveža arba tiesiog pamiršo paskambint.. :>

Mitsuhiro

Angry. Rabbit.
Coldplayer
Pavydžiu... Man davė šendien 100 litų ir sakė daryt ką noriu :D Tiktai gaila,kad nėra iš kur to Prospect's Marc alytuj gaut... Bet geriausia tai vakar buvo, nuėjau į Coldplay puslapį ir pamačiau koncertą stokholme rugpjūčio 22... Tai tėvai sakė važiuosim... Arba su pramogų fortu arba patys. tik su pramogų fortu žiauriai brangu,tai matyt patys savo mašina važiuosim...

Agna

Sleeping Sun.
Coldplayer
O pramogų fortas ir vėl veža? :stunned:
Dbr jau ir aš užsinorėjau dar kartą pamatyt Coldplay :>

O šiaip žnai dėl Prospekt`s March sakė tėvam,kad parveš po naujų metų ir paskambins dvd gavau bet dėl Prospekt`s March kaip neskambina taip neskambina,keisti jie...:confused:

Mitsuhiro

Angry. Rabbit.
Coldplayer
Ajaaa pagaliau atrašei :dance:
Woohoo, žinok taip laukiau kol atrašysi ;) Man vėl užėjo "coldplaymanizmas" . Pasitariau su tėvais,važiuosim arba į Hanoverį arba į Stokholmą :dance: Knisu internetą,ieškau bilietų... Pramogų forutas neatrašė, matyt pagalvojo,kad aš kažkokia psichė.. Nu iš šalies pažiūrėjus tikrai, ant kuprinės ir penalo prirašinėta didžiausiom raidėm "Coldplay" ir t.t. ... O penktadienį nueinu į muzikos parduotuvę,pasiteirauju ar neturi Prospect'o ,tai sakė turėjo,bet pardavė :dunce: liepė skambint į sandėlius,bet aš sandėlio numerį kažkur nukišau ir nebežinau ką daryt. Ai,kad ir iš po žemių,visviena ištrauksiu aš "Prospect's March" ...
P.S. Šeštadienį klausiau Chriso per BBC2. Laaabai faina buvo

Agna

Sleeping Sun.
Coldplayer
Netikėjau,kad taip laukei kol atrašysiu,bet vis dėlto smagu :cool:
Aš irgi labai norėčiau į jų koncertą,bet žinai mano tėvai sako jau kartą matei tai ir užteks,kai išleis naują albumą tada vėl galėsim važiuot :rolleyes:
Aš neapsirašinėjus savo daiktų,bet užtai visi kas mane pažįsta žino,kad man nesveikai patinka Coldplay :D Tai man to ir pakanka šiaip :laugh3:
O dėl to telefono numerio tai bandyk www.bomba.lt gal ten bus parašyta kas nors :>

Mitsuhiro

Angry. Rabbit.
Coldplayer
AAaaiijajai, jeigu pradėsiu rašyti nesamones,tai žinok čia iš džiaugsmo,nes Coldplay gavo tris grammy'us... alalajsylkkskaahas...
Ai,mes tai dar niekaip nenusprendžiam ką daryt su tais koncertais,nes pinigų kaip ir nėra. .. :(
Man dabar vis labiau ir labiau patinka Coldplay... Tu nepatikėsi,bet kai aš neklausau šiaip tų ramių dainų ( man širdis krypsta labiau prie "triukšmelio" ) tai vakar nusprendžiau išklausyt visas dainas,kurių šiaip jau neklausau ( labiausiai nustebau,kai pamačiau,jog šiaip Rush Of Blood To The Head turėjo būt ir "Amsterdam" bet mano diske kažko jo nebuvo) ... Ir kai paklausiau "Message" tai man toks šokas buvo... Nu nors užmušk nežinau kodėl,bet rimtai man buvo šokas. Ne dėl to,kad daina graži,bet dėl KAŽKO gulėjau tokia ir negalėjau nieko padaryti... Vat čia tai mokslininkai nepaaiškins nieko.
Tą numeriuką jau radau :) Kišenėj striukės buvo.
Tai va, tikiuosi ateisi dažniau,kad man nereikėtų vėl 2 savaičių laukti,kol atrašysi :dance:
Pašėlau vėl iš džiaugsmo gyggsggsgllalaalalala :dance: :dance:

Agna

Sleeping Sun.
Coldplayer
Prižadu,kad pasistengsiu kuo galima dažniau apsilankyt :>
O va mano pagaliau"Prospekt`s March" parvežė.
Taip mama pranešė dvi puikias naujienas vienu metu:
1.Coldplay laimėjo tris Grammy apdovanojimus
2.Parvežė mano taip labai labai ilgai lauktą diską :>
O šiaip tai žinai mane visada kažkuo užkeri dainos "Green Eyes" ir "A Message".
Visada,man šitos va jų dainos vienos iš mėgstamiausių,dar labai labai patinka "Lovers In Japan".Nu ir savaime suprantama,kad ir visos kitos laabai geros.Nu dar "Clocks" man labai tokia irgi stebuklinga daina :cool: